Outdoorové hodinky HONOR Watch GS Pro

Trénujte online pri živom vysielaní HONOR workout s profesionálnymi fitness trénermi Davidom Pártlom a Ninou Baláž

[Praha, 3. máj 2021] – Hľadáte spoľahlivého parťáka pre prázdninové dobrodružstvo alebo horské túry? Máme pre vás skvelú správu! Vďaka výdrži batérie 25 dní na 1 nabitie a certifikáciu 14 vojenských testov odolnosti vás outdoorové hodinky HONOR Watch GS Pre nesklamú ani v tých najnáročnejších podmienkach. Naviac ich teraz kúpite o 80 EUR lacnejšie. Zľavová akcia platí len do 30. mája 2021.

V spolupráci s profesionálnymi fitness trénermi Davidom Pártlom a Ninouš Baláž pripravil HONOR už druhý online workout! Pripojte sa do živého vysielania na Instagram @honorcszk už 12.5.2021 o 17:00.

hodinky HONOR Watch GS Pro
HONOR Watch GS Pro

Outdoorové hodinky HONOR Watch GS Pro práve teraz za skvelú cenu

Vôbec prvé outdoorové hodinky HONOR Watch GS Pro dokážu monitorovať viac ako 100 tréningových režimov vrátane plávania a lyžiarskych športov. Navyše vás upozornia na nezdravé hodnoty týkajúce sa stresu, spánku, hladiny kyslíka v krvi a srdcovej frekvencie. Pomôžu Vám zistiť vaše nedostatky a pripomenú, ako docieliť zlepšenie!

Za najnižšiu cenu vôbec teraz kúpite hodinky HONOR Watch GS Pro vo farbe Camo Blue a Marl White len za 169 EUR namiesto pôvodnej ceny 249 eur. V farbe Meteorite Black sú teraz k dispozícií za 199 EUR. Akcia platí u predajcu Nay.sk.

Online HONOR Workout s obľúbenými trénermi Davidom Partlom a Ninou Baláž

Ste unavení z práce na home office a chýba vám pohyb? Dajte si do tela aj doma. Značka HONOR už druhýkrát počas pandémie covidu štartuje online tréning s profesionálnymi trénermi Davidom Pártlom a Ninou Baláž. Nikam nemusíte chodiť. Stačí sa pripojiť odkiaľkoľvek, kde práve ste. A kedy? Online vysielanie na Instagrame @honorczsk začína už v stredu 12. mája 2021 o 17.00 hod.

Online HONOR Workout s obľúbenými trénermi Davidom Partlom a Ninou Baláž

ZDIEĽAŤ