Lauben Stick Vacuum & Mop 3in1 Pet Deluxe 400BC

Upratovanie nemusí byť drinou, ktorú radšej odkladáte. Elektrický mop a tyčový vysávač Lauben Stick Vacuum & Mop 3in1 Pet Deluxe 400BC vám dokáže, že so správnym parťákom môže byť aj upratovanie zábavou.

Vysoký sací výkon až 105 AW, flexibilná tyč s kĺbom, veľa funkcii a bohaté príslušenstvo, presne to ponúka Lauben Stick Vacuum & Mop 3in1 Pet Deluxe 400BC. Podlahu nie len vysajete, ale tiež ju vďaka dvom rotačným kefám vytriete, stačí pridať do nádržky vodu. Rozsahu znečistenia prístroj automaticky prispôsobí svoj výkon a poradí si ľahko aj so zvieracími chlpmi. Môže sa pochváliť hlavicou s motorizovanými výmennými kefami a odstránením prachu vo výškach, k čomu slúži zakrivený nadstavec.

Lauben Stick Vacuum & Mop 3in1 Pet Deluxe 400BC

Tohoto neobyčajného pomocníka môžete v okamihu premeniť na ručný vysávač, ktorý využijete napríklad v aute. Nemusíte sa zaoberať káblami, vysávač je bezdrôtový. Poriadok ďalej zjednodušuje zberná nádoba umiestnená v hornej časti a flexibilná tyč, pohodlne sa s ním tak dostanete aj pod nábytok. Žiadna nečistota vám už neunikne, posvieti si na ňu totiž LED osvetlenie. Pozbieraný neporiadok potom hygienicky odstránite vysypaním zbernej nádoby. Hoci sa vysávač používa veľmi intuitívne, je k dispozícii taktiež video tutoriál pre lepšiu orientáciu. Lauben Stick Vacuum & Mop 3in1 Pet Deluxe 400BC by nemal chýbať v žiadnej domácnosti. Miesta príliš nezaberie a jeho prémiový dizajn s matným čiernym povrchom sa vám nebude chcieť ani zakrývať.

Elektrický mop a tyčový vysávač Lauben Stick Vacuum & Mop 3in1 Pet Deluxe 400BC zakúpite na shop.lauben.com za 269,99 €.

ZDIEĽAŤ