AutoShow SLOVAKIA RING

Motoristická sezóna na okruhu SLOVAKIA RING sa chystá pomaly na zimný spánok, ale náš areál ponúka množstvo ďalších programov na rodinný výlet. Požičovňa nášho motokárového okruhu bude otvorená každý deň od utorka až do nedele medzi 9:00h-19:00h. Informácie o obsadenosti trate a otváracej dobe nájdete v kalendári Slovak Karting Center. Počas víkendu môžete navštíviť aj Vojenské múzeum, Malkia Park má svoje brány tiež otvorené. Víkednová predpoveď počasia vyzerá nádejne, vychutnajte si posledné slnečné lúče v areáli. 🙂

ŠMÝKAJTE SA S NAMI!

Prichádza sezóna šmykľavých ciest, sychravého počasia či horšej viditeľnosti – všetko atribúty pre krízové situácie a potenciálny vznik dopravných nehôd. Na ich zvládanie či predchádzanie sa viete pripraviť s nami a to v bezpečných a kontrolovaných podmienkach na cvičisku Centra bezpečnej jazdy. Viac o našich kurzoch nájdete na našom webe. V našom kalendári máme ešte niekoľko voľných miest na tento rok. Prevencia je tá správna cesta, nečakajte pokiaľ bude neskoro! Darujete bezpečnosť sebe a vašim blízkym.

KURZ BEZPEČNEJ JAZDY

Koniec roka už zvyčajne patrí exhibičnej súťaži AUTO SHOW. Pravidelne sa tu stretnú najlepší jazdci a tímy Slovenska, ale aj okolitých krajín, naprieč všetkých disciplín od rely, kopcov, po okruhy. Auto Show ponúkne trať zo spleti obslužných komunikácií a rýchlostnej dráhy. Podujatie sa uskutočný 4.-5- novembra 2022. Vstup na tribúny A/B a do paddocku je tentokrát voľný.

ZDIEĽAŤ