HONOR BAND 6

[Praha, 26. apríla 2021] – Globálny technologický brand HONOR práve dnes oficiálne predstavil svoj najnovší prírastok do prémiovej rady nositeľných zariadení HONOR Band 6. Ten zmazal hranice medzi definíciou fitness náramku a inteligentných hodiniek. Dostane vás totiž nielen svojou prekvapivou výdržou batérie až 14 dní na 1 nabitie, ale i širokou ponukou funkcií na monitorovanie zdravia a športových aktivít.

HONOR BAND 6

Pokročilé funkcie rovnako ako veľký 1,47-palcový AMOLED displej nájdete pri fitness náramkoch len ťažko. Predaj štartuje dnes u všetkých predajcov za bezkonkurenčnú cenu 49 EUR.

„Uvedenie nášho najnovšieho fitness trackera HONOR Band 6 odráža našu víziu prinášať na trh prémiové produkty na ešte príjemnejší monitoring zdravia a všetkých fitness aktivít,” dodáva George Zhao, globálny prezident a CEO spoločnosti HONOR. “Vďaka väčšiemu displeju a vyspelým funkciám na sledovanie zdravia bude cesta za vašimi cieľmi k zlepšeniu fyzickej a psychickej kondície nielen jednoduchšia, ale i zábavná a cenovo dostupná.“

Prekvapivo veľký displej a ikonický design

HONOR Band 6 sa môže pochváliť 1,47-palcovým skleneným AMOLED displejom so živými farbami a rozlíšením 194 x 368 pixelov. Jeho obrazovka je o 148 % väčšia v porovnaní s jeho predchodcom a vyznačuje sa 2.5D zakrivením s povrchovou úpravou proti odtlačkom prstov. HONOR Band 6 vás zaujme svojím ikonickým a elegantným designom, ktorý je doplnený o pútavé logo HONOR na ľavej strane a praktickým bočným tlačidlom na pravej strane. Navyše je vybavený širokým výberom ciferníkov a navrhnutý tak, aby zaistil celodenné pohodlie vďaka remienkom zo silikónu. K dispozícii je v troch príjemných farbách, Meteorite Black, Sandstone Grey a Coral Pink. HONOR Band 6 sa tak stane módnym doplnkom, ktorý podčiarkne váš jedinečný štýl.

Kompaktný balíček funkcií na sledovanie zdravia

Vďaka pokročilému monitorovaniu zdravia je HONOR Band 6 skvelým parťákom pre všetkých do každej situácie, či už ide o management vlastného zdravia alebo monitorovanie tréningu. Sledovať môžete napríklad hladinu kyslíka v krvi (SpO2). To je dôležitý ukazovateľ dobrej zdravotnej kondície a uistenie, že náš organizmus funguje ako má. Meranie SpO2 môže pomôcť určiť, ako sa naše telo dokáže adaptovať na prebiehajúcu tréningovú záťaž.

monitoring saturácia kyslík v krvi

K tomu je HONOR Band 6 vybavený presným algoritmom AI, ktorý podporuje nepretržité meranie srdcového tepu v reálnom čase počas celého dňa. Ako kritický indikátor zdravia môže byť monitorovanie srdcového tepu tiež včasným upozornením, pokiaľ je tepová frekvencia príliš vysoká alebo príliš nízka.

Sledovaním zmien v srdcovej frekvencii HONOR Band 6 rozpozná i úroveň vášho stresu a napätia, ktoré vám pomôže zredukovať pomocou dychových cvičení so sprievodcom.

HONOR Band 6 prináša i sadu funkcií na sledovanie kvality spánku. Tie identifikujú a zaznamenávajú dáta vrátane doby hlbokého spánku, ľahkého spánku, REM spánku a bdenia. Na základe toho potom poskytuje osobné vyhodnotenie a návrhy, ako kvalitu spánku vylepšiť.

HONOR BAND 6

Ľahko ovládateľný fitness tracker pre kvalitný tréning

HONOR Band 6 je perfektný na monitoring športu pre vrcholových i rekreačných športovcov. Podporuje 10 režimov cvičenia vrátane behu, prechádzok, cyklistiky, plávania, veslovania a voľného trénovania. Počas športových aktivít si vďaka HONOR Band 6 zmeriate  komplexné dáta v reálnom čase, ktoré sprehľadnia váš pokrok v tréningu a môžu motivovať k lepším výsledkom.

HONOR Band 6 je ideálny i pre nadšencov plávania, a to vďaka vodeodolnosti do 50 metrov. Navyše dokáže automaticky rozpoznať šesť rôznych tréningových režimov, a teda vám pripomenie, aby ste nezabudli zapnúť sledovanie svojej športovej aktivity.

Výdrž batérie až 14 dní na 1 nabitie

So skutočne dlhou výdržou batérie na 1 nabitie sa nemusíte báť, že sa HONOR Band 6 čoskoro vybije. Pri väčšej záťaži funkcií batéria vydrží až 10 dní na 1 nabitie. Vďaka technológii rýchlonabíjania stačí púhych 10 minút, aby sa HONOR Band 6 nabil na výdrž na 3 dni, na úplné nabitie stačí len 80 minút.

HONOR BAND 6

Ďalšie vychytávky

HONOR Band 6 má v palete okrem základnej výbavy tiež veľmi nadštandardné vychytávky. Vďaka vzdialenej uzávierke si môžete urobiť krásnu fotku so stlačením spúšte priamo z náramku, i keď nie je nikto navôkol. Navyše nechýba vzdialené prehrávanie hudby z vášho telefónu, upozornenie prichádzajúcich hovorov a správ alebo prípadné odmietnutie prichádzajúceho hovoru priamo na náramku.

Náramok pomôže tiež s aktuálnou predpoveďou počasia. V prípade, že neviete nájsť svoj mobilný telefón, stačí na hodinkách stlačiť vyhľadávanie telefónu a smartfón sa vám ohlási.

ZDIEĽAŤ