hra Half-Life Alyx
Najdôležitejší VR titul tohto roka obdržia i tí, ktorí najnovší headset tchajwanského výrobcu už predobjednali.

Praha, 18. marca 2020 – Spoločnosť HTC dnes oznámila, že k headsetu HTC Vive Cosmos Elite získajú všetci zákazníci zdarma kód na stiahnutie doteraz najpodstatnejšej VR hry Half-Life®: Alyx™. Nový headset vstupuje do predaja práve dnes a prináša spojenie neprekonateľného externého snímania pohybu a flexibility platformy Cosmos, ktorá naplní očakávanie tých najnáročnejších VR nadšencov.

Vive Cosmos Elite je dostupný za cenu 1 009 € na stránkach vive.com, v e-shope Alza.sk a u vybraných partnerov. Kód na inštaláciu hry Half-Life: Alyx bude možné uplatniť v okamihu jeho vydania, ktoré prebehne 23.3.2020.

„Valve a HTC majú na poli VR dlhú históriu. Veľmi nás preto teší, že v rámci našej spolupráce môžeme fanúšikom, ktorí sa rozhodnú pre Vive Cosmos Elite, ponúknuť i Half-Life: Alyx,“ povedal  CEO HTC Yves Maitre. „Od chvíle, kedy sme s Valve predstavili prvý spotrebiteľský VR headset s room-scale technológiou, volal trh po kľúčovom VR titule. Veríme, že tým, ktorý posunie VR vpred, je práve Alyx. Už teraz preto tímu Valve gratulujeme k očakávanému vydaniu.“

Teším sa až uvidím, ako si naši fanúšikovia užívajú pohlcujúce zážitky, ktoré Half-Life: Alyx prináša. Dychberúce napätie, atmosféru pretkanú nebezpečím a intenzívne súboje s Combine vojakmi,“ doplnil Graham Wheeler, generálny riaditeľ HTC pre Európu a blízky východ.

Modulárny headset Vive Cosmos Elite

Najnovší headset od HTC je prémiovým riešením virtuálnej reality pre tých najnáročnejších hráčov. Vďaka svojej všestrannosti môže rásť s požiadavkami užívateľa. Ponúka nielen výmenné panely, ktoré umožňujú úplne premeniť jeho vlastnosti, ale tiež kompatibilitu s jedinečným bezdrôtovým modulom Vive Wireless Adapter. Všetky headsety rady Cosmos sa pýšia špičkovým obrazom s rozlíšením 2880 x 1700 pixelov a komfortnými funkciami ako je výklopný design. Ten užívatelia ocenia vo chvíli, kedy potrebujú v rýchlosti nahliadnuť do skutočného sveta a vrátiť sa späť, bez toho, aby museli opakovane ladiť polohu headsetu na hlave. Nechýba samozrejme ani nastavenie vzdialenosti šošoviek, ktoré zaisťuje vysoký komfort a bezproblémové zotrvanie vo virtuálnych svetoch i po veľmi dlhú dobu.

Vive Cosmos Elite navyše disponuje čelným panelom External Tracking Faceplate, základňovými stanicami systému Steam VR a dvomi ovládačmi Vive Controller. Čelný panel podporuje nielen základňové stanice verzie 1.0 ale i základňové stanice Steam VR 2.0. Okrem aktuálne najdokonalejšej technológie sledovania pohybu sa tak užívatelia môžu tešiť i na bezkonkurenčnú kompatibilitu s príslušenstvom. Nechýba podpora Vive Trackerov umožňujúcich napríklad sledovanie pohybu celého tela, a dokonca ani podpora ovládačov Valve Index Controllers.

Tlačová správa

ZDIEĽAŤ

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here