Kamera disponuje okrem iného inovatívnymi funkciami, natáčaním v 60 fps, rozlíšením 2K, špičkovou Night Vision technológiou a konektivitou WiFi a Bluetooth.

(dec. 2021) Mio, popredný svetový dodávateľ bezpečnostných kamier do vozidiel, autonavigácií a cyklonavigácií, opäť uspel so svojou autokamerou v prestížnom rebríčku IT produkt 2021, ktorý vyhlasuje magazín Computerworld. Kamera MiVue 818 WiFi postúpila v rámci druhého kola, a to v sekcii Autokamery (Hardware). Zaujala predovšetkým radou inovatívnych funkcií, ako je Nájdi zaparkované auto, alebo Kniha jázd, a samozrejme poskytovanou kvalitou denných a nočných záberov.

autokamera MIO

Spoľahlivá kniha jázd a nemenej špičkové funkcie autokamier Mio

Nová palubná kamera Mio MiVue 818 WiFi 2K je cenovo veľmi dostupnou, avšak najmodernejšími funkciami skutočne nabitou autokamerou. Okrem štandardných funkcií, ako je inteligentný parking režim, integrovaný GPS modul pomáhajúci opäť unikátnou funkciou reálneho úsekového merania radarov, to je práve spomenutá Kniha jázd.

Teda možnosť zapnúť si meranie bodov odjazdu a príjazdu (miesto a vzdialenosti), a samozrejme i času a dátumu, a následne i exportu priamo cez mobilnú aplikáciu (prepojenie WiFi, Bluetooth) MiVuePro a zdieľanie  kam užívateľ bude chcieť.

najdi moje auto

Ďalšia špeciálna unikátna funkcia v autokamerách? „Nájdi moje auto“!

Veľmi častý prípad užívateľov je, že na veľkom parkovisku, často na neznámom mieste a v zahraničí, zabudnú, kde zaparkovali. Aby svoje auto našli, nemusia si so sebou nosiť ťažkú autonavigáciu alebo natáčať dlhé videá!

Nová premiérová funkcia v autokamere Mio MiVue 818 umožní pomocou Bluetooth nájsť auto užívateľa. Samozrejme si môže vďaka fotoaparátu v autokamere miesto parkovania i vyfotiť.

Vysoká kvalita natáčania v 2K, 60 snímok za sekundu, Night Vision!

Medzi nemenej pozoruhodné vlastnosti novej palubnej kamery Mio MiVue 818 patrí i nahrávanie vo vysokom rozlíšení 2K (WQHD rozlíšenie 1440p, tj. 2560 x 1440), prípadne so 60 snímkami za sekundu. Disponuje tiež skvelou svetelnosťou optického snímača F1.8 a špičkovou technológiou Night Vision pre natáčanie za zhoršených svetelných podmienok. Skvelý je tiež reálny uhol záberu 140°.

Upozornenie na radary a úsekové merania

MiVue 818 zobrazuje vzdialenosť a čas (sekundy) k rýchlostnej kamere na začiatku i na konci rýchlostného úseku, a poskytuje informáciu o obmedzení rýchlosti a priemernú rýchlosť intervalu. Vďaka upozorneniu v dostatočnej vzdialenosti a v závislosti na rýchlosti vozidla a funkciu Smart Alert budete vždy vedieť, ako rýchlo môžete ísť. Bezplatné aktualizácie databáz radarov po celú dobu životnosti zariadenia.

autokamera MIO

ZDIEĽAŤ