HONOR 70 Lite

Nedávno predstavená novinka na európskom trhu, praktický mobilný telefón s kvalitným 5G čipom Snapdragon, HONOR 70 Lite je od 4.4.2023 v predaji už aj na Slovensku. HONOR 70 Lite poháňa mobilná platforma Qualcomm Snapdragon 5G. Nechýba veľká kapacita batérie 5000mAh[1] pre celodennú výdrž. S foto výbavou, ktorá je nadštandardná pre túto cenovú kategóriu. Ide o telefón, ktorý búra nastavený benchmark pre cenovo dostupné telefóny. U slovenských predajcov ho nájdete za atraktívnu cenu 249€.

Štýlový dizajn a displej pre pohlcujúci zážitok

HONOR 70 Lite má ploché hrany a zároveň zaoblené rohy, aby sa pohodlne držal v dlani. Pomocou čítačky odtlačkov prstov umiestnenej na strane ho odomknete bezpečne a rýchlo.

Zážitok zo sledovania videí, fotiek a ďalšieho obsahu umocňuje 6,5 palcový displej HONOR FullView[1]. Ten zároveň chráni oči pred škodlivým vplyvom modrého svetla, čo potvrdzuje aj certifikácia od organizácie TÜV Rheinland[2]. Plynulý vizuálny zážitok zaisťuje obnovovacia frekvencia obrazovky až 90 Hz[3], s ktorou HONOR 70 Lite prevyšuje mnoho ostatných smartfónov z rovnakej cenovej kategórie.

HONOR 70 Lite

Pokročilá foto a video výbava

HONOR 70 Lite je špičkou vo svojej triede aj vďaka výkonnému fotoaparátu. Okrem prednej kamery s rozlíšením 8 MPx má aj systém troch zadných fotoaparátov. Hlavná kamera prináša rozlíšenie 50 MPx[4], makro kamera 2 MPx a senzor na snímanie hĺbky 2 MPx. Zaobstarať si selfies a fotky plné živých detailov, napríklad aj v nočných podmienkach, je s týmto smartfónom hračka. Kreatívni môžete byť aj pri tvorbe videí, a to vďaka funkcii Dual-View Video Recording, ktorá dokáže nahrávať videá z prednej aj zadnej kamery zároveň.

Skvelý výkon vďaka čipsetu Qualcomm Snapdragon

Bezproblémovú komunikáciu a produktivitu zaisťuje čipset Qualcomm Snapdragon 480 Plus 5G a vylepšené funkcie konektivity. Hladkú prevádzku smartfónu zaručuje funkcia HONOR RAM Turbo, ktorá v modeli s 4 GB RAM[5] dokáže previesť 3 GB úložiska na RAM. Vďaka tejto funkcii majú používatelia istotu, že sa procesy na pozadí pri prepínaní medzi aplikáciami neukončujú, aplikácie tak nenabiehajú od nuly a spúšťajú sa rýchlejšie.

Celodenná výdrž batérie

HONOR 70 Lite vďaka ultra veľkej batérii s kapacitou 5 000 mAh[6] zvládne celodenné  používanie. Na jedno nabitie vydrží až 19 hodín prehrávania online videí, 26 hodín streamovania hudby, 14 hodín hrania hier alebo 52 hodín telefonovania[7], používatelia tak môžu byť neustále online a užívať si zábavu. Funkcia rýchlo nabíjania s nabíjacím adaptérom 22,5 W HONOR SuperCharge[8] a technológiou pre optimalizáciu batérie navyše zaručuje, že HONOR 70 Lite bude nabitý a pripravený na používanie za krátky čas.

smartfón HONOR 70 Lite

Vychytávky na mieru a inteligentná personalizácia užívateľského prostredia

So smartfónom HONOR 70 Lite je vám k dispozícii vnútorné úložisko s pamäťou 128 GB[9]. Pre lepšiu predstavu, to znamená, že si do smartfónu dokážete uložiť viac ako 28 000 obrázkov, 11 000 pesničiek alebo 450 HD videí[10]. Pamäť si navyše môžete s použitím microSD karty zväčšiť až do veľkosti 1 TB[11].

HONOR 70 Lite s operačným systémom Magic UI 6.1 založenom na Androide 12 ponúka mnoho inteligentných funkcií, ako je HONOR Share pre rýchly bezdrôtový prenos súborov medzi zariadeniami a zvýšenie vašej produktivity.

mobilný telefón HONOR 70 Lite

Cena a dostupnosť

Štýlový telefón HONOR 70 Lite môžete mať v dvoch elegantných prevedeniach[12]: Ocean Blue a Midnight Black. Od 3. apríla 2023 bude HONOR 70 Lite k dispozícii u vybraných predajcov na Slovensku len za 249€.

[1] Pretože má displej zaoblené rohy, meria sa diagonálne ako štandardný obdĺžnik, ktorý má uhlopriečku 6,7 palca (skutočná plocha je o niečo málo menšia.) Termínom HONOR FullView Display všeobecne označujeme zariadenie HONOR s úzkymi rámčekmi a vysokým pomerom veľkosti displeja voči telu.
[2] Obrazovka prešla certifikáciou TÜV Rheinland pre nízku hladinu modrého svetla. Tento výrobok neslúži na zdravotnícke účely a nemá žiadne liečebné funkcie.
[3] Obnovovacia frekvencia obrazovky sa môže v rôznych aplikáciách líšiť.
[4] Hlavný zadný fotoaparát má rozlíšenie 50 MP. Skutočné rozlíšenie sa môže líšiť v závislosti od zvoleného fotografického režimu.
[5] Dostupnosť funkcie RAM Turbo sa môže v jednotlivých krajinách líšiť.
[6] Typická hodnota. Menovitá kapacita nevymeniteľnej batérie je 4 900 mAh.
[7] Dáta z laboratórií HONOR. Konkrétne časy sa môžu mierne líšiť v závislosti na aktivitách užívateľa a konkrétnych scenároch.
[8] Podporuje nabíjanie cez kábel o maximálne 22,5 W pri použití nabíjačky a kábla 22,5 W HONOR. Skutočná rýchlosť nabíjania sa môže líšiť v závislosti od okolitých podmienok a ďalších faktorov. Dostupnosť jednotlivých variantov nabíjačiek sa môže v jednotlivých regiónoch a na rôznych trhoch líšiť.
[9] Dostupné interné úložisko môže byť menšie, pretože časť zaberá softvér. Skutočná veľkosť pamäte sa môže meniť v závislosti na aktualizáciách aplikácií, aktivite užívateľa a ďalších súvisiacich faktoroch.
[10] Dáta z laboratórií HONOR. Výpočet vychádza z predpokladu, že veľkosť pesničky je 10 MB, obrázku 4 MB a videa 250 MB. Skutočné veľkosti súborov sa môžu líšiť.
[11] Dostupnosť variantov veľkosti úložiska sa môže v jednotlivých regiónoch líšiť.
[12] Dostupnosť farebných variantov sa môže v jednotlivých regiónoch a na rôznych trhoch líšiť.
[1] Typická hodnota. Započítaná hodnota nevymeniteľnej batérie je 4 900 mAh.

ZDIEĽAŤ