Mi Robot Vacuum-Mop 2 Ultra

Portfólio vysávačov Xiaomi, vrátane tohtoročných noviniek, sú práve o pätinu lacnejšie

Bratislava, 6. mája 2022 – Xiaomi spustilo zľavovú akciu Jarné upratovanie. Chce tým dopriať všetkým, ktorí sa snažia o čistejšie domácnosti či kancelárie, ešte dostupnejších pomocníkov. Akcia Jarné upratovanie sa týka takmer kompletného portfólia ručných, tyčových a aj robotických vysávačov Xiaomi predávaných na Slovensku v obchode Mi-store.sk.

Výška zľavy je pre všetky modely až do  20 percent. Všetci, ktorí plánovali vybaviť domácnosť novým vysávačom, alebo prejsť na tie robotické, majú teraz na to ideálnu príležitosť.

Jarné upratovanie Xiaomi

Zľava sa vzťahuje nielen na najmenšie ručné vysávače ako Mi Ručný vysávač mini, či tyčové vysávače ako Mi Vacuum Cleaner radu G, ale aj na moderné robotické vysávače.  A to aj v prípade najnovších modelov, ktoré boli predstavené len pred pár mesiacmi ako Mi Robot Vacuum-Mop 2 Pro alebo Mi Robot Vacuum-Mop 2 Ultra.

Pre predstavu, táto vlajková loď vybavená sonickým mopovaním a s vylepšenou navigáciou pomocou umelej inteligencie spolu so samovyprázdňovacou stanicou Mi Robot Vacuum-Mop 2 Ultra Auto-empty station doteraz dohromady stáli 718 eur. Teraz stačí zadať kupón UPRAC20 a koncová cena je už 574,40 eur.

Akcia trvá od 6. mája 2022.

Viac informácií na Mi STORE SK (mi-store.sk).

ZDIEĽAŤ