ACER
  • Acer upgraduje oficiálne počítače a monitory Predator IEM pomocou najmodernejších herných technológií, ktoré rozvíria vody športového hrania a pozdvihnú ho na ďalšiu úroveň.
  • Acer naďalej potvrdzuje svoj záväzok, kedy je exkluzívnym svetovým partnerom pre počítače a monitory IEM – čo je najväčšia svetová ešportová udalosť.

Acer ako oficiálny svetový partner počítačov a monitorov Intel Extreme Masters prichystá fanúšikom exkluzívnu ponuku v Katoviciach, ktorá bude zahŕňať novú radu oficiálnych počítačov a monitorov Predator IEM.

Oficiálne počítače PREDATOR IEM

Acer v 15. sezóne IEM začína štartovať. Nedávno totiž zvýšil výkon svojej rady Predator. Novo obnovená rada zahŕňa: Predator Triton 300 SE a Helios 300, oba predstavené na CES 2021, Predator Orion 3000 a 5000 s novými grafickými kartami a monitor Predator X25 s obnovovacou frekvenciou 360 Hz. Počítače a monitory Predator, ktoré sú vybavené najnovšími technológiami, posúvajú výkon, súťaživosť a herné zážitky fanúšikov z celého sveta na ďalšiu úroveň. Dovolí im hrať najnovšie hry, medzi ktoré patrí CS:GO, ako profíci.

Novým úžasným herným laptopom je Predator Triton 300 SE, ktorý bol predstavený v rámci CES 2021. Posúva limity výkonu a vďaka aktualizácii obsahuje grafický procesor NVIDIA GeForce RTX 3060. Je poháňaný architektúrou NVIDIA Ampere, ktorá oproti predchádzajúcej generácii výrazne zvyšuje energetickú účinnosť, dramaticky zrýchľuje výkon a prináša technológie tretej  generácie Max-Q pre hranie na vysokej úrovni nech ste kdekoľvek. Predator Triton 300 nie je žiadnym kompromisom – hráčom je schopný kdekoľvek poskytnúť najlepší herný zážitok s neskutočnou výdržou a to vďaka procesoru 11. generácie Intel Core i7 rady H35 Special Edition, ktorý dosahuje až 5 GHz. Technológia Acer Vortex Flow zlepšuje chladenie procesora, grafické karty a ďalších kritických častí, čo vedie ku zvýšeniu výkonu o 10%, zatiaľ čo audio DTS:X Ultra poskytuje ostrý a vyvážený zvuk. Tento výkonný herný notebook so 14-palcovou fullHD obrazovkou a obnovovacou frekvenciou 144 Hz má odolné celokovové telo so skosenými hranami a bol stenčený na hrúbku len 17,9 mm, pričom je ľahký 1,7 kg.

Na CES bol tiež predstavený nový herný laptop Predator Helios 300, ktorý bol doplnený o grafickú kartu NVIDIA GeForce RTX 3080 a až 32 GB DDR4 pamäte pre rýchle a plynulé hranie ako z budúcnosti. Vďaka displeju 240 Hz IPS s odozvou 3ms si hráči užijú hodvábne hladké vizuálne efekty, zatiaľ čo audio DTS:X a 3D simulovaný priestorový zvuk ich úplne pohltí. Notebook je podporovaný dvoma ventilátormi a technológiou Acer CoolBost, takže kritické miesta zostanú nepretržite chladné.

Súčasťou ponúk budú tiež nové herné desktopy Predator Orion s najnovšími, vysoko výkonnými GPU. Nový výkonný desktop Predator Orion 5000 je vhodný pre serióznych hráčov, ktorí si chcú užiť bezproblémovú grafiku a streamovanie. Teraz obsahuje najnovšiu grafickou kartu NVIDIA GeForce RTX 3090 a pretaktovateľný procesor Intel Core i9-10900K 10. generácie pre plynulé hranie s vysokou frekvenciou snímok.

Predator Orion 3000 je herný deskop na vysokej úrovni a vďaka svojim malým rozmerom sa vojde takmer všade. Zároveň poskytuje výkon potrebný pre hráčov, aby mohli zahájiť svoju cestu k ešportom. Orion 3000 je poháňaný grafickou kartou NVIDIA GeForce RTX 3070 a procesorom Intel Core i7 10. generácie.

MONITOR OFFICIAL PREDATOR IEM

Výkonný herný monitor Predator X25 1920×1080 IPS sa môže pochváliť neuveriteľnou obnovovacou frekvenciou 360 Hz. Hráčom poskytuje ultra nízku latenciu a animáciu, ktorá dosahuje najvyššiu možnú plynulosť. Taká rýchlosť sa premieta do herných snímok, ktoré sa zobrazujú jedenkrát za každú 2,8 millisekundu. To samozrejme ponúka významnú výhodu pri hraní akčných hier, kde sú presnosť a rýchlosť kľúčové. Vďaka najnovšej verzii NVidia G-Sync s technológiou NVIDIA Reflex Latency Analyzer je tento špičkový monitor vybavený všetkým, čo potrebujete, aby ste si naplno vychutnali výkon najnovších grafických kariet. Reflex Latency Analyzer poskytuje presnejšie a komplexnejšie prepojenie hernej myši, počítača a monitora. Technológia Reflex Latency Analyzer prináša nové možnosti optimalizácie systému tak, aby dosahoval najnižšie možné odozvy. Hráči tak získavajú istotu, že je všetko nastavené na maximálnu možnú presnosť a môžu sa naplno sústrediť na svoj výkon.

U hlavných predajcov, maloobchodov a na Acer eStore je teraz k dispozícii celá rada vysoko výkonných herných zariadení Predator, vrátane oficiálnych počítačov a monitorov Predator IEM. Ak chcete získať exkluzívny obsah od Intel Extreme Masters v Katoviciach, sledujte Facebook alebo Instagram spoločnosti Predator.

Cena a dostupnosť

Predator Triton 300 SE je v oblasti EMEA k dispozícii za cenu od 1 499 €.
Predator Helios 300 je v oblasti EMEA k dispozícii za cenu od 1 499 €.
Predator Orion 3000 je v oblasti EMEA k dispozícii za cenu od 1 299 €.
Predator Orion 5000 je v oblasti EMEA k dispozícii za cenu od 1 599 €.
Monitor Predator X25 je v oblasti EMEA k dispozícii v druhom polroku 2021 za cenu od 799 €.

ZDIEĽAŤ

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here