HONOR Magic V

HONOR Magic V s jedinečným dizajnom, revolučným displejom a dynamickým výkonom zaručí najlepší užívateľský zážitok v kategórii.

[SHENZHEN, Čína —10. januára 2022] – Globalná technologická značka HONOR dnes uviedla HONOR Magic V, svoj vôbec prvý 5G skladací vlajkový šikovný telefón. Vo výbave s jedinečným dizajnom, revolučným displejom a dynamickým výkonom beží táto novinka na úplne novom čipe Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1. Pokročilý ultra tenký pánt, širší vonkajší displej a najnovšie užívateľské prostredie Magic UI 6.0. HONOR Magic V získava naozaj veľký náskok čo sa týka inovatívneho designu skladacieho telefónu. Nechýba množstvo vychatávok a funkcií, ktoré túto novinku posúvajú ďaleko od predošlých modelov na trhu. HONOR Magic V bude dostupný v Číne od RMB 9 999.

HONOR Magic V

„Máme veľkú radosť z uvedenia nášho prvého 5G skladacieho telefónu. HONOR Magic V demonštruje našu expertízu aj inovácie vo funkčnom dizajne, teda základné piliere, ku ktorým sme sa zaviazali a ktoré chceme aj naďalej vyvíjať tak, aby sme vždy zaručili ten najlepší užívateľský zážitok, ktorý môžete mať v danej kategórii,” uviedol George Zhao, CEO HONOR Device Co, Ltd. „Za HONOR si veríme na to, aby sme boli jedným z najlepších výrobcov smartfónov na trhu s prémiovými skladacími telefónmi. Sme naozaj spokojní s našou prvou skladacou vlajkovou loďou. Veríme, že bude veľmi konkurencieschopná v porovnaní s existujúcimi modelmi.”

Unikátny dizajn sa postaral o neprerušený, symetrický displej

Vďaka využitiu dizajnu pokročilej technológie kvapkového pántu, je HONOR Magic V vôbec najtenší v porovnaní s podobnými produktmi na trhu a má perfektne symetrické telo. Dáva tak nový benchmark čo sa týka užívateľského zážitku a dizajnu skádacích chytrých telefónov.

displej HONOR Magic V

HONOR Magic V je vybavený 6,45” a 44° zakriveným OLED displejom, pokiaľ je zložený. Dosahuje širší pomer strán 21.3:9, ktorý je ďaleko pred inými skladačkami na trhu. Vďaka tomu je telefón nadštandardne užívateľsky priateľský a funkčný. Vďaka inovatívnemu kvapkovému pántu sa HONOR Magic V rozloží do extra širokého 7,9” ničím neprerušeného displeja. Máte naozaj zážitok, akoby ste mali v ruke tablet, ktorý je oveľa pohodlnejší na prezeranie akéhokoľvek obsahu alebo multitaskingu v práci.

Obrazovky na HONOR Magic V podporujú 100% DCI-P3 farebný gamut s až 1,07 miliardami farieb. Užijete si tak dych vyrážajúce farby v jasnom a živom rozlíšení. S obnovovacou frekvenciou až 120Hz zaručí dokonalý zážitok pri sledovaní filmov, surfovaní na internete alebo hraní hier. HONOR Magic V je prvý skladací šikovný telefón s certifikáciou IMAX Enhanced.

Vďaka zliatine vysoko odolného titánu, zirkónových kovov a vysoko odolných uhlíkových vlákien, ktoré dokážu redukovať hustotu, je HONOR Magic V extrémne ľahký a vyvážený, keď ho držíte v ruke.

sklápací smartfón HONOR Magic V

Dynamický výkon poháňaný najnovším Snapdragonom 8

HONOR Magic V je prvý skladací šikovný telefón poháňaný novinkou od Qualcomm, čipom Snapdragon 8 Gen 1 s 5G procesorom, zaručujúci tak vynikajúci výkon hodný vlajkovej lodi. Vďaka podpore posledného Adreno GPU, dokáže HONOR Magic V zvýšiť výkon až o 30% s porovnaním s predchádzajúcou generáciou, zvládne tak väčšiu produktivitu aj vyššiu rýchlosť. HONOR Magic V je vybavený 12 GB RAM a možnosťou rozšírenia na externé úložisko až na 256 GB.

Pre neprerušené pripojenie k sieti, keď sa prepínate medzi Wi-Fi a ďalšími sieťami, podporuje HONOR Magic V nové LINK Turbo X pre ešte rýchlejšie sťahovanie.

HONOR Magic V má šikovný chladiaci systém obsahujúci poslednú tretiu generáciu grafénu a šikovný teplotný manažment za podpory AI pre dosiahnutie čo najväčšej efektivity.

fotoaparát HONOR Magic V

Revolučný systém fotoaparátov

HONOR pokračuje ďalej s vytváraním vychytávok pre ešte lepšie fotenie. HONOR Magic V má systém 4 fotoaparátov: 50MPx zadný fotoaparát s podporou AI alebo 42MPx predný fotoaparát pre krásne fotky a videá v troch režimoch: nočné, HDR, Zoom. Vďaka technológii HONOR Image Engine, pokročilým systémom pre obrázky vylepšeným umelou inteligenciou, dokáže HONOR Magic V vytvoriť tie najlepšie fotky, nech fotíte kdekoľvek a čokoľvek.

fotoaparát HONOR MAGIC V

Nové užívateľské rozhranie HONOR Magic UI 6.0 pre viac personalizovaný užívateľský zážitok

S novým užívateľským rozhraním HONOR Magic UI 6.0 ponúka HONOR Magic V širokú paletu vychytávok a vylepšení. Magic UI 6.0 prichádza s technológiou umelej inteligencie HONOR, Magic Live. Vďaka kontextu a profilovej predikcii sa dokáže Magic Live správať ako osobný asistent, ovláda chytré učenie používateľových zvyklostí a správania, aby dokázal poskytnúť vhodné odporúčania. Magic Live dokáže v budúcnosti podporovať ešte viac inteligentné učenie pre rôznych scénárov v práci, pri štúdiu alebo workoutu, a oveľa viac.

Navyše HONOR Magic V podporuje režim viacerých okien, dovoľujúci prepínať medzi viacerými oknami a mať prehľad o ich obsahu v rovnaký čas, príp. si okná prispôsobiť podľa seba a vlastného štýlu. Vďaka vlastnému šikovnému systému umelej inteligencie HONOR Magic V automaticky detekuje hodiaci sa obsah na odporúčanie na základe využitia režimu viacerých okien.

Ďalšia úroveň zabezpečí a bezpečnostných vychytávok

S duálnym bezpečnostným systémom (HTEE+QTEE) je HONOR Magic V schopný zaistiť bezpečnostné požiadavky pre kľúčové operácie po celom svete. HONOR Magic V má tiež oddelený bezpečnostný čip pre zaistenie maximálnej bezpečnosti pre heslá alebo biometrické údaje ako odtlačok prsta.

Magic

Ultra dlhá výdrž batérie a pokročilé rýchlonabíjanie

4 750mAh batéria s dizajnom duálnej cirkulácie je určená na celodenné využitie. HONOR Magic V má vo výbave 66W HONOR SuperCharge rýchlobíjanie, na 50% sa dostanete behom len 15tich minút.

HONOR Magic V

Farebné prevedenie, cena a dostupnosť

HONOR Magic V bude k dostaniu v troch nádherných prevedeniach: Black, Space Silver a Burnt Orange. Dostupný bude v Číne za RMB 9 999 vo verzii 12 GB RAM + 256 G ROM, vo verzii 12 GB RAM + 512 G ROM za RMB 10 999.

ZDIEĽAŤ