kalendár

20. listopadu 2019 – Onedlho vtrhne do obchodov a servisov ProfiAuto nový kalendár na budúci rok. Bude vynikať originálnou kombináciou kresby a fotografie. Dvanásť strán plných rýchlych áut a krásnych žien, to všetko vo svete, ktorý umne premiešava realitu s fantáziou.

Kalendár ProfiAuto 2020 zobrazuje pestrý svet motorizmu v mnohých scénach. Na každej z dvanástich strán sa prezentujú modelky na pozadí príťažlivého sveta plného jedinečných automobilov. Výber pozadia nie je náhodný. Aston Martin v Londýne, Maserati v Taliansku alebo Bugatti vo Francúzsku – jednotlivé mesiace ako symbolická cesta po automobilovom svete.

„Chceme ukázať, že je možné kombinovať automobilové inšpirácie, krásne ženy a umelecký prístup k téme. Rozhodli sme sa pre kresby, ktoré ponúkajú niečo nové a iné. Naši fanúšikovia si určite užijú hádanie, čo je ešte realita a čo je už dokreslené. Automobiloví nadšenci jednoducho pochopia, podľa akého kľúča sme priradili ikonické automobily do jednotlivých lokalít,“ hovorí Jindřich Krejčí, riaditeľ projektu ProfiAuto v Českej republike a na Slovensku.
Kalendár ProfiAuto 2020 sa čoskoro objaví u partnerov, spolupracovníkov a fanúšikov tejto značky.

Tlačová správa

ZDIEĽAŤ

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here