Lenovo ThinkCentre neo 50a 24 All-in-One

Spoločnosť Lenovo™ predstavuje nový stolný počítač ThinkCentre™ neo 50a 24 all-in-one (AIO) s inovatívnymi funkciami a podporou umelej inteligencie, ktorý reaguje na potreby novej generácie malých a stredných firiem (SMB). Lenovo tak rozširuje svoje úplne nové portfólio stolných počítačov ThinkCentre neo, ktoré bolo uvedené na začiatku tohto roka, a ktoré je navrhnuté tak, aby ponúklo rozvíjajúcim sa firmám vysokovýkonné riešenia stolných počítačov pre pohlcujúce pracovné zážitky. Nový stolný počítač AIO, poháňaný najnovšími procesormi Intel® Core™ série H 12. generácie s diskrétnou grafikou Intel® Arc™ A370M a operačným systémom Windows 11, obsahuje okrem iného technológie založené na umelej inteligencii, vrátane detekcie ľudskej prítomnosti, adaptívneho stmievania obrazovky, potlačenia šumu a funkcie AI Meeting Manager.

ThinkCentre neo 50a 24 ponúka živý 23,8-palcový Full-HD displej s certifikáciou TÜV Rheinland Low Blue Light so širokým pozorovacím uhlom, ktorý je dostupný s možnosťou dotykového ovládania. Je zabalený do štýlového a minimalistického dizajnu v terazzo farbe s materiálovou úpravou značky, ktorý dotvára moderný vzhľad. Ochrana ThinkShield™ sa spoločne so zabezpečením na báze fTPM, ochranou na úrovni systému BIOS a zabezpečením portov stará o bezpečnosť celého systému. V rámci udržateľnosti sú obaly vytvorené použitím plastov z oceánov, zvolený bol aj ekologicky šetrnejší dizajn využívajúci recyklovaný materiál a suroviny bez obsahu farieb.

Lenovo ThinkCentre neo 50a 24 All-in-One

Umelá inteligencia podporujúca produktívne podnikanie

Dostatočný výpočtový výkon, grafika na profesionálnej úrovni s kapacitou pamäte až 16 GB sa postarajú aj o tie najnáročnejšie úlohy a veľké úložné možnosti zaistia dostatok miesta pre vaše dáta. Wi-Fi 6 maximalizuje šírku pásma v preťažených sieťach pre bezproblémovú spoluprácu v cloude.

Detekcia ľudskej prítomnosti poháňaná umelou inteligenciou umožňuje bezdotykové prihlásenie pre jednoduché používanie a flexibilitu pre viacerých užívateľov. Zároveň dokáže inteligentne stlmiť displej, keď používateľ odvráti zrak, čím znižuje spotrebu energie. Adaptívna obrazovka sníma okolité svetlo a podľa potreby stlmí alebo rozjasní displej.

Inteligentná a podnetná spolupráca je pre moderné pracovisko nevyhnutná. Neo 50a 24 je vysoko produktívny AIO počítač, ktorý posúva videokonferencie na ďalšiu úroveň. Obsahuje audio od spoločnosti Harman® a výsuvnú webovú kameru. Je tiež vybavený funkciou AI Meeting Manager, ktorá ponúka prekladač v reálnom čase, prevod hlasu na text, titulky, editor poznámok zo schôdzky a hlasovú interakciu Amazon® Alexa®3 pre futuristický zážitok. Funkcia Lenovo Smart Appearance vylepšuje rysy tváre a rozostruje pozadie pre videokonferencie na profesionálnej úrovni.

Lenovo ThinkCentre neo 50a 24 All-in-One

Väčšia bezpečnosť a zmysluplná udržateľnosť

Vstavané zabezpečenie je pre ochranu podniku a užívateľov najdôležitejšie. ThinkCentre neo 50a 24 obsahuje modul Firmware Trusted Platform Module 2.0 (fTPM 2.0), ktorý šifruje údaje a pridáva ďalšiu vrstvu ochrany. Ochrana na úrovni systému BIOS zabraňuje neoprávnenému prístupu manuálne alebo prostredníctvom zariadenia USB. Detekcia ľudskej prítomnosti zase rozpoznáva používateľa pomocou biometrických algoritmov s podporou umelej inteligencie. Výsuvná kamera sa otvára iba vtedy, keď ju potrebujete, a zabraňuje tak nechcenému narušeniu súkromia.

Stolný počítač neo 50a 24 je navrhnutý tak, aby nielen zlepšil užívateľský zážitok a znížil svoj dopad na životné prostredie vďaka použitiu materiálov zo zodpovedných zdrojov, ale aj znížil spotrebu energie. Certifikácia ENERGY STAR® 8.0 zaisťuje maximálnu efektívnosť pre nižšiu spotrebu energie a po celú dobu životnosti výrobku spĺňa prísne normy pre získanie certifikácie EPEAT Silver™. Zákazníci sa navyše môžu rozhodnúť pre službu Lenovo CO2 Offset Service, čo je voliteľná služba, ktorá pomáha firmám prispievať na konkrétne ekologické projekty.

Lenovo ThinkCentre neo 50a 24 All-in-One

Ceny a dostupnost:

ThinkCentre neo 50a 24 bude k dispozícii v októbri 2022 s cenou 990 eur.

Služba CO2 Offset je k dispozícii pre všetky počítače Lenovo Think, Lenovo Legion a počítače Lenovo Yoga zakúpené prostredníctvom webu Lenovo.com.

Prehľad špecifikacií produktu:

ThinkCentre neo 50a 24

Výkon Procesory Až po 12th Gen Intel® Core™ i7 H-series Processors
OS Až po Windows 11 PRO
Pamäť Až po 16GB DDR5
Úložný priestor Až po 1TB M.2 PCIe SSD; až po 2TB HDD (cez HDD SATA Bay)
Grafika Intel® Arc™ A370M discrete graphics
Displej 23.8-palcu 1920×1080, 16:9 široký pozorovací uhol, 250 nitov, TUV Rheinland Low Blue Light; Možnosť dotykového ovládania
Audio 2 x 3W Harman reproduktory a dual-array mikrofóny
Kamera 5MP: normal
5MP IR: podporuje Window Hello
5MP+AI: podporuje funkcie smart
AI kamera je voliteľná
Ochrana Chip fTPM 2.0
Fyzická Kensington™ lock slot
Výsuvná kamera
Konektivita Porty 1 x HDMI 2.1 out; 1 x HDMI in
1 x USB-C (45W rýchle nabíjanie)
2 x USB3.2 Type-C Gen 2
1 x USB3.2 Type-A Gen 2; 1 x USB3.2 Type-A Gen 1; 1 x USB 2.0
1 x 3.5mm audio jack
RJ45
Bezdrôtovosť Až po Wi-Fi 6
Bluetooth® 5
Dizajn Rozmery
(Š x V x H)
So zdvíhacím stojanom: 482.1 x 541 x 220mm
Váha 11.88kg
26.19lbs

 

 

ZDIEĽAŤ