Značka HONOR prichádza s novým výrazným konceptom „Phone-to-Purse“, predstavuje HONOR Magic V2 a uvádza novú farebnú variantu HONOR 90.

Globálna technologická značka HONOR na veľtrhu IFA 2023 predstavila svoju strategickú víziu budúcnosti smartfónov. Počas svojej Keynote s názvom „Unfold Tomorrow“ CEO spoločnosti HONOR George Zhao načrtol záväzok značky vytvoriť zo skladacích smartfónov mainstreamový trend, a to vďaka najnovším inováciám zameraným na človeka, vrátane najľahšieho a najtenšieho skladacieho smartfónu HONOR Magic V2. Značka tiež predstavila nový koncept HONOR V Purse, skladací smartfón v štýle nositeľnej módnej kabelky, ktorý ponúka nekonečné možnosti vyjadrenia svojej osobnosti a svojho štýlu.

„Skladacie smartfóny HONOR prešli dlhú cestu a každá nová verzia predstavuje pozoruhodný pokrok v dizajne, funkčnosti a odolnosti,“ povedal George Zhao, generálny riaditeľ spoločnosti HONOR. „A nielen to, vďaka nášmu konceptu telefónu v podobe kabelky HONOR V Purse, skúmame udržateľné riešenia, ktoré využívajú nové skladacie technológie na posilnenie kreativity a tvarovanie životného štýlu budúcnosti.“

Začína sa nová kapitola pre rozvoj technológií vo svete módy

Spoločnosť HONOR prijíma svoju úlohu pri vytváraní životného štýlu budúcnosti a predstavuje HONOR V Purse, nový koncept „Phone-to-purse“, ktorý zaznamenáva začiatok vnímania elektronických zariadení ako úplne novej kategórie módneho spotrebného tovaru, ponúkajúceho neobmedzené možnosti sebavyjadrenia.

HONOR V Purse

HONOR V Purse má v zloženom stave menej ako 9 mm a je tak ešte tenší než niektoré popredné smartfóny klasickej konštrukcie na trhu. HONOR V Purse mení skladací smartfón na dokonalý módny doplnok v tzv. phygital štýle (kombinácia skutočného, fyzického a digitálneho), a to vďaka prispôsobiteľným displejom (AOD), ktoré napodobňujú dizajn kabelky, vrátane dizajnových prvkov, ako sú retiazky, pierka a strapce, ktoré reagujú na pohyb smartfónu a hýbu sa spolu s ním. Tento koncept telefónu je tiež kompatibilný s výberom vymeniteľných remienkov a retiazok, ktoré sa pripínajú na kĺb smartfónu a umožňujú tak nosiť smartfón jednoducho cez rameno, ako bežnú kabelku alebo tašku, vďaka čomu sa stáva novou trendy kabelkou, tzv. „It bag“ budúcnosti.

Koncept HONOR V Purse vznikol s ohľadom na udržateľnosť a poukazuje na záväzok spoločnosti HONOR prispievať k ochrane životného prostredia. Okrem toho, že je vyrobený z materiálov z udržateľných zdrojov, ako je vegánska koža na popruhoch,  je tento nekonečne prispôsobiteľný koncept AOD možné kombinovať s akýmkoľvek oblečením. Vzhľadom na to, ako módny priemysel prekračuje hranice fyzického sveta do digitálneho priestoru, technológie nám ponúkajú neobmedzené možnosti vyjadrenia svojej osobnosti a svojho štýlu. Koncept HONOR V Purse môže aspoň z časti pomôcť ekologicky uvedomelým spotrebiteľom znížiť spotrebu rýchlej módy, a čo je dôležitejšie, pomôcť svetu módy prijať nové technológie s cieľom povzbudiť spotrebiteľov, aby nakupovali menej a používali tovar dlhšie.

V duchu otvorenej spolupráce sa značka HONOR spojila so špičkami v oblasti kultúry a trendov z platformy HONOR Talents Global Design Awards, vrátane kreatívneho riaditeľa pánskej módy BURBERRY Brama Van Diepena, súčasného umelca Yunuene Esparza, profesora Čínskej akadémie umenia Yuana Youmina a crossoverového umelca Xiao Hui Wanga , aby navrhli vlastný rad AOD pre toto zariadenie, ktoré tak ponúkne nekonečné módne možnosti. V ďalšej fáze programu sa otvorí rozhranie API, ktoré umožní dizajnérom využiť senzory, ako napr. gyroskop, dotykový senzor alebo senzor okolitého svetla. Spoločnosť HONOR následne vyzve začínajúce talenty z celého sveta, aby priniesli vlastné návrhy, inšpirované najnovšími dizajnovými trendmi a pretvorili tak životný štýl.

Predstavenie HONOR Magic V2 pre celý svet

Spoločnosť HONOR počas veľtrhu IFA 2023 po prvýkrát na podujatí svetových rozmerov predstavila svoj nový vlajkový skladací smartfón HONOR Magic V2. Ten dokonale odzrkadľuje víziu spoločnosti HONOR v oblasti skladacích smartfónov, ktorá v tomto odvetví definuje nové merítka, vďaka významným vylepšeniam v oblasti tvaru, batérie, displeja a užívateľského zážitku.

HONOR Magic V2

HONOR Magic V2 je najľahší a najtenší skladací smartfón, ktorý spoločnosť HONOR doteraz predstavila. Váži iba 231 g[1] a v zloženom stave meria iba 9,9 mm[2]. Skladacia vlajková loď vo svojom tenkom a ľahkom tele ukrýva novú generáciu batérie Silicon-Carbon-Dual-Battery s priemernou hrúbkou iba 2,72 mm a s vysokou kapacitou až 5 000 mAh.

Okrem tenkej a ľahkej konštrukcie je HONOR Magic V2 vybavený prvým extra ľahkým titánovým pántom svojho druhu a novou patentovanou oceľou HONOR, vďaka ktorej je mechanizmus pántu robustnejší a odolnejší. HONOR Magic V2 získal tiež prestížnu certifikáciu odolnosti od spoločnosti SGS tým, že pánt vydrží viac ako 400 000 zložení, čo zaisťuje pri 100 zloženiach denne životnosť až desať rokov.

HONOR Magic V2 je vybavený trojitou zostavou zadných fotoaparátov, ktorá zahŕňa 50Mpx hlavný fotoaparát (f/1,9), 50Mpx ultraširokouhlý fotoaparát (f/2,0) a 20Mpx teleobjektív (f/2,4). Predný duálny fotoaparát je vybavený dvoma 16Mpx fotoaparátmi (f/2,2).

Nový model HONOR Magic V2 využíva inovácie zamerané na človeka a podporuje aj špičkovú technológiu 3840Hz PWM Dimming. Tá minimalizuje namáhanie očí a zaisťuje pohodlné sledovanie displeja aj pri dlhšom používaní.

HONOR Magic V2 prináša tiež nové interaktívne zážitky. Okrem výnimočného fotografovania prináša aj ďalšie novinky, ktoré sa týkajú stretnutí a zábavy. HONOR Magic V2 prvýkrát podporuje funkciu Parallel Space, ktorá umožňuje nielen oddelené ukladanie pracovných a osobných dát a ich bezpečnú izoláciu, ale aj nezávislé paralelné ovládanie aplikácií v dvoch priestoroch, ako keby bol do skladacieho telefónu vložený druhý telefón.

Nová farba pre víťaza ceny EISA HONOR 90

Spoločnosť HONOR oznámila, že model HONOR 90 získal prestížne ocenenie Best Buy Smartphone 2023-2024 od asociácie EISA (Expert Imaging and Sound Association). Na oslavu víťazstva uvádza HONOR na svetový trh nové trendy farebné prevedenie modelu HONOR 90 Peacock Blue. Tento nový odtieň čerpá inšpiráciu z nádherných pávích pier a vzdáva hold kráse prírody.

honor 90

Tým však prísun zaujímavých správ nekončí. Aby spoločnosť HONOR čo najviac podporila uvedenie radu HONOR 90 Peacock Blue, nadviazala spoluprácu s renomovanou digitálnou umelkyňou Vesnou Pesic známou ako BECHA. Tá exkluzívne pre limitovanú edíciu HONOR 90 Peacock Blue navrhla špeciálnu darčekovú krabičku. Jedinečná edícia spája osobitý štýl umelkyne s inovatívnou technológiou HONOR a ponúka tak používateľom skutočne jedinečný zážitok.

[1] Údaje z laboratórií HONOR. Vychádza z najľahšej verzie, ktorá sa dodáva so zadnou časťou z vegánskej kože. Verzia so sklenenou zadnou časťou váži 237 g. Celková hmotnosť je vrátane batérie. Skutočná hmotnosť sa môže líšiť v závislosti od konfigurácie produktu, výrobných procesov a metód merania.
[2] Údaje z laboratórií HONOR. Vychádza z najtenšej verzie, ktorá sa dodáva so zadnou časťou z vegánskej kože. Verzia so sklenenou zadnou časťou meria 10,1 mm. Hrúbka celého zariadenia je meraná v najtenšom bode a nezahŕňa hrúbku výčnelku fotoaparátu. Veľkosť výrobku sa môže líšiť v závislosti od jeho konfigurácie, výrobného procesu a metód merania. Údaje v špecifikácii sú iba orientačné.

ZDIEĽAŤ