Huawei - Best of IFA 2019 Awards

Berlín, 13. septembra 2019 – Spoločnosť Huawei potvrdila svoju pozíciu lídra v oblasti technologických inovácií. Na veľtrhu IFA 2019 v Berlíne získala vyše 20 ocenení a vyznamenaní a jej produkty vzbudili veľkú pozornosť. Stalo sa tak predovšetkým vďaka niekoľkým prelomovým novinkám, ktoré na veľtrhu predstavila.

Spoločnosť Huawei uviedla v Berlíne prvý 5G čipset Kirin 990, bluetooth slúchadlá FreeBuds 3 s aktívnym potlačením hluku, dve nové farebné prevedenia špičkového smartfónu P30 Pro a vysokorýchlostný Wi-Fi router Q2 Pro.

Huawei P30 Pro – Najlepší smartfón podľa EISA

Asociácia EISA (Expert Imaging and Sound Association) označila smartfón Huawei P30 Pro za „Najlepší smartfón“ v rámci ocenení za Najlepší produkt 2019-2020. Rešpektované združenie prehlásilo P30 Pro za ideálnu voľbu pre spotrebiteľov, ktorí kladú dôraz na kvalitné fotografie. V hodnotení poukázala na výborné schopnosti nočného režimu, ultraširokouhlý objektív, pokročilý portrétový režim a teleobjektív s 5-násobným optickým priblížením, ktorý je najlepší zo všetkých konkurentov.

Kirin 990 5G

Množstvo prestížnych ocenení „Best of IFA 2019“ pozbieral novo predstavený čipset Kirin 990. Podpora rýchlosti sťahovania 2,3 Gb/s, 16-jadrová GPU a masívne vylepšenia výpočtového výkonu pre 5G a AI aplikácie urobili z najnovšej čipovej sady jeden z najdiskutovanejších produktov aktuálneho ročníka. Vďaka špičkovému výkonu a nízkej spotrebe energie čipset presvedčil redaktorov viacerých publikácií, že je skvelým mobilným procesorom pre 5G éru.

9 ocenení pre prelomové slúchadlá

HUAWEI FreeBuds 3

V ničom však nezaostáva ani druhá predstavená novinka – prvé Bluetooth slúchadlá s aktívnym potlačovaním hluku na svete. Portál Android Authority udelil slúchadlám FreeBuds 3 ocenenie „Best of IFA“. Novinka z dielne audio inžinierov Huawei podporuje Bluetooth 5.1, obsahuje výkonnú čipovú sadu Kirin A1 a vyznačuje sa ultranízkou latenciou. Dohromady získali novo predstavené slúchadlá až 9 ocenení.

Tlačová správa