hodinky HUAWEI Watch Fit

Bratislava, 11. septembra 2020 – Spoločnosť Huawei predstavil nové fitness hodinky Huawei Watch Fit so zaobleným obdĺžnikovým tvarom. Huawei Watch Fit motivujú k novým formám cvičenia prostredníctvom rôznych animovaných fitness kurzov, režimov cvičenia a vedeckých funkcií sledovania zdravia. To všetko v minimalistickom a štýlovom prevedení.

Všetko pre kondíciu

hodinky HUAWEI Watch Fit

Huawei Watch Fit sú prvé inteligentné hodinky spoločnosti Huawei, ktoré podporujú animovaného osobného trénera. Ide o 12 animovaných tréningových kurzov a 44 ukážok držania tela, a to bez potreby prepojenia so smartfónom či iným zariadením. Silový tréning, brušné tréningy a ďalšie cviky pomôžu používateľom cvičiť doma, aj keď nemajú na takéto aktivity dostatok času. Pravidelné upozornenia navyše pripomínajú aktivitu a vyzývajú k pohybu.

hodinky HUAWEI Watch Fit

Huawei Watch Fit podporujú sledovanie výkonu v 96 tréningových režimoch. Z toho jedenásť tréningových režimov vrátane behu, chôdze, bicyklovania, plávania obsahuje profesionálne sledovanie údajov. Ďalších 85 tréningových režimov, vrátane fitnes tréningu, tanca, loptových hier, vodných športov, zimných športov a extrémnych športov zaručuje, že majitelia hodiniek si prídu na svoje. Inteligentné snímače snímajú srdcový rytmus, interval srdcového rytmu, kalórie, čas cvičenia a ďalšie údaje.

 Zlepšenie zdravia

Spotrebitelia venujú čoraz viac pozornosti svojim osobným údajom o zdraví.[1] Mnoho z nich vyžaduje komplexné funkcie sledovania zdravia – prostredníctvom monitorovania srdcovej frekvencie, spánku a saturácie krvi kyslíkom (SpO2)[2].

hodinky HUAWEI Watch Fit

Vlastná technológia Huawei TruSeen ™ 4.0 umožňuje inteligentné sledovanie srdcového rytmu na pozadí, pričom okrem 24-hodinovej infografiky ukazuje aj aktuálny pokojový srdcový rytmus. Funkcia abnormálny srdcový rytmus[1] vás upozorní, keď je váš nepretržitý pokojový srdcový rytmus príliš vysoký alebo príliš nízky.

hodinky HUAWEI Watch Fit

Technológia HUAWEI TruSleep ™ 2.0 sa stará o monitorovanie fáz spánku[1], monitorovanie srdcovej frekvencie v reálnom čase, kvality dýchania v spánku a komplexnú analýzu dát. Huawei dokáže presne identifikovať šesť typických problémov so spánkom vrátane ťažkostí so zaspávaním, ľahkého spánku, nepokoja, skorého prebudenia, príliš veľa snov a nepravidelného harmonogramu práce a odpočinku. Pomocou týchto údajov a analýz Huawei Watch Fit poskytujú návrhy na zlepšenie spánku. V kombinácii s dlhou výdržou batérie môžete svoj spánok sledovať každú noc bez obmedzení.

Komplexné funkcie sledovania zdravia, monitorovanie SpO2 a úrovne stresu s relaxačnými dychovými cvičeniami zabezpečujú bázu na to, aby boli majitelia Huawei Watch Fit v pohode aj psychicky.

Široké možnosti prispôsobenia

Huawei Watch Fit sú vôbec prvé inteligentné športové hodinky spoločnosti Huawei so zaobleným obdĺžnikovým telom. Veľký, ale dokonale proporcionálny displej AMOLED HD s rozmermi 1,64 palca umožňuje zákazníkom zapojiť sa do animovaných fitness kurzov a ďalších inovatívnych funkcií. Ultratenký rám umožňuje vychutnať si farebný displej bez rušivých prvkov.

hodinky HUAWEI Watch Fit

Hodinky vážia iba 34 gramov a majú univerzálny dizajn, ktorý sa hodí ku každému štýlu. Trendy farebné prevedenie náramkov vrátane mätovo zelenej, sakura ružovej, oranžovej melónovej a grafitovej čiernej dávajú zákazníkom možnosť vyjadriť sa. Dizajn priedušného remienka sa dopĺňa s dlhou výdržou batérie. Používatelia môžu pohodlne nosiť hodinky celé dni alebo dokonca týždne.

Možnosti prispôsobenia týmto nekončia – Huawei Watch Fit ponúkajú viac ako 130 rôznych dizajnov ciferníka. Nechýba možnosť umiestniť na pozadie niečo z svojich vlastných fotoalbumov zo smartfónu. Always-on displej ponúka šesť pohotovostných ciferníkov.

hodinky HUAWEI Watch Fit

Cena a dostupnosť

Huawei Watch Fit budú na slovenskom trhu v predaji od polovice septembra u maloobchodných predajcov za cenu 119 eur.

hodinky HUAWEI Watch Fit

[1] Všetky funkcie nie sú určené na lekárske použitie ani na diagnostiku, liečenie alebo prevenciu chorôb. Všetky dátumy a merania by sa mali používať iba pre osobnú potrebu.
[2] Nasýtenie kyslíkom sa týka pomeru hemoglobínu nasýteného kyslíkom vzhľadom na celkový hemoglobín v krvi. Tento výrobok nie je zdravotníckou pomôckou a nemá za cieľ diagnostikovať, ošetrovať, liečiť alebo predchádzať chorobe. Dostupnosť sa môže líšiť podľa regiónu.
[1] Táto funkcia nie je podporovaná v systéme iOS.
[1] Dostupnosť sa môže líšiť podľa regiónu.

ZDIEĽAŤ

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here