Je vybavený najmodernejším revolučným displejom a bezkonkurenčným výkonom. Horúca novinka HONOR Magic Vs nastavuje nový štandard v kategórii skladacích telefónov.

[Shenzhen, Čína, 23.november 2022] Globálna technologická značka HONOR dnes v Číne oficiálne predstavila svoje prémiové inovácie a novinky – skladací mobilný telefón HONOR Magic Vs a novú sériu HONOR 80. Rad mobilných telefónov HONOR 80 je najnovším modelom štýlovej rodiny HONOR „number series“ s pokročilými funkciami pre video a fotografovanie.

HONOR Magic Vs  (5G)

„Z novej generácie skladacích mobilných telefónov sme naozaj nadšení. HONOR Magic Vs dokonale spája prelomové inovácie a výnimočný používateľský zážitok s elegantným a štýlovým dizajnom“, uviedol George Zhao, CEO HONOR Device Co, Ltd. „HONOR Magic Vs bude naším vôbec prvým globálnym predstavením na trhu a sme naozaj presvedčení, že výrazne zmeníme spôsob, akým zákazníci vnímajú mobilné telefóny.“

Vlajkový skladací mobilný telefón, ktorý udáva trendy v odvetví s prelomovým dizajnom pántu

Výnimočne tenký a ľahký. HONOR Magic Vs má v zatvorenom stave hrúbku iba 12,9 mm[1] a váži iba 261 g[2]. To z neho robí najľahší skladací smartfón súčasnosti. Má mimoriadne veľkú 5000 mAh kapacitu batérie[3]. Momentálne sa tak jedná o najväčšiu batériu v kategórii skladacích mobilných telefónov, ktorá je pripravená pre celodennú výdrž. Nádherný, dokonale symetrický a ničím nerušený dizajn už na prvý pohľad zaručuje prvotriedny zážitok. Vďaka dômyselnej konštrukcii pántov sa HONOR Magic Vs zatvára bez medzery, pričom pri otvorenom telefóne sa môžete tešiť z jednoliateho a kompaktného dizajnu.

HONOR Magic Vs dosiahol veľmi nízku hmotnosť aj vďaka mimoriadne ľahkej konštrukcii pántu bez závitov a jedinečnej jednodielnej technológii, ktorá extrémne znížila počet komponentov použitých na jeden pánt z 92 na 4[4]. To prispelo aj k vyššej odolnosti. Pánty sú vyrobené z materiálov, ktoré sa bežne používajú v leteckom priemysle. Sú testované na viac ako 400 000 ohybov[5], čo je časový ekvivalent 10 rokov so 100 ohnutiami telefónu denne. Ide tak o úplne nový štandard v kategórií skladacích mobilných telefónov.

HONOR Magic Vs  (5G)

Veľký duálny displej pre výnimočný zážitok

HONOR Magic Vs prekonáva existujúce skladacie telefóny, ktoré majú často veľký a veľmi úzky displej. Naopak, HONOR Magic Vs ponúka 6,45″ displej[6] pri zavrenom stave, s užívateľsky veľmi príjemným pomerom strán 21:9 a 90% pomerom obrazovky k telu[7]. Jednoducho si tak môžete prehliadať akýkoľvek obsah alebo ovládať text. Pri otvorenom stave sa HONOR Magic Vs postará o zážitok ako pri používaní tabletu s extra širokým 7,9″ vnútorným displejom. Ideálne pre tých, ktorí sa nezaobídu bez multitaskingu a zobrazovania viacerých okien naraz.

Displej HONOR Magic Vs podporuje 100 % farebný gamut DCI-P3 s 1,07 miliardy farieb. Užijete si skutočne úchvatné a verné farby. Obnovovacia frekvencia 120 Hz[8] zaručuje pohlcujúci zážitok pri sledovaní filmov, surfovaní na internete alebo pri hraní hier.

HONOR Magic Vs  (5G)

Výpočtová fotografia a pokročilý zvuk

HONOR Magic Vs je vybavený trojitým systémom fotoaparátov: 54 Mpx hlavným fotoaparátom so svetelným snímačom Sony IMX800, 50 Mpx ultraširokouhlým a makro hlavným fotoaparátom a 8 Mpx fotoaparátom s 3-násobným optickým priblížením. Pri snímaní fotografií alebo videí sa tak môžete spoľahnúť na profesionálne výsledky. Vďaka výkonnému softvéru HONOR Image Engine vrátane integrovanej podpory umelej inteligencie, je HONOR Magic Vs jedným z najlepšie vybavených mobilných telefónov na kvalitné fotografovanie a filmovanie za akýchkoľvek podmienok.

Bezkonkurenčná celodenná výdrž batérie

HONOR Magic Vs je osadený mobilnou platformou Qualcomm® Snapdragon® 8+ Gen 1[9], ktorá zaručuje výkon vlajkovej lode. S pokročilou technológiou GPU a CPU a inteligentnou úsporou výkonu, sa HONOR Magic Vs postará o veľmi plynulý užívateľský zážitok s veľmi rýchlou odozvou. Pamäťová výbava pozostáva z 8 GB RAM a 256 GB úložiska alebo 12 GB RAM + 256 GB / 512 GB úložiska, čo tiež významne prispieva k celkovej rýchlosti procesora.

HONOR Magic Vs  (5G)

Duálny TEE systém pre vylepšené zabezpečenie súkromia a citlivých dát                                           

HONOR Magic Vs je vybavený dvojitým bezpečnostným systémom TEE (Trusted Execution Environment) vyvinutým spoločne so spoločnosťou Qualcomm. Citlivé údaje sú tak oddelené na samostatnom čipe, sú anonymnejšie a v súlade s medzinárodnými a európskymi normami. HONOR Magic Vs funguje na novom používateľskom rozhraní MagicOS 7.0 založenom na operačnom systéme Android 12. Môžete sa tak spoľahnúť na pridané možnosti multitaskingu a zvýšený výkon telefónu.

HONOR Magic Vs podporuje 66W rýchlonabíjanie[10], na 100 % tak batériu dobijete len za 46 minút[11].

Séria HONOR 80: Nové možnosti pre tvorbu videí s mobilným telefónom

HONOR 80

Úplne nová séria, tentokrát s 80 na konci, HONOR 80 Pro a HONOR 80, posúva mobilné natáčanie videa na novú úroveň. Technológia AI Vlog Master vôbec prvýkrát pomáha veľmi presne identifikovať rôzne nočné scenérie a automaticky odporúča najvhodnejší režim vrátane makro[12], nočného režimu[13], portrétu, sólového vystrihnutia pro spoločné natáčanie jednotlivca a aj skupinky, simultánne nahrávanie viac videí alebo videa v HDR kvalite. Vďaka softvéru HONOR Image Engine zvládne séria HONOR 80 snímkovací proces v rôznych svetelných podmienkach vo veľmi živých farbách a počas akejkoľvek dennej a nočnej doby.

Pre najvyššiu kvalitu fotografií a videí je rad HONOR 80 vybavený špičkovým hlavným fotoaparátom s rozlíšením 160 Mpx a mimoriadnym snímačom s veľkosťou pixelov 1/1,56″ a 2,24 μm, ktorý zachytáva ešte viac svetla pre dokonalé detaily aj pri veľmi slabom osvetlení.

HONOR 80

HONOR 80 Pro je vybavený mobilnou platformou Qualcomm® Snapdragon® 8+ Gen 1[14], s veľkou 4800mAh batériou a najnovším používateľským rozhraním MagicOS 7.0 pre zážitok ako z vlajkovej lode.

Farby, ceny a dostupnosť

HONOR Magic Vs bude vyhotovený v krásnej oranžovej, azúrovej a čiernej farbe. Od 23.novembra bude na čínskom trhu dostupný v rámci predobjednávky za cenu 7499 čínskych jüanov.

Séria HONOR 80 bude na čínskom trhu k dispozícii od 23. novembra v rámci predobjednávok v módnych a štýlových farbách vrátane Ripple Blue, Sunrise Pink, Emerald Green alebo Midnight Black za cenu 2699 čínskych jüanov.

[1] HONOR Magic Vs je tenký 12,9 mm so zloženým displejom a 6,1 mm s otvoreným displejom. Veľkosť výrobku sa môže mierne líšiť v závislosti od výrobného procesu a metód merania. Podrobné parametre slúžia len na referenčné účely.
[2] Údaje pochádzajú z laboratórií HONOR a sú namerané na farebnej verzii s vegánskou kožou na zadnej strane telefónu. Verzia so sklenenou zadnou stranou váži 267 g. Hmotnosť zahŕňa aj batériu. Skutočná hmotnosť sa môže líšiť v závislosti od konfigurácie, spracovania výrobku a metód merania.
[3] Typická kapacita batérie. Nameraná kapacita batérie je 4900 mAh.
[4] Údaje pochádzajú z laboratórií HONOR. V porovnaní s HONOR Magic V a novou generáciou HONOR Magic Vs
[5] Údaje pochádzajú z laboratórií HONOR.
[6] Vďaka zaobleným okrajom displeja je uhlopriečka vnútornej obrazovky 7,9″ a vonkajšej obrazovky 6,45″, merané štandardným obdĺžnikom (skutočná viditeľná plocha môže byť o niečo menšia).
[7] Údaje pochádzajú z laboratórií HONOR.
[8] HONOR Magic Vs podporuje obnovovaciu frekvenciu 90 Hz na otvorenej obrazovke a 120 Hz na externej obrazovke.
[9] Qualcomm a Snapdragon sú ochranné známky spoločnosti Qualcomm registrované v Spojených štátoch a ďalších krajinách.
[10] Podporuje maximálne 66W káblové nabíjanie pri použití originálneho 66W nabíjacieho adaptéra a kábla HONOR. Skutočný čas nabíjania závisí od okolitých podmienok a ďalších faktorov.
[11] Údaje pochádzajú z laboratórií HONOR.
[12] Dostupné iba pre HONOR 80 Pro.
[13] Dostupné iba pre HONOR 80 Pro.
[14] HONOR 80 beží na mobilnej platforme Qualcomm® Snapdragon®. Qualcomm a Snapdragon sú ochranné známky spoločnosti Qualcomm registrované v Spojených štátoch a ďalších krajinách.

ZDIEĽAŤ