hodinky Samsung Galaxy Fit

Fit náramok značky Samsung Galaxy Fit je športový náramok v gumenom prevedení, v našom prípade čiernom. Tento náramok má jedno ovládacie tlačidlo a dotykový displej.

S otvorením balenia sa objaví klasický adaptér, ktorý býva pribalený aj k telefónom. Okrem neho v balení nájdete nabíjaciu dokovaciu kolísku, cez ktorú sa fit náramok nabíja. Táto kolíska na nabíjanie funguje tak, že tam fit náramok len priložíte.

hodinky Samsung Galaxy Fit

Dá sa priložiť z obidvoch strán, funguje to na princípe magnetu. Hodinky majú typ nabíjania Wireless charger, čo znamená bezdotykové nabíjanie. Fit náramok žiadny iný konektor, čiže stačí hocijakou stranou hodinky priložiť ku kolíske a nabíjajú sa.

 

S hodinkami si môžete aj zaplávať do hĺbky 50 metrov. Náramok je ľahký, na ruke nezavadzia. Hodinky sa nabíjajú 2 a pol hodiny. Nabité nám vydržali 4 dni pri intenzívnom nosení a stáleho pripojenia s mobilným telefónom. Šetrenie batérie docielite tak, že nebudete mať stále zapnuté všetky funkcie, ale iba na vyžiadanie.

hodinky Samsung Galaxy Fit

Na hodinkách si môžete nastaviť požadovanú intenzitu jasu. K spárovaniu hodiniek so smartfónom je potrebné si stiahnuť bezplatnú aplikáciu. Po spárovaní so smartfónom si môžete nastaviť ciferník a štýl, akým bude ukazovať čas. Rovnako je možné si nastaviť aj ďalšie funkcie, o ktoré máte záujem. Hodinky sú schopné merať tep, stres, telesnú aktivitu ako behanie, chôdzu, spánok ako aj už veľmi populárny počet krokov.

Sansung Galaxy FIT

 

Pri používaní nám veľkosť hodiniek pri športe neprekážala. Skôr nám vadil nepraktický typ zapínania hodiniek. Hodinky sme sa pokúsili spárovať aj so smartfónom inej značky než Samsung a taktiež naplno fungovali. Naše pocity z používania týchto hodiniek sú veľmi príjemné a môžeme ich odporučiť.

Techvia.sk

ZDIEĽAŤ

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here