smartphone HMD Global Nokia 220 4G

Praha, 24. júla 2019 – Spoločnosť HMD Global, výrobca telefónov Nokia, dnes predstavila nové prírastky do portfólia tlačidlových telefónov – Nokia 220 4G a Nokia 105. Nokia 220 4G ponúka hlasové volania vo vysokej kvalite cez 4G VoLTE*, internetový prehliadač a možnosť byť v kontakte s rodinou a priateľmi cez sociálne siete. Inovovaná Nokia 105 prináša všetko, vďaka čomu bol tento model doteraz známy a obľúbený. Očakávať tak možno dlhú výdrž batérie s možnosťou telefonovať po celý deň na jedno nabitie a 1,77“ farebný displej stvorený pre hranie obľúbených hier. V žiadnom z telefónov nechýba predinštalovaná legenda medzi hrami – Had.

Juho Sarvikas, Chief Product Officer, HMD Global, oznámil:

Juho Sarvikas, Chief Product Officer, HMD Global

„Vieme, že naši fanúšikovia na celom svete majú odlišné potreby. Preto sme sa rozhodli vyjsť v ústrety ich očakávaniam a predstavujeme dva nové modely klasických telefónov – Nokia 220 4G a Nokia 105, ktoré sa môžu pochváliť nielen skvelou cenou. Oba telefóny ponúkajú jednoduchosť a výdrž, ktorú fanúšikovia od klasických telefónov očakávajú. Nokia 105 stavia na úspechu svojho predchodcu a Nokia 220 4G je našou odpoveďou pre tých, ktorí chcú modernú konektivitu v klasickom telefóne.“

Nokia 220 4G: Množstvo zábavy v praktickom prevedení

Nokia 220 4G vďaka technológii VoLTE prinesie možnosť telefonovať so svojimi blízkymi vo vysokej kvalite. 4G konektivita poskytuje možnosť prehliadať obľúbené internetové stránky a zostať v spojení s rodinou a priateľmi cez sociálne siete.

Nokia 220 4G ponúka už dobre známy moderný dizajn značky Nokia. O dostatočnú odolnosť sa stará polykarbonátový kryt, ktorý je farebný v celom svojom objeme a minimalizuje tak vizuálny dopad nárazov a odrenín.

Fanúšikov legendárnej hry Had poteší, že ich obľúbený titul v základnej výbave telefónu nechýba. Nokia 220 4G navyše ponúkne ďalšie predinštalované hry na skúšku, medzi ktoré patrí Ninja Up, Sky Gift, Nitro Racing a Tetris. Zabudované FM rádio nevyžaduje pripojenie slúchadiel, takže svoje obľúbené stanice môžete počúvať spolu so svojimi blízkymi.

Dlhá výdrž batérie na jedno nabitie sa postará o dostatočnú porciu zábavy počas prehliadania webových stránok, sociálnych sietí a hrania hier.

Úplne nová Nokia 105: moderná a inšpiratívna

 telefón Nokia 105

Nokia 105 vďaka modernému vzhľadu, ktorý čerpá z odkazu dizajnu spoločnosti Nokia, skvele padne do dlane. Polykarbonátový kryt je farebný v celom svojom objeme a minimalizuje tak viditeľnosť jednotlivých odrenín. Spracovanie telefónu sa vyznačuje kvalitou, spoľahlivosťou a robustnosťou presne tak, ako sa to od značky Nokia očakáva. Pohodlné vytáčanie hovorov a písanie textových správ zabezpečí klávesnica s jednotlivo oddelenými klávesmi.

Vymeniteľná batéria s dlhou výdržou na jedno nabitie zaistí, že Nokia 105 bude pripravená na akúkoľvek cestu. S Nokia 105 môžu užívatelia bezstarostne volať rodine aj priateľom po celé hodiny bez toho, aby museli brať ohľad na zostávajúce percentá batérie. Interné úložisko ponúkne priestor až pre 2 000 kontaktov a 500 SMS správ. Aj s týmto telefónom sa môžu fanúšikovia tešiť na hru Had a ďalšie predinštalované hry na skúšku.

So zabudovaným FM rádiom možno kedykoľvek počúvať obľúbené stanice a nechýba ani možnosť posvietiť si v tme LED svetlom. Pre jeho zapnutie aj vypnutie stačí dvakrát stlačiť tlačidlo nahor.

Tlačová správa

ZDIEĽAŤ

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here