• Notebooky Lenovo™ Yoga™ novej generácie s Lenovo Yoga Creator Zone sú špeciálne navrhnuté pre kreatívcov, aby využili potenciál AI a rozhoreli ich predstavivosť.
 • Nové zariadenia nabité funkciami, vrátane tabletu Lenovo Tab M11, notebookov IdeaPad™ a periférnych zariadení, poskytujú ideálnu rovnováhu medzi výkonom a používateľským zážitkom.

Spoločnosť Lenovo na veľtrhu CES 2024 predstavila svoje najnovšie zariadenia – výber notebookov Yoga optimalizovaných pre umelú inteligenciu, ktoré zjednodušujú tvorivý proces, tablet, ktorý vyzýva užívateľov k hre i učeniu, notebooky IdeaPad navrhnuté pre každodenných užívateľov a príslušenstvo pre moderný život.

„Súčasní používatelia potrebujú riešenia, ktoré sa dokážu prispôsobiť ich vyvíjajúcim sa potrebám a naša najnovšia ponuka prenosných zariadení tieto potreby uspokojuje pomocou premyslených technológií vrátane umelej inteligencie,“ povedal Jun Ouyang, viceprezident a generálny riaditeľ segmentu Consumer Business Segment v oblasti Intelligent Devices Group spoločnosti Lenovo. „Naša dlhodobá vízia poskytovať ‚AI pre všetkých‘ stavia do centra pozornosti individualitu užívateľa a zároveň kladie dôraz na súkromie a bezpečnosť.“

Vidieť znamená uveriť – výkon a flexibilita umelej inteligencie  

Najnovší rad notebookov Lenovo Yoga s operačným systémom Microsoft Windows 11 je vybavený exkluzívnym softvérom Lenovo Yoga Creator Zone pre tvorcov, umelcov a kohokoľvek ďalšieho, kto chce využiť silu generatívnej umelej inteligencie jednoduchým a súkromným spôsobom s ohľadom na bezpečnosť. Lenovo Yoga Creator Zone ponúka možnosť generovania pôsobivých vizuálov na základe textového popisu alebo náčrtu bez zložitých kódov alebo nastavení. Užívatelia jednoducho zadajú, čo chcú vidieť a systém okamžite vytvorí vizuálny návrh.

V záujme ochrany súkromia a zabezpečenia beží softvér Lenovo Yoga Creator Zone priamo na počítači používateľa, čo znamená, že používatelia môžu pracovať offline, bez pripojenia k internetu. Pri notebookoch Yoga novej generácie je kreativita prispôsobená a riadená používateľom, nie webom, čo znamená, že môžu používatelia vytvárať obrázky prakticky z čohokoľvek, čo je možné popísať.

Pre zariadenie Lenovo Yoga Pro s dedikovanými grafickými procesormi, vrátane GPU pre notebooky až NVIDIA® GeForce RTX™ 4070 ponúka Lenovo Yoga Creator Zone aj funkciu Image Training, ktorá používateľom umožňuje trénovať na personalizovanom modeli, lokálne uloženom priamo v ich zariadení. S každým obrázkom alebo sadou obrázkov sa notebook Lenovo Yoga Pro učí vytvárať vizuálny obsah zodpovedajúci štýlu a preferenciám používateľa. Fanúšikovia kubizmu tento štýl uvidia dôsledne zakomponovaný vo svojej práci, naopak milovníci pop-artu kubizmus vo svojich dielach neuvidia. S funkciou Image Training sú výsledky prispôsobeným a jedinečným odrazom každého užívateľa.

Lenovo Yoga 9i 2-in-1 (14”, 9)

Lenovo Yoga pre každého kreatívca

Hlavnými hrdinami novej generácie notebookov Lenovo Yoga sú Lenovo Yoga Pro 9i (16”, 9) a Lenovo Yoga 9i 2v1 (14”, 9), ktoré sú dodávané so šikovným perom Lenovo Smart Pen a puzdrom priamo v balení. Oba prémiové notebooky sú navrhnuté pre tvorcov s nekompromisnými štandardmi, majú hodnotenie odolnosti MIL-STD-810H1 a sú vybavené najmodernejšími komponentmi, vrátane najnovších a veľmi výkonných procesorov Intel® Core™ Ultra, fyzického Lenovo AI Core čipu, ktorý poháňa funkcie umelej inteligencie a výkonnú batériu pre nepretržitú kreativitu. Lenovo Yoga Pro 9i (16”, 9) je vybavený softvérom Lenovo X Power pre maximálne zvýšenie výkonu čipu Lenovo AI Core a procesorov Intel Ultra. Tento nástroj ladenia výkonu je založený na strojovom učení a uľahčuje používateľom niektoré náročné úlohy ako je 3D vykresľovanie alebo korekciu farieb filmu pomocou optimalizácie výpočtového výkonu, výdrže batérie a účinnosti chladenia. Oba modely sú vybavené klávesom Copilot, uľahčujúcim prístup k umelej inteligencii. Copilot vo Windows 11 využíva možnosti umelej inteligencie na poskytovanie relevantných odpovedí, sumarizáciu e-mailov, generovanie obrázkov a ďalších činností.

Lenovo Yoga Pro 9i (16”, 9) a Lenovo Yoga 9i 2v1 (14”, 9) sú vybavené sadou nástrojov pre produktivitu Lenovo Premium Suite, ktoré pomáhajú používateľom zvládnuť viac. Súčasťou výbavy sú napríklad štúdiové mikrofóny s potlačením hluku, ktoré počas hovoru dokážu odfiltrovať hluk na pozadí hlasu užívateľa, reproduktory s technológiou Dolby Atmos® pre úplné ponorenie do sledovaného obsahu, 5Mpx IR kamera, ktorá udržuje užívateľa vždy v strede záberu a mimoriadne pohodlná klávesnica Yoga so zdvihom 1,5 mm.

Výkonný notebook pre tvorcov digitálneho obsahu s AI akceleráciou Lenovo Yoga Pro 9i (16”, 9) môže byť vybavený grafickými čipmi až na úrovni NVIDIA GeForce RTX 4070 Laptop GPU s validáciou NVIDIA Studio, displejom PureSight Pro Mini-LED s rozlíšením 3.2K a šiestimi reproduktormi s vylepšenými basmi. Jeho ohybný náprotivok, konvertibilný notebook Lenovo Yoga 9i 2v1 (14”, 9) je možné používať aj ako tablet. Okrem toho prináša PureSight 2.8K OLED alebo voliteľne 4K OLED obrazovku, 360-stupňovú zvukovú lištu so štyrmi reproduktormi Bowers & Wilkins® a inteligentné pero Slim Pen dodávané so zariadením, magneticky pripevnené k šasi notebooku.

Lenovo Yoga Slim 7i (14”, 9)

Portfólio noviniek Lenovo Yoga dopĺňajú ďalšie štyri notebooky. Maximálnu prenosnosť zaistí Lenovo Yoga Slim 7i (14”, 9), tenký a ľahký prémiový notebook založený na platforme Intel Evo™ s procesormi Intel Core Ultra Edition a WUXGA OLED obrazovkou. Pre tvorbu obsahu sú ideálne notebooky Lenovo Yoga Pro 7i (14”, 9) a Lenovo Yoga Pro 7 (14”, 9), vybavené procesormi Intel Core Ultra alebo Ryzen™ 7 8845HS, grafickým čipom NVIDIA GeForce RTX 4050 s validáciou NVIDIA Štúdio a PureSight Pre LCD alebo OLED 3K displeji.

Lenovo Yoga Book 9i (13”, 9)

Užívateľa aj široké okolie zaujme Lenovo Yoga Book 9i (13″, 9), prvý plnohodnotný notebook s duálnym OLED displejom na svete, ktorý najnovšie ponúkne aj procesory Intel Core Ultra, obrazovku PureSight OLED 2.8K a otočnú zvukovú lištu Bowers & Wilkins. Notebook môže byť tiež vybavený softvérom na podporu kreativity, vrátane aplikácie Smart Launcher na prepojenie bežne používaných aplikácií pre vyššiu efektivitu, vylepšenú virtuálnu klávesnicu, umelú inteligenciu na skrášlenie rukopisu a ďalšími aplikáciami. V neposlednom rade sú tu nové konvertibilné notebooky a Lenovo Yoga 7i 2v1 (14”, 9), ktoré dokonale vyhovujú kreatívnym potrebám umelcov na cestách. Každý z nich je vybavený klávesom Copilot, ktorá poskytuje tvorcom rýchly prístup k nástrojom, ktoré dopĺňajú ich kreativitu.

Nový odkaz technológie a zodpovednosti

Výber nových notebookov Lenovo Yoga pokračuje v odkaze premysleného dizajnu a špičkových technológií a zároveň predznamenáva novú éru zodpovednosti súvisiace s tým, ako spoločnosť Lenovo potvrdzuje svoje odhodlanie dosiahnuť do roku 2050 uhlíkovú neutralitu. Všetky nové notebooky Yoga preto používajú obaly bez plastov a papierové krabice s certifikáciou FSC, pochádzajúce zo zodpovedných zdrojov.

Všetky notebooky Yoga teraz v šasi používajú recyklovaný hliník a pri výrobe čierneho obalu 45 ~ 100W adaptéra je použitých aspoň 90% recyklovaného PCC plastu. Vybrané notebooky Yoga, napríklad Yoga Book 9i (13”, 9), berú záväzok k životnému prostrediu ešte vážnejšie so svojím šasi vyrobeným zo 100% recyklovaného hliníka. Yoga 9i 2v1 (14”, 9) je zase dodávaný v inteligentne navrhnutom balení, ktoré je možné premeniť na opakovane použiteľný stojan na notebook. Ako Yoga Pro 9i (16”, 9), tak Yoga 9i 2v1 (14”, 9) majú certifikáciu Carbon Neutral od spoločnosti TÜV a spodné diely tela všetkých notebookov Yoga sú tvorené z 50% z recyklovaného hliníka.

Lenovo Tab M11

Hrajte sa viac a učte sa múdro: Lenovo Tab M11

Nový Lenovo Tab M11 je stvorený pre zábavu, navrhnutý na učenie, a je perfektným zariadením pre študentov, filmových nadšencov i umelcov, ktorí radi len tak skicujú svoje ďalšie návrhy. Vďaka šikovnému peru Lenovo Tab Pen, ktoré je v balení bude písanie, kreslenie aj rýchle črtanie jednoduchšie a pohodlnejšie. Tablet je navyše dodávaný s predinštalovaným softvérom pre širšie možnosti používania: aplikácia Nebo® prevádza ručne písané poznámky do elektronickej podoby, MyScript® Calculator 2 rieši rovnice a matematické funkcie v reálnom čase a WPS Office umožní ľahšie prezeranie a úpravy dokumentov.

Lenovo Tab M11 je možné rozdeliť na dve obrazovky na písanie poznámok či kreslenie pri sledovaní videí. Ponúka tiež pohlcujúci režim na čítanie, ktorý čitateľom umožňuje prepínať medzi chromatickým a mono zobrazením a zaujme 11-palcovým FHD displejom so živými farbami a podporou Netflix® HD alebo štyrmi reproduktormi s ladením Dolby Atmos. Lenovo Tab M11 je poháňaný osemjadrovým procesorom MediaTek Helio G88 a disponuje 7040mAh batériou s výdržou až 10 hodín pre prehrávanie obsahu alebo celodenné zhotovovanie poznámok.

Lenovo IdeaPad 5i 2-in-1 (16”, 9)

Notebooky Lenovo IdeaPad: Keď je produktivita prioritou

Nový rad notebookov Lenovo IdeaPad a konvertibilných zariadení 2v1 s operačným systémom Windows 11 bežným používateľom dopraje ešte jednoduchšiu tvorbu, produkciu a konzumáciu digitálneho obsahu. Vďaka Lenovo AI Engine, ktorý je teraz zabudovaný do všetkých zariadení Lenovo IdeaPad, bude užívateľský zážitok v oblasti napájania, výkonu, zobrazenia, hlasu a bezdrôtového pripojenia ešte lepší.

Technológia Lenovo Smart Power sa aktívne prispôsobuje užívateľským návykom a vďaka tomu umožňuje inteligentnú správu napájania a teploty zariadenia pre maximálny výkon pri minimálnom čerpaní batérie a hluku ventilátora. Funkcia Lenovo Smart Wireless minimalizuje oneskorenie pripojenia pomocou posilnenia Wi-Fi a automatického detegovania akéhokoľvek prerušenia spojenia, čo umožňuje stabilnejšie streamovanie a neprerušované online relácie.

O dostatočný výkon sa postarajú najnovšie procesory Intel Core 7 U pri modeloch Lenovo IdeaPad Slim 5i (15”, 9), Lenovo IdeaPad 5i 2v1 (16”, 9) a Lenovo IdeaPad 5i 2v1 (14”, 9), alebo procesory až na úrovni AMD Ryzen 78845HS vo všetkých konfiguráciách s využitím komponentov AMD.

Lenovo IdeaPad Slim 5i (15”, 9)

Nová podoba, nové obzory

Nový Lenovo IdeaPad Slim 5i (15”, 9) je prvým notebookom s 15,3-palcovým displejom s pomerom strán 16:10 v rodine zariadení Lenovo IdeaPad, čo dáva používateľom ešte väčšiu slobodu pri kreatívnej práci na cestách. Displej s rozlíšením až WUXGA 16:10 ponúka 90% AAR a 100% sRGB pre maximálne presnú reprodukciu farieb. Mimoriadne tenký notebook ponúka dizajn klávesnice s úzkym rámčekom a dva plne funkčné USB Type-C porty nad rámec štandardných portov pre vyššiu kompatibilitu s perifériami. Lenovo IdeaPad Slim 5i (15”, 9) zvládne pracovať dlhšie s až 76Wh polymérovou batériou, jeho spoľahlivosť je otestovaná podľa štandardov MIL-STD-810H, a je dodávaný vo farebnom prevedení Violet a Cloud Grey, to všetko pri hmotnosti iba 1,79 kg.

Flexibilita bez hraníc

Nové konvertibilné notebooky Lenovo IdeaPad 5 a 5i 2v1 sú k dispozícii ako v 16-palcovom, tak aj v 14-palcovom prevedení a umožnia užívateľom naplno využiť potenciál prenosných počítačov. Tohtoročné modely sú v oboch veľkostiach displeja k dispozícii aj s OLED panelom – Lenovo IdeaPad 5i 2v1 (16”, 9) a Lenovo IdeaPad 5 2v1 (16”, 9) majú k dispozícii 2K OLED displej, zatiaľ čo Lenovo IdeaPad 5i 2v1 (14”, 9) a Lenovo IdeaPad 5 2v1 (14”, 9) sa môžu pochváliť až WUXGA OLED displejom. Všetky varianty OLED displeja sa pýšia pomerom strán 16:10, jasom 400 nitov, 100% DCI-P3 farebným gamutom, certifikáciou TÜV Low Blue Light a plne dotykovými panelmi fungujúcimi v režime notebooku aj v režime tabletu.

Lenovo Yoga True Wireless Stereo sluchadlá a Lenovo Yoga Pro myš

Pohlcujúce a responzívne príslušenstvo zajtrajška

Nové slúchadlá Lenovo Yoga True Wireless Stereo Earbuds sú perfektnými partnermi pre akékoľvek zariadenie Lenovo Yoga vďaka bezproblémovému párovaniu a spolupráci s počítačom. Slúchadlá môžu prepínať medzi viacerými zariadeniami a ľahko prechádzajú medzi režimami práce a zábavy bez nutnosti nového párovania. Sú vybavené funkciou aktívneho potlačenia hluku s tromi mikrofónmi v každom slúchadle a dotykovými funkciami pre jednoduché ovládanie hovorov. Navyše sú vodeodolné podľa štandardu IPX45 a rýchlo sa nabíjajú.

Nová myš Lenovo Yoga Pro Mouse spojuje fyzický komfort ergonomického zariadenia s premyslenými funkciami vrátane rýchleho Bluetooth® Swift párovania pre viac zariadení, programovateľných tlačidiel, trojstupňovej citlivosti DPI nastaviteľného za chodu až na 4000 DPI a 380mAh batérie.

Software a služby

Prácu s notebookmi Lenovo Yoga a Lenovo IdeaPad ešte vylepšia softvérové riešenia vrátane Lenovo Vantage a Lenovo Smart Performance pre optimalizáciu zariadení, sledovanie výkonu, kontrolu stavu počítača, zvýšenie zabezpečenia a riešenie problémov a ich prevenciu. V prípade problému so zariadením je vďaka pokročilej službe Premium Care Plus k dispozícii rýchlejšie spojenie s odbornými technikmi a prístup k rýchlej oprave, ochrane pred náhodným poškodením alebo softvérovej podpore.

Cena a dostupnosť
 • Lenovo Yoga Pro 9i (16”, 9) bude na našom trhu dostupný v apríli 2024 s cenou začínajúcou na 2049 € vrátane DPH.
 • Lenovo Yoga 9i 2v1 (14”, 9) bude na našom trhu dostupný v marci 2024 s cenou začínajúcou na 1829 € vrátane DPH.
 • Lenovo Yoga Pro 7i (14”, 9) bude na našom trhu dostupný vo februári 2024 s cenou začínajúcou na 1219 € vrátane DPH.
 • Lenovo Yoga Pro 7 (14”, 9) bude na našom trhu dostupný v februári 2024 s cenou začínajúcou na 1419 € vrátane DPH.
 • Lenovo Yoga Slim 7i (14”, 9) dostupnosť a cena zatiaľ neboli stanovené.
 • Lenovo Yoga Book 9i (13”, 9) bude na našom trhu dostupný v marci 2024 s cenou začínajúcou na 2429 € vrátane DPH.
 • Lenovo Yoga 7i 2v1 (14”, 9) bude na našom trhu dostupný v marci 2024 s cenou začínajúcou na 1219 € vrátane DPH.
 • Lenovo IdeaPad 5i 2v1 (16”, 9) bude na našom trhu dostupný v apríli 2024 s cenou začínajúcou na 929 € vrátane DPH.
 • Lenovo IdeaPad 5i 2v1 (14”, 9) bude na našom trhu dostupný v apríli 2024 s cenou začínajúcou na 929 € vrátane DPH.
 • Lenovo IdeaPad 5 2v1 (16”, 9) bude na našom trhu dostupný v apríli 2024 s cenou začínajúcou na 799 € vrátane DPH.
 • Lenovo IdeaPad 5 2v1 (14”, 9) bude na našom trhu dostupný v apríli 2024 s cenou začínajúcou na 769 € vrátane DPH.
 • Lenovo IdeaPad Slim 5i (15”, 9) bude na našom trhu dostupný v apríli 2024 s cenou začínajúcou na 799 € vrátane DPH.
 • Lenovo Tab 11 bude na našom trhu dostupný od januára 2024 s cenou začínajúcou na 199 € vrátane DPH.
 • Sluchadlá Lenovo Yoga True Wireless Stereo Earbuds – cena a dostupnosť zatiaľ neboli stanovené.
 • Myš Lenovo Yoga Pro Mouse cena a dostupnosť zatiaľ neboli stanovené.
Produktové špecifikácie
  Yoga Pro 9i (16”, 9) Yoga 9i 2v1 (14”, 9)
Procesor Až Intel Core Ultra 5/7/9 H Series Intel Evo Edition poháněný procesorom Core Ultra 7 (155H)
OS Windows 11
Grafika Až NVIDIA GeForce RTX 4070 Laptop GPU Intel Arc™ Graphics
Pamäť Až 64GB LPDDR5X 16GB LPDDR5x
Úložisko Až 1TB PCIe M.2 Až 1TB PCIe SSD Gen 4 M.2
Batéria 84Wh 75Wh
Displej 16“ 3.2K (3200 x 2000) IPS
165 Hz, 16:10, PureSight Pro, 400 nitov, Delta E<1, 100% sRGB ,100% DCI-P3, Dolby Vision®, certifikácia TÜV Low Blue Light, certifikácia Eyesafe®, dotykový panel (voliteľne)
14“ 2.8K (2880 x 1800) OLED PureSight
až 120 Hz 16:10, 400 nitov, 100% DCI-P3, certifikácia VESA® DisplayHDR™ True Black 500, Dolby Vision, 10bodový viacdotykový panel
16“ 3.2K (3200 x 2000) Mini LED
165 Hz, 16:10, PureSight Pro, 1200 nitov, Delta E<1, 100% sRGB ,100% DCI-P3, 100% Adobe RGB, Dolby Vision, certifikácia TÜV Low Blue Light, certifikácia Eyesafe, dotykový panel
14″ 4K (3840 x 2400) OLED PureSight
60 Hz 16:10, 400 nitov, 100% DCI-P3, certifikácia VESA DisplayHDR™ True Black 500, Dolby Vision, 10bodový viacdotykový panel
Rozmery 362 x 253 x 17.9 mm 315 x 218 x 15.9 mm
Váha Začína na 2.18 kg Začína na 1.35 kg
Pánt 150° 360°
Farba Tidal Teal / Luna Grey Cosmic Blue / Luna Grey
Kamera 5Mpx webkamera; IR kamera + ToF elektronická závěrka; 4 mikrofony 5Mpx + IR kamera
kryt kamery Privacy Shutter; Rozlíšenie: 5.0M
Snímková frekvencia: 30fps Max; duálne pole mikrofónu
WLAN Wi-Fi 6E Wi-Fi 6E 2x2AX
Bluetooth Bluetooth 5.1 Bluetooth 5.3
Audio 6 reproduktorov so 4 Back-to-Back subwoofermi Smart Amp
Dolby Atmos Audio
4x reproduktor Bowers & Wilkins
Dolby Atmos Audio
(2 x 2W tweeter, 2 x 2W woofer)
Porty Ľavá strana:
1 x Intel Thunderbolt™ 4 (USB 3.2 Gen 23, DP 1.4, PD 3.0)
1 x USB-A 3.2 Gen 13 5G
1 x Audio Combo Jack
1 x HDMI 2.0 (6G)
1 x Square DC-In
Pravá strana:
1 x USB-A 3.2 Gen 13 5G
1 x plnohodnotná čítačka SD kariet 3.0
Ľavá strana:
2 x Thunderbolt 4.0 (Display Port / Power Delivery / Data Transfer)
1 x USB Type-A Gen 3.24
Pravá strana:
1 x USB Type-C (plne funkčný)
1 x Audio Combo Jack
1 x Tlačidlo pro zapnutí
Dodávané s perom Lenovo Slim Pen a puzdrom

 

  Yoga Pro 7i (14”, 9) Yoga Pro 7 (14”, 9)
Procesor Až Intel Core Ultra 5/7/9 H Series Až AMD Ryzen 8845HS
OS Windows 11
Grafika Až NVIDIA GeForce RTX 4050 Laptop GPU Až NVIDIA GeForce RTX 3050 Laptop GPU
Pamäť Až 32GB LPDDR5X Až 16GB LPDDR5X
Úložiško Až 1TB PCIe M.2
Batéria 73Wh
Displej 14.5‘’ 2.5K (2560×1600)
90Hz 16:10 IPS, 350 nitov, 100% sRGB, certifikácia TÜV Low Blue Light, certifikácia Eyesafe, matný
14.5‘’ 2.5K (2560×1600)
90Hz 16:10 IPS, 350 nitov, 100% sRGB, certifikácia TÜV Low Blue Light, certifikácia Eyesafe, matný
14.5‘’ 2.8K (2880×1800)
120Hz 16:10 E4 OLED, 400 nitov, 100% sRGB, 100% P3, certifikácia TÜV Low Blue Light, certifikácia Eyesafe, HDR True Black 500, sklenený panel
14.5‘’ 2.5K (2560×1600)
90Hz 16:10 IPS, 350 nitov, 100% sRGB, certifikácia TÜV Low Blue Light, certifikácia Eyesafe, dotykový panel
14.5‘’ 3K (3072×1920)
120Hz 16:10 PureSight Pro IPS, 400 nitov, Delta E<1, 100% sRGB, 100% P3, certifikácia TÜV Low Blue Light, certifikácia Eyesafe, dotykový panel
14.5‘’ 3K (3072×1920)
120Hz 16:10 PureSight Pro IPS, 400 nitov, Delta E<1, 100% sRGB, 100% P3, certifikácia TÜV Low Blue Light, certifikácia Eyesafe, matný
Rozmery 326 x 227 x 15.6 mm
Váha Začína na 1,49 kg
Pánt 180°
Farba Tidal Teal / Luna Grey
Kamera FHD webkamera, IR kamera + ToF kryt kamery, 4 mikrofóny
 WLAN Wi-Fi 6E
Bluetooth Bluetooth 5.1
Audio 4 x 2W reproduktory; Dolby Atmos Audio
Porty Ľavá strana:
1 x USB Type-C Intel Thunderbolt™ 4
1 x USB Type-C plne funkčný (USB 3.2 Gen 26, PD 3.0, DP 1.4)
1 x HDMI 2.1 6 GB
Pravá strana:
1 x USB-A 3.2 Gen 16
1 x Audio Combo Jack
Ľavá strana:
1 x USB Type-C plne funkčný (USB 4.0 Gen 1, PD 3.0, DP 1.4)
1 x USB Type-C plne funkčný (USB 3.2 Gen 2, PD 3.0, DP 1.4)
1 x HDMI 2.1, až 4K/60Hz
Pravá strana:
1 x Audio Combo Jack
1 x USB 3.2 Gen 1 Type – A

 

  Yoga Slim 7i (14”, 9) Yoga Book 9i (13”, 9)​
Procesor Až Intel Core ULT7 155H Až Intel Core I7-U 14. generácie
OS Windows 11
Grafika Intel Arc Intel Iris® Xe
Pamäť Až 32GB LPDDR5X Až 32GB LPDDR5X
Úložisko Až 1 TB PCIe Gen 4 M.2 Až 1 TB PCIe SSD Gen 4
Batéria 65Wh 80Wh
Displej

14” (1920 X1200) 60Hz 16:10 WUXGA OLED, 400 nitov, 100% P3, Dolby Vision, certifikácia TÜV Low Blue Light, certifikácia Eyesafe, matný
(pre regióny AP, NA:)
14” (1920 X1200) 60Hz 16:10 WUXGA OLED, 400 nitov, 100% P3, Dolby Vision, certifikácia TÜV Low Blue Light, certifikácia Eyesafe, sklenený dotykový panel

13.3″ 2.8K, 400 nitov, OLED /
100% DCI-P3, HDR, 16:10, dotyková obrazovka, PureSight
Rozmery 312 x 221x 14.9 mm 299.1 x 203.6 x 15.95 mm
Váha Začína na 1.39 kg – verzia s matným displejom
Začína na 1.43 kg – verzia so skleneným displejom
Začína na 1.34kg
Pánt 180° 360°
Farba Luna Grey Tidal Teal
Kamera FHD webkamera IR kamera +
Kryt kamery, 4 mikrofóny
FHD IR+RGB (5M USB) TOF 2.0
Webkamera s krytom Privacy Shutter
WLAN Wi-Fi 6E
Bluetooth Bluetooth 5.3 Hardware podpora Bluetooth 5.2
OS iba podpora BT5.1
Audio 4 reproduktory, Dolby Atmos Audio 2x2W & 2x1W, Bowers & Wilkins reproduktory

Dolby Atmos

Porty Ľavá strana:
2 x USB Type C TBT4
1 x HDMI 2.1
Pravá strana:
1 x USB type A USB3.2
1 x 3.5mm Audio combo Jack
Ľavá strana:
1 x USB Type-C Thunderbolt
Pravá strana:
1 x USB Type-C Thunderbolt
1 x USB Type-C Thunderbolt
s podporou AOU BC 1.2

 

  Yoga 7i 2v1 (14”, 9)
Procesor Až Intel Evo Edition poháňaný procesorom Core Ultra 7
OS Windows 11
Grafika Intel Iris Xe
Pamäť Až 16GB LPDDR5x
Úložisko Až 1 TB PCIe SSD Gen 4
Batéria 71Wh
Displej  

14″ 2.8K (2880 x 1800) OLED PureSight
120 Hz, 16:10, 400 nitov, 100% DCI-P3, Dolby Vision, 10 bodový viacdotykový panel

14″ WUXGA (1920 x 1200) OLED
60 Hz, 16:10, 400 nitov, 100% DCI-P3, Dolby Vision, 10bodový viacdotykový panel

14″ WUXGA (1920 x 1200) LCD
60 Hz, 16:10, 300 nitov, 45% NTSC, Dolby Vision (TBD), 10bodový viacdotykový panel

Rozmery 317.72 x 222.13 x 16.64 mm
Váha OLED: Začína na 1.49 kg
LCD: Začína na 1.62 kg
Pánt 360°
Farba Tidal Teal / Storm Grey
Kamera 1080P FHD IR RGB kamera s krytom Privacy Shutter a duálnym polom mikrofónu
WLAN Intel Wi-Fi 6E 2 x 2AX
Bluetooth Bluetooth 5.2
Audio 2x2W reproduktory Dolby Atmos Audio
Porty 1 x USB-A (USB 3.2 Gen 1)
2 x USB-C (TBT4/USB3.2 Gen2/DP1.4a/PD3.0)
1 x HDMI1.4b
1 x čítačka MicroSD kariet (UHS-1(104) PCIE Gen 1)
1 x Audio Combo Jack
1 x NOVO button
1 x Tlačidlo pre zapnutie

 

  IdeaPad 5i 2v1 (16”, 9) IdeaPad 5i 2v1 (14”, 9)
Procesor Až Intel Core 7 150U
OS Windows 11
Grafika Intel Integrated Graphics
Pamäť Až 16GB LPDDR5X
Úložisko Až 1TB PCIe M.2
Batéria 57Wh Polymer
Displej 16″ 2K (2048 x 1280) OLED, 60Hz, 16:10, 400 nitov, 100% DCI-P3, certifikácia TÜV Low Blue Light, dotykový 14″ WUXGA (1920 x 1200) OLED, 60 Hz, 16:10, 400 nitov, 100% DCI-P3,
certifikácia TÜV Low Blue Light, dotykový
16″ WUXGA (1920 x 1200) IPS, 60 Hz, 16:10, 300 nitov, 45% NTSC, certifikácia TÜV Low Blue Light, dotykový 14″ WUXGA (1920 x 1200) IPS, 60 Hz, 16:10, 300 nitov, 45% NTSC,
certifikácia TÜV Low Blue Light, dotykový
Rozmery 356 x 255 x 19.5 mm Verzia s kovovým šasi:
313 x 227 x 18.9 mm
Plastové šasi:
313 x 227 x 19.3 mm
Váha Začína na 2kg Verzia s kovovým šasi:
Začína na 1.6 kg
Plastové šasi:
Začína na 1.6 kg
Farba Lunar Grey, Cosmic Blue  Lunar Grey, Cosmic Blue
Kamera

FHD kamera s krytom Privacy Shutter, duálne pole mikrofónu

FHD kamera s krytom Privacy Shutter, duálne pole mikrofónu (HD variant)

WLAN Až Wi-Fi 6E
Bluetooth Až Bluetooth 5.2
Audio 2 x 2W reproduktory otočené k užívateľovi s Dolby Audio
Porty Ľavá strana:
2 x USB Type-C 3.2 Gen 2 (plne funkčný)
1 x HDMI 1.4b
1 x Audio Jack
Pravá strana:
2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A (1x podpora USB nabíjení)
1 x čítačka MicroSD kariet

 

  IdeaPad 5 2v1 (16”, 9) IdeaPad 5 2v1 (14”, 9)
Procesor Až AMD Ryzen 8845HS
OS Windows 11
Grafika AMD Radeon™ Graphics
Pamäť Až 16GB LDPPR5X
Úložisko Až 1TB PCIe M.2
Batéria 57Wh Polymer
Displej

16″ 2K (2048 x 1280) OLED, 60 Hz, 16:10, 400 nitov, 100% DCI-P3,
certifikácia TÜV Low Blue Light, dotykový

14″ WUXGA (1920 x 1200) OLED, 60 Hz, 16:10, 400 nitov, 100% DCI-P3,
certifikácia TÜV Low Blue Light, dotykový

16″ WUXGA (1920 x 1200) IPS, 60 Hz, 16:10, 300 nitov, 45% NTSC,
certifikácia TÜV Low Blue Light, dotykový

14″ WUXGA (1920 x 1200) IPS, 60 Hz, 16:10, 300 nitov, 45% NTSC,
certifikácia TÜV Low Blue Light, dotykový

Rozmery 356 x 255 x 19.5 mm Verzia s kovovým šasi:
313 x 227 x 18.9 mm
Plastové šasi:
313 x 227 x 19.3 mm
Váha Začína na 2kg Začína na 1.6kg
Farba Lunar Grey, Cosmic Blue
Kamera FHD kamera s krytom Privacy Shutter, duálne pole mikrofónu FHD kamera s krytom Privacy Shutter,
duálne pole mikrofónu Array (HD variant)
WLAN Až Wi-Fi 6E
Bluetooth Až Bluetooth 5.2
Audio 2 x 2W reproduktory otočené k užívateľovi s Dolby Audio
Porty Ľavá strana:
2 x USB Type-C 3.2 Gen 2 (plne funkčný)
1 x HDMI™ 1.4b
1 x Audio Jack
Pravá strana:
2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A (1x podpora USB nabíjanie)
1 x čítačka MicroSD kariet

 

  IdeaPad Slim 5i (15”, 9) Lenovo Tab M11
Procesor Až Intel Core 7 150U
Až Intel Core i7 13700H
Procesor  MediaTek Helio G88 8 jadrový
OS Windows 11 OS  Android™ 13
(očakávaná aktualizácia OS až do verzie Android 15 a bezpečnostné záplaty do januára 2028)
Grafika Intel Integrated Graphics
Pamäť Až 32GB LPDDR5X Pamäť 4 GB + 64 GB
4 GB + 128 GB
8 GB + 128 GB
Podpora rozšíriteľnej SD karty
exFAT až 1 TB (predáva sa samostatne)
Úložisko Až 1TB PCIe M.2
Batéria 76Wh Polymer Batéria 7040 mAh Batéria
Až 10 hodín prehrávania obsahu
Až 15W rýchle nabíjanie
Displej 15.3″ WUXGA (1920 x 1200) IPS, 60 Hz, 16:10, 300 nitov, 100% sRGB, certifikácia TÜV Low Blue Light Displej 11palcový
1920×1200
90Hz obnovovacia frekvencia
15“WUXGA (1920 x 1200) IPS, 60Hz, 16:10, 300 nitov, 100% sRGB, certifikácia TÜV Low Blue Light
Rozmery 343.4 x 237.9 x 17.4 mm Rozmery  55.26mm x 166.31mm x 7.15mm
Váha Začína na 1.79kg Váha 465g
Farba Cloud Grey, Violet Farba Luna Grey / Seafoam Green
Kamera Až FHD kamera, IR FHD kamera s ToF senzorom, kryt
Privacy Shutter, duálne pole mikrofónu
Kamera Predná: 8Mpx + zadná 8Mpx/13Mpx
(13Mpx iba na vybraných trhoch)
WLAN Až Wi-Fi 6E Konektivita 802.11 a/b/g/n/ac: Wi-Fi 2.4 GHz + 5 GHz / BT5.1
Bluetooth Až Bluetooth 5.2
Audio 2 X 2W reproduktory otočené k užívateľovi s Dolby Audio Audio Štyri reproduktory s Dolby Atmos
Porty Ľavá strana:
2 x USB 3.2 Gen 1 Type-C (plne funkčný)
1 x HDMI™ 1.4
1 x Audio Jack
Pravá strana:
2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A (1 x Always-On)
1 x čítačka Micro SD kariet
Porty USB Type-C 2.0/nabíjanie
Audio Jack
MicroSD slot
ZDIEĽAŤ