Android 10 nadstavba EMUI 10

Bratislava, 9. septembra 2019 – Vlastníte smartfón Huawei P30 Pro alebo P30 a chceli by ste si vyskúšať Android 10 s nadstavbou EMUI 10 medzi prvými? Stačí sa prihlásiť do beta testovania, ktoré spúšťa Huawei pre svojich fanúšikov práve v týchto dňoch. Počet miest je však obmedzený, preto s prihlasovaním dlho neváhajte.

Android 10 nadstavba EMUI 10

Kto sa môže do testovania zapojiť?

Do testovania sa môžu zapojiť majitelia smartfónov Huawei P30 a Huawei P30 Pro, ktoré pochádzajú z oficiálnej slovenskej distribúcie. Podmienkou je firmware 9.1.0.193 (uvoľňovanie tejto aktualizácie je v procese, pokiaľ ju vo svojom telefóne ešte nemáte, čoskoro ju dostanete). Testovanie je sprístupnené iba pre Dual SIM verzie telefónov.

Ako sa zapojiť?

Stiahnite a nainštalujte si aplikáciu FUT z tohto odkazu. Prihláste sa do aplikácie so svojím Huawei účtom, pod záložkou Osobné potom nájdete tlačidlo Zapojiť sa do projektu. Približne v polovici septembra začne Huawei rozposielať aktualizácie na prihlásené telefóny. Testovanie bude na Slovensku otvorené pre 50 záujemcov z radov majiteľov modelu Huawei P30 a rovnaký počet majiteľov Huawei P30 Pro.

Android 10 nadstavba EMUI 10

Váš názor je dôležitý

Ak narazíte v priebehu testovania na akýkoľvek nedostatok, môžete ho nahlásiť cez samotnú Beta aplikáciu. Snažte sa však problém vždy čo najlepšie a najpodrobnejšie opísať. Dojmy a skúsenosti potom môžete zdieľať aj s ostatnými v diskusiách na Huafan.sk. Každý model má svoju vlastnú diskusiu, odkazy nájdete tu (P30 Pro), resp. tu (P30).

Podrobný návod na zapojenie sa nájdete na tomto linku: https://consumer.huawei.com/cz/community/details/topicId_6654/

Tlačová správa