Red Bull Basement 2020

Už 29. októbra odvysiela HONOR celosvetový livestream o novom používateľskom prostredí HMS a pridelí divokú kartu

[Praha, 27. októbra 2020] – Red Bull Basement beží na plné obrátky. Uzávierka prihlášok prebehla 25. októbra a hlasovanie odštartovalo hneď druhý deň. Podporte aj vy vysokoškolské talenty a hlasujte za vášho favorita! Okrem toho HONOR pridelí aj divokú kartu za nápad, ktorý zahŕňa nové používateľské prostredie HMS (Huawei Mobile Services). Odmeny, o ktorých by sa mohlo start-upom len zdať, čakajú na tímy už v lokálnom kole. 29. októbra HONOR odvysiela aj globálny livestream „Ask Me Anything“. Zaujímajú vás veci týkajúce sa nového systému HMS? Pýtajte sa na čokoľvek!

Dajte hlas tým najlepším nápadom. Pozor! Hlasovanie beží len do 29. 10. 2020

Hlasujte za najlepší inovatívny nápad vysokoškolských študentov. Ani v tohtoročnom Red Bull Basement 2020 nebude o inšpiratívne projekty núdza. Odmeny, o ktorých by sa mohlo start-upom len zdať, získajú už víťazi národných kôl. Dajte krídla novým nápadom!

Viac o projekte a hlasovaní na:

https://www.redbull.com/cz-cs/red-bull-basement-2020-kick-off

Divoká karta HONOR

Do 29. 10. vyberie HONOR zo všetkých prihlášok do súťaže z celého sveta jeden „TÍM HONOR“, ktorý sa zúčastní finále Red Bull Basement ako divoká karta. Chcete podporiť váš tím?

Ako na to?

  1. Zdieľaj svoj Red Bull Basement projekt na Facebooku a označ ho @honorglobal a hashtagom #TeamHONOR
  2. Odštartuj svoju hlasovaciu kampaň. Verejné hlasovanie na redbullbasement.com + počet lajkov na tvojom facebookovom poste pomôže porote udeliť ti divokú kartu Red Bull Basement. HONOR @honorglobal bude zdieľať vybrané nápady pre väčšiu šancu na divokú kartu. Finálny #TeamHONOR bude vyhlásený 2. novembra o 10.00.

Red Bull Basement 2020

Globálny livestream „Ask Me Anything“: Spýtajte sa na čokoľvek ohľadom HMS (Huawei Mobile Services)!

Zaujíma vás nové používateľské rozhranie HMS (Huawei Mobile Services)? Spýtajte sa na čokoľvek! Otázky môžete písať už teraz na HONOR Klube:

https://community.hihonor.com/cz/topic/18283/detail.htm

Možnosť pýtať sa bude, samozrejme, aj počas živého vysielania, ktoré pobeží na YouTube už 29. októbra od 18.00. Chcete vedieť viac o novinkách, budúcnosti, plánoch? Sledujte:

https://www.youtube.com/watch?v=k_mBKeM71IA&feature=emb_title

Red Bull Basement 2020

Huawei Mobile ServiceHMS (Huawei Mobile Service) je platforma otvorená spolupráci, na ktorej spoločnosť Huawei poskytuje plne dostupné softvérové, hardvérové a cloudové funkcie, ktoré umožňujú partnerom a vývojárom z celého sveta inovovať a prekonávať výzvy budúcnosti. Ekosystém HMS bol budovaný a vyvíjaný niekoľko rokov. V súčasnosti má Huawei viac ako 1,8 milióna registrovaných vývojárov po celom svete, počet aplikácií prepojených s HMS Core dosiahol 96 000 a počet globálnych vysoko kvalitných aplikácií v AppGallery vyskočil na 73 000.

HMS CoreHMS Core ponúka bohatú škálu otvorených zariadení a cloudových funkcií, ktoré uľahčujú efektívny vývoj, rýchly rast a flexibilnú monetizáciu. To umožňuje globálnym vývojárom usilovať o priekopnícke inovácie, posúvať používateľské prostredie na vyššiu úroveň a sprístupňovať prémiový obsah a služby.

 

HUAWEI AppGalleryHUAWEI AppGallery – oficiálna distribučná platforma aplikácií HUAWEI je prvým celosvetovým obchodom s aplikáciami, ktorý implementuje systém overovania identity vývojára.
Je vybavený aj štvorvrstvovým detekčným systémom zaisťujúcim zabezpečenie aplikácií a využíva proprietárne algoritmy umožňujúce užitočné odporúčanie obsahu. Používatelia si tak môžu sťahovať aplikácie bez obáv.

ZDIEĽAŤ

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here