Vive Day znamená taktiež štart služby Viveport Subscription s mesačnou skúšobnou  dobou, poďakovanie  všetkým doterajším zákazníkom formou voľného stiahnutia  aplikácie Arcade Saga a zľavu  na set HTC Vive pre nových zákazníkov.

Praha, 3. apríla 2017 – Spoločnosť HTC by dnes chcela v mene HTC Vive poďakovať všetkým svojim zákazníkom a osláviť prvý rok ostrej prevádzky. V stredu 5. apríla si všetci užívatelia budú môcť stiahnuť zadarmo kópiu hry Arcade Saga od Vive Studios. Noví zákazníci taktiež budú môcť využiť zľavu 100 € priamo na zariadení  Vive a to ako na stránke www.vive.com, tak v internetovom obchode Alza.

Firma HTC taktiež 5. apríla spúšťa službu Viveport Subscription, ktorá prináša prvý model predplatného pre obchod s VR aplikáciami. Táto služba ukazuje užívateľom Vive nový spôsob, ako nakladať s neustále rastúcim počtom aplikácií pre VR a neustále objavovať novinky za nižšiu cenu. Viveport Subscription štartuje s možnosťou prvého mesiaca zadarmo pre všetkých nových užívateľov.

„Bol to úžasný rok pre VR všeobecne a pre Vive v Európe i po celom svete a je skvelé, že môžeme vidieť takto razantné kroky kupredu“, povedal Peter Frolund, VP Sales a Marketing oddelenie v HTC Vive (Európa). „VR sa mení každým dňom a zasahuje do všetkých možných oblastí kultúry. Vďaka predplatnému môžeme ponúknuť úžasné produkty úžasných tvorcov, ktorí vytvárajú svoje hry pre Vive. Znamená to pre nás nielen možnosť ukázať všetko, čo zatiaľ bolo vytvorené, ale taktiež ponúknuť celkom novým ľuďom  možnosť naskočiť s nami na úžasnú jazdu za výhodnú cenu.“

Viveport Subscription

Služba sa spustí 5. apríla a ponúkne nový spôsob ako objavovať skryté poklady v stovkách aplikácií na Viveporte. Viveport Subscription bude stáť 7,99 € a dovolí užívateľom si zvoliť päť aplikácií z predvybranej ponuky, ku ktorým získajú neomezený prístup. Tie si budú môcť každý mesiac obmieňať, prípadne si ponechať svoje obľúbené po dobu trvania svojho členstva. Všetky tituly v rámci členstva taktiež budú k dispozícii so zľavou pre prípadnú neskoršiu kúpu.

Pre vývojárov znamená táto služba ďalší model príjmu a nový kanál, kde môžu prezentovať svoje tituly odlišnému typu zákazníkov. Viveport Subscription štartuje s viac než 50 titulmi, mezi nimi nechýbajú také hity ako TheBlu, Richie’s Plank Experience, Everest VR, Fantastic Contraption, Mars Odyssey a ďalší. Nastávajúci zákazníci si môžu zaistiť svoj mesiac zdarma jednoduchou registráciou na stránkach www.viveport.com

Arcade Saga

Neboli by to poriadne narodeniny bez poriadnych darčekov. Ako poďakovanie za skvelý prvý rok ponúka Vive svojim majiteľom možnosť stiahnuť si dňa 5. apríla zadarmo hru Arcade Saga, ktorá aktuálne stojí 19,99 €. Vývojári z interného štúdia 2Bears Studios ponúkajú v svojej hre hneď tri typy herných módov – Smash, Bowshot a Fracture, ktoré si berú inšpiráciu z pinballu, stolného tenisu a lukostreľby, pričom pridávajú do VR zážitku ešte hranie s fyzikou. Všetky herné módy naviac ponúka i online multiplayer a kampaň s 84 levelmi. Aby ste si hru Arcade Saga zaistili i vy, navštívte 5. apríla stránky www.viveport.com, alebo aplikáciu Viveport.

Tlačová správa

ZDIEĽAŤ