HUAWEI NOVA 9 SE

Bratislava, 22. marca 2022 – Huawei dnes predstavil nový smartfón nova 9 SE, súrodenca úspešného modelu nova 9. Zariadenie je definované inovatívnymi funkciami a modernými dizajnovými prvkami. Huawei nova 9 SE prináša nové inšpirácie vďaka svojmu výkonnému fotosystému a integrovaným funkciám na natáčanie videa, ktoré vytvárajú nové možnosti na zaznamenávanie životných momentov.

HUAWEI NOVA 9 SE

Smartfón tak bude držať krok s dynamickým tempom života mladých ľudí a pomôže im zostať v centre vecí, ktoré sú pre nich dôležité. Navyše vďaka pútavému dizajnu, kvalitnému fotoaparátu a spoľahlivému výkonu ich povzbudí k rozvoju vlastnej kreativity.

Posuňte zážitok z fotografovania na novú úroveň pomocou 108 Mpx fotoaparátu

Prvýkrát v histórii série nova má prináša novinka 108 Mpx fotoaparát s vysokým rozlíšením, zatiaľ čo väčšina smartfónov v tejto kategórii stále ponúka iba 64 Mpx. V dnešnej dobe ľudia dokumentujú každý okamih svojho života, takže kvalitný fotoaparát v smartfóne je už nevyhnutnosťou. Väčší počet megapixelov umožňuje fotoaparátu zachytiť viac detailov jasnejšie a zreteľnejšie, aj keď je obrázok priblížený. Zabezpečuje tiež vynikajúcu citlivosť na svetlo, výsledkom čoho je skvelá kvalita obrazu a lepší výkon pri slabom osvetlení. Pri horších svetelných podmienkach ponúka nova 9 SE možnosť Super Night Shot s pokročilou technológiou redukcie šumu viacerých snímok, ktorá dokáže fotiť v tmavom prostredí a zvýšiť ich jas.

Keďže videá ovládli svet médií, mladí ľudia sa chcú sami stať ich tvorcami. Či už ide o vlog pre YouTube alebo krátky TikTok formát, experimentujú s novými kreatívnymi formami a očakávajú, že kamera smartfónu s nimi bude držať krok. Všetci každodenní aj profesionálni vlogeri ocenia nepretržité nahrávanie spredu aj zozadu, ktoré vám umožní plynule prepínať pohľad zo zadnej na prednú kameru a ukladať zábery ako jeden súbor. A čo viac, vďaka funkcii Dual-View môžete filmovať z oboch perspektív naraz, aby ste zachytili to, čo sa deje a zároveň aj vašu reakciu

HUAWEI nova 9 SE

Huawei nova 9 SE navyše poskytuje prístup k ľahko použiteľnému nástroju na úpravu Petal Clip, ktorý môže výrazne zrýchliť prácu pri vytváraní vynikajúceho video obsahu. Aplikácia poskytuje širokú škálu funkcií na úpravu videa, vrátane špeciálnych efektov, nálepiek, zvukových efektov, fontov, a ďalších materiálov na tvorbu videa. Vďaka tomu je proces úprav rýchly a zábavný a výsledné video určite upúta pozornosť používateľov sociálnych médií.

Nikdy nepremeškajte šancu hrať sa vďaka silnej batérii a SuperCharge

Vďaka batérii s dlhou výdržou vám už neunikne žiadny nový post, video ani správa. Keďže zostať v spojení je pre mladých ľudí veľmi dôležité, nova 9 SE im poskytuje komfort rýchlonabíjacej batérie, vďaka ktorému sa telefón nabije na 60 % už za 15 minút a na 100 % za 36 minút. Riešenie získalo certifikáciu TÜV Rheinland Safe Fast Charge Certification, ktorá dokazuje, že poskytuje nielen rýchle, ale aj bezpečné nabíjanie. Nemusíte sa teda obávať vybitia batérie počas dôležitej chvíle, alebo keď si chcete zahrať hru s priateľmi. Na svoj telefón sa môžete spoľahnúť v každej situácii.

HUAWEI nova 9 SE

Krása v každom detaile

Mladí ľudia si radi zladia svoje doplnky s ich osobným štýlom, čo im dáva šancu ukázať svetu svoju osobnosť.

Huawei nova 9 zaujme svojim 6,78” displejom s obnovovacou frekvenciou 90 Hz, ktorá zaisťuje rýchlu odozvu obrazovky pri hraní hier alebo sledovaní videa. Obrazovka podporuje farebný gamut P3, vďaka čomu sa používateľ ponorí do šírky úžasných farieb, čo je obzvlášť príjemné pri sledovaní filmu alebo dokumente o prírode.

Nova 9 SE je však rovnako pôsobivá aj zo zadnej strany. Kryt je vyrobený z lesklého zakriveného skla a má kryštálovo čistú textúru. Telefón je dostupný v troch farebných prevedeniach: Crystal Blue, Pearl White a Midnight Black, aby uspokojil estetické cítenie každého človeka. S krásnymi farbami, veľkým displejom a ľahkým telom bude nova 9 SE praktickým a štýlovým doplnkom vášho životného štýlu.

Smartfón na užívanie si života

Či už máte radi vlogovanie, fotografovanie alebo hranie hier, nova 9 SE je navrhnutá tak, aby vás povzbudila, aby ste uvoľnili svoj kreatívny potenciál a užili si život naplno. Poskytuje všetky prémiové funkcie, ktoré potrebujete, a vkladá ich do krásneho lesklého puzdra s hladkým displejom.

Cena a dostupnosť

Huawei nova 9 SE je možné zakúpiť od dnešného dňa vo vybraných internetových obchodoch a kamenných predajniach za 349 eur. V priebehu apríla bude novinka dostupná aj u vybraných operátorov. Zákazníci, ktorí si zakúpia nový smartfón Huawei nova 9 SE do 3. apríla 2022, získajú zároveň ako bonus smart náramok Huawei Watch Fit.

ZDIEĽAŤ