Trust_Dominus

Praha 5. 11. 2018 – Spoločnosť Trust, výrobca širokého spektra príslušenstva pre digitálne zariadenia, uvádza na trh špeciálny stôl určený hráčom a ochrannú podložku pod kreslo.

Trust GXT 711 Dominus

Trust_Dominus

Robustný stôl s pevnou železnou konštrukciou ponúka výškovo nastaviteľné nožičky a 116 cm širokú MDF dosku s vysoko kvalitným PU povrchom. Ergonomicky vykrojená doska poskytuje ideálny tvar pre pohodlnú pozíciu predlaktia a zápästia. Otvor v stole s krytkou a dva dodávané úchyty uľahčia  vedenie káblov. Stôl disponuje drôtenými držiakmi na slúchadlá a pitie. V balení je k dispozícii taktiež  červený a maskáčový dizajn samolepiek umožňujúci prispôsobenie dosky stola podľa vlastných preferencií.

Trust GXT 711 Dominus Gaming Desk je k dispozícii za odporúčanú cenu 4199 Kč s DPH v Českej republike a 159,90 Eur s DPH na Slovensku.

Trust GXT 715 Chair Mat

Trust_Chair_Mat

Čierna podložka s rozmermi 99 x 120 cm zabraňuje poškrabaniu podlahy, opotrebeniu koberca od kancelárskej stoličky, respektíve herného kresla alebo iného znečistenia, napríklad poliatia. Jej odolný tvrdený povrch umožňuje plynulý pohyb stoličky po dlhú dobu.

Trust GXT 715 Chair Mat je k dispozícii za odporúčanú cenu 999 Kč s DPH v Českej republike a 39,90 Eur s DPH na Slovensku.

Pre viac informácií navštívte www.Trust.com

Tlačová správa

ZDIEĽAŤ

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here