• Elegantný 5.5“ unibody dizajn a celokovové telo z hliníka
  • Operačná pamäť 3 GB spolupracuje s výkonným osemjadrovým 1,8 GHz MTK Helio P10 procesorom
  • Nanotechnológia chrániaca proti ošpliechaniu vodou
  • Kvalitné zábery zabezpečí 16 MP zadná kamera s fázovou detekciou PDAF
  • Ultra rýchla a bezpečná čítačka odtlačkov prstov

Štvrtok, 15.12., 2016 Lenovo: Spoločnosť Lenovo predstavila štýlový smartfón Lenovo Moto M, výkonného a spoľahlivého pomocníka do každého počasia. Jeho celokovové telo zhotovené z hliníka sa pýši elegantným dizajnom a odolnosťou voči ošpliechaniu vodou. Je tak vždy po ruke pre zachytenie jedinečných zážitkov v každej situácii.

Elegancia a bezpečnosť na prvom mieste

Moderné vyhotovenie v 5.5“ palcovom tele ho robí atraktívnym najmä pre aktívnych a štýlových ľudí, ktorí požadujú nielen výkon a dizajn, ale aj odolnosť a súkromie. S Lenovo Moto M sa otvárajú brány k novým zážitkom. Výkonný osemjadrový procesor 1,8 GHz MTK Helio P10 poskytuje výkon pre multitasking všetkých trendy aplikácií, či už radi cestujete, fotíte, zdieľate digitálny obsah alebo počúvate hudbu. K dispozícii sú 3 GB operačnej pamäte a 32 GB interného úložiska. To si môžete rozšíriť microSD kartou až o 128 GB. Všetky dáta sú navyše v bezpečí vďaka pohotovej čítačke odtlačkov prstov umiestnenej na zadnej strane Lenovo Moto M. Chrániť ich je ale potrebné aj zvonku, čo hravo zvládne Splash Guard Water Protection technológia, ktorá vytvára vodeodpudivú bariéru k ochrane pred poliatím a ľahkým dažďom.

Neprekvapí ho žiadna situácia

Vstavaná vysokokapacitná 3050 mAh batéria podporuje rýchle nabíjanie, čo ocenia milovníci digitálneho obsahu. Tí si ho budú môcť vychutnať na 5.5“ Full HD displeji a prehrávať na reproduktore podporujúcom technológiu Dolby Atmos®. Špičkový zadný fotoaparát so 16 MP čipom je vybavený duálnym CCT bleskom a zaostrovaním s fázovou detekciou (PDAF) a zachytí tak každú momentku. Na druhej strane predná 8 MP kamera disponuje pevným ohniskom a pracuje so špeciálnym softvérom Beautification pre ešte dokonalejšie selfie fotografie.

Všetok obsah je navyše možné zdieľať bleskovou rýchlosťou vďaka podpore LTE. Dokonalý zážitok zo špičkových technológií je umocnený bohatou škálou senzorov, vrátane akcelerometra, senzoru priblíženia, e-kompasu, gyroskopu a svetelného senzoru. Nové skúsenosti a zážitky sú tak vždy na dosah.

Lenovo Moto M bude na Slovensku dostupný od začiatku januára v zlatej a šedej farbe u autorizovaných predajcov spoločnosti Lenovo za 279 EUR s DPH.

Tlačová správa