jpg

Kedysi vlajková loď spoločnosti Apple, iPhone 7, v roku 2020 patrí do kategórie strednej triedy a v nej patrí medzi to najlepšie, čo si môžete kúpiť. Navyše za skvelú cenu.

iPhone 7 bol predstavený spoločnosťou Apple v roku 2016 a okamžite spustil doslova šialenstvo u fanúšikov tejto firmy.

Ľudí zaujal jeho luxusný dizajn a celkovo šlo o mimoriadne úspešný model americkej spoločnosti. Oficiálny predaj iPhone 7 sa ukončil v roku 2019.

Stále však existujú obchody, ktoré majú tento kúsok na sklade a snažia sa ho dopredať. Práve preto v roku 2020 klesla cena iPhone 7 na mimoriadne zaujímavé čísla.

Elegantný telefón za skvelú cenu

V súčasnosti ho môžete v rôznych obchodoch s elektronikou kúpiť za približne 300 eur, čím sa cenovo vyrovnáva iným telefónom v strednej triede.

Nehovoriac o tom, že dizajn tohto smartfónu vyzerá aj po niekoľkých rokoch mimoriadne luxusne a podľa nás ide dokonca o jeden z najvydarenejších kúskov od Apple.

Zákazníkov rozhodne okrem dizajnu či slušného 12 Mpx fotoaparátu zaujala aj veľkosť displeja, ktorá nie je ani príliš malá, ani veľká.

iPhone 7 je tak mimoriadne vhodným telefónom pre ľudí s menšími rukami alebo zákazníkov, ktorí preferujú skôr menšie mobily od tých väčších a masívnejších.

Chýbajúci konektor

V podstate jedinou vecou, ktorá bola iPhone 7 vyčítaná, bola absencia klasického 3,5 mm konektora na slúchadlá.

Ako sa však o niekoľko rokov ukázalo aj v tomto Apple predbehol dobu, keďže dnes je používanie bezdrôtových slúchadiel bežnou vecou.

Záverečný verdikt

Ak teda rozmýšľate nad kúpou svojho prvého iPhone a nechcete míňať viac ako tisíc eur za najnovšie vlajkové lode, iPhone 7 môže byť práve pre vás, keďže v súčasnosti sa predáva za bezkonkurenčnú cenu.

Zdroj obrázka:
blackzheep / Shutterstock.com

ZDIEĽAŤ

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here