Land Rover Explore

Bratislava 5. júna 2018 – výrobca terénnych automobilov v spolupráci s výrobcom telefónov CAT predstavuje odolný outdoorový dvojsimkový smartfón, zameraný najmä pre vyššiu biznis triedu. Telefón je od dnešného dňa možné zakúpiť aj na Slovensku, za odporúčanú maloobchodnú cenu 649€ vrátane DPH a do svojej ponuky ho zaradila aj spoločnosť Telekom.

Na rozdiel od smartfónov CAT, je nový Land Rover Explore určený pre užívateľov, ktorí chcú vyniknúť nielen pri svojich outdoorových dobrodružstvách, ale aj počas konferencií či pracovných stretnutí. 

ŽIVOTNOSŤ

Rozlúčte sa s prasknutými obrazovkami a pokazenými telefónmi. Land Rover Explore je navrhnutý pre outdoor. Pokiaľ ste adrenalínový nadšenec, tento odolný smartfón sa určite hodí k vášmu životnému štýlu. Počas svojho vývoja bol testovaný vo všetkých podmienkach a navrhnutý tak, aby ste mohli ísť kamkoľvek bez ohľadu na počasie, keďže prežije všetky elementy – aj tie extrémne.

Land Rover Explore odolá každodennému použitiu vonku. Je tak vodotesný, že môže prežiť pod vodou (vrátane slaných vôd), vydrží nespočetne množstvo pádov a dokáže zvládnuť extrémne a radikálne sa meniace teploty. Spoľahnite sa, že váš telefón si poradí s ťažkými lejakmi alebo zablatenou cestou a bude naďalej pre vás pracovať, aby ste boli stále v spojení s okolitým svetom.

Dobrá výdrž je základ

Srdcom zariadenia Land Rover Explore je silná 4000 mAh batéria, ktorá zaistí dva dni bežného používania, alebo celý deň aktivít s trvale zapnutou mapovou GPS navigáciou na 5 palcovom HD displeji. Výdrž batérie je možné na cestách zdvojnásobiť pridaním balíčka Adventure Pack, ktorý je súčasťou balenia.

Všeobecné parametre
Váha 232 g
Rozmery (výška x šírka x hrúbka) 152 x 76,5 x 12
Displej
Uhlopriečka 5″
Rozlíšenie 1920 x 1080
Typ displeja TFT FHD – Gorilla® Glass 5
Farba Čierna
Zhotovenie krytov telefónu sklo/kov
SAR (vyžarovanie zariadenia) 1.476W/kg
Typ SIM karty nano
Dual SIM
Typ dotykový
Technické parametre
Procesor MTK Helio X27
Operačná pamäť 4 GB
Celková zdieľaná interná pamäť 64 GB
Podporovaná pamäťová karta až do 128 GB
Operačný systém Android
Verzia OS Android 7.1.1
Batéria
Štandardná batéria 4000 mAh
Pohotovostný režim 271 hod.
Čas hovoru 18 hod.
Telefonovanie, funkcie a multimédiá
SMS
MMS
VoLTE – volania cez 4G
HD hlas (AMR-WB kodek)
Prehliadač dokumentov
E-mail klient
Kancelária Veľkosť fontu, režim V lietadle, Budík, kalkulačka, kalendár, kontakty, Inteligentný čistič pamäte, Poznámky, Stopky, Časovač, Počasie, a.i.
MP3 prehrávač
Fotoaparát
Rozlíšenie fotoaparátu 16 Mpix
Duálny fotoaparát
Blesk hlavného fotoaparátu
Nahrávanie videa
Vedľajší fotoaparát 8
FM rádio
GPS
Audio konektor 3,5mm jack
Podporované formáty video súborov 3GP, MP4, MKV
Snímače

Senzor priblíženia, Senzor okolitého svetla, E-kompas, Merač zrýchlenia, Gyroskop, Lokalita, Barometer

Ďalšie funkcie IP68, noční režim, MIL SPEC 810G
Iné
Obsah balenia Telefón, nabíjačka, dátový kábel, karabína, ochranné puzdro, nástroj na vyberanie SIM karty, Land Rover Adventure pack,užívateľská príručka.

techvia.sk