LG Sound Bar GX

GX Sound Bar ponúka skvelý design a pokročilé technológie zvuku Dolby Atmos

Praha, 8. júla 2020 – Spoločnosť LG Electronics svojim používateľom ponúka najnovší Sound Bar, ktorý poskytne vynikajúci zvukový zážitok v domácom prostredí, rovnako tak posunie integráciu s prémiovými televízormi LG ešte na vyššiu úroveň. Sound Bar LG GX má vycibrené podanie zvuku, pokročilé funkcie a svojim vzhľadom prirodzene doplňuje oceňované OLED televízie radu GX Gallery.

Sound Bar je vďaka rôznym možnostiam umiestnení, či už na stenu priamo pod televíziu alebo na oceľový držiak, ktorý je dodávaný spoločne so Sound Barom, vysoko flexibilný. Rozmery Sound Baru 15 x 144,6 x 3,25 cm a jeho design ladí s 65palcovými televízormi LG GX Gallery. Rad Gallery propaguje filozofiu jednotného a úplného systému, ktorý harmonicky zapadá do priestoru. Priestor pôsobí podobným dojmom akoby ste boli v galérii.

LG Sound Bar GX

Dolby Atmos vám dopraje jedinečný zvukový zážitok

Vďaka technológii Dolby Atmos a DTS-X podáva Sound Bar LG GX vynikajúci priestorový zvuk. Reproduktor spolupracuje aj s technológiou Dolby Vision, takže vysoká kvalita zvuku a obraz v 4K premení vašu obývačku na domáce kino. K Sound Baru patrí taktiež subwoofer, ktorý sa pripojuje bezdrôtovo a bez obmedzenia potom doplní aj tie najnižšie zvukové frekvencie. Sound Bar a subwoofer v spojení so samostatne predávanými bezdrôtovými zadnými reproduktormi SPK8 vytvára výkonnú sústavu, ktorá vás doslova pohltí.

Sound Bar sa ľahko používa a ponúka možnosť pripojenia cez Bluetooth alebo eARC (enhanced audio return channel). eARC poskytuje najlepšie podanie zvukových formátov DolbyTrue HD a DTS Master Audio. Vďaka Bluetooth môžete jednoduchým spôsobom streamovať zvuk z tabletu alebo inteligentného telefónu.

LG Sound Bar GX

Certifikácia pre vysoké rozlíšenie zvuku naviac prináša možnosť bezdrôtového prehrávania zvuku vo formáte 24bit/96kHz zo zachovaním všetkých detailov. Znie prirodzene, či už pri prehrávaní zvuku vo vysokom rozlíšení, alebo pri prevode a vylepšení bežných zvukových formátov. Funkcia LG AI Sound Pro automaticky analyzuje hudobnú stopu a nastavuje najvhodnejšiu konfiguráciu zvuku tak, aby ste si zvuk naplno užili pri každej príležitosti.

ZDIEĽAŤ

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here