Genesis Thor 303 TKL Silent
Spínače Outemu Peach Silent pre tiché hranie teraz aj u klávesnice Genesis Thor 303

Genesis rozširuje svoj rad herných mechanických klávesníc THOR 303 TKL. Teraz je táto klávesnica vybavená výmennými spínačmi Outemu Peach Silent s extrémne rýchlou odozvou, tichou prevádzkou a životnosťou až 50 miliónov kliknutí. Vďaka použitiu spínačov Outemu Peach Silent sa značke Genesis podarilo navrhnúť mechanickú klávesnicu, ktorá je o 20 % tichšia, ako klávesnica s tradičnými spínačmi Outemu Brown.

Tichá prevádzka, teda aj tiché hranie, nie je jedinou výhodou Outemu Peach Silent. Tieto spínače sa vyznačujú taktiež rýchlu odozvou, veľmi nízkym bodom aktivácie kliknutia 2 mm a potrebným tlakom len 40 g. Výsledkom je, že počítač zaregistruje akciu omnoho rýchlejšie než u membránových ekvivalentov. Odolné hliníkové šasi v kombinácii s plným RGB podsvietením a efektom PRISMO zaručuje odolnosť a pohodlie aj pri tých najdlhších herných sedeniach.

Genesis Thor 303 TKL Silent

Technológia Hot Swap je veľkou prednosťou modelov radu Thor 303 TKL. Umožňuje okamžitú výmenu spínačov bez nutnosti spájkovania a technických znalostí. Zvládne ju každý užívateľ. Stačí len vytiahnuť spínač pomocou priloženého klipového kovového nástroja a vložiť nový. To umožňuje úplne prispôsobiť parametre klávesnice individuálnym preferenciám a predĺžiť jej životnosť.

Nový model mechanickej klávesnice radu Thor 303 TKL sa vyznačuje vylepšenými stabilizátormi, ktoré vďaka svojim vlastnostiam a kvalitnému mazaniu zabezpečujú tichú prevádzku, a ešte plynulejší pohyb klávesy. K dispozícii je taktiež špeciálny protiprachový kryt, ktorý chráni spínací mechanizmus a predlžuje jeho životnosť.

Klávesy použité pri Genesis Thor 303 TKL majú životnosť až 50 miliónov kliknutí. Mechanizmus kláves v kombinácii s technikou „Double Injection“ a pevným hliníkovým krytom znamená dlhoročnú životnosť. Klávesnica je vybavená taktiež mnohými ďalšími funkciami, ako sú N-Key Rollover (plný Anti – Ghosting), možnosť uzamknúť klávesy Windows a dokonca aj pokročilé svetelné efekty RGB Prismo Effect.

Thor 303 TKL má navyše špeciálny softvér, ktorý umožňuje úplne prispôsobiť nastavenie zariadenia, ako je obľúbený režim osvetlenia RGB, zostavenie smrtiacej kombinácie kláves alebo nastavenie makier a jednotlivých profilov. Vďaka vstavenej pamäti si zariadenie zapamätá všetky nastavenia, čo znamená, že ani po pripojení klávesnice k inému zariadeniu, nie je nutné klávesnicu znovu nastavovať.

Genesis Thor 303 TKL Silent

Mechanická klávesnica Genesis Thor 303 TKL Silent Switch je dostupná prostredníctvom vybraných predajcov a resellerov za cenu od 79 EUR.

Technické špecifikácie:

Komunikácia: Káblové pripojenie
Rozhranie: USB
Typ: Herný
Layout: US
Mechanizmus kláves: Mechanický
Typ spínača: Outemu Peach Silent
Typ klávesnice: TKL
Podsvietenie: Áno
Farba podsvietenia: RGB
Počet režimov podsvietenia: 25
Dĺžka kábla: 180 cm
Počet tlačidiel: 87
Multimediálne klávesy: Áno
Počet multimediálnych tlačidiel: 11
Životnosť kláves: 50 mil.
Frekvencia vzorkovania: 1 000 Hz
Bod aktivácie: 3,3 mm
Aktivačná sila: 40 g
Doba odozvy: 1 ms
Nízkoprofilová klávesnica: Nie
Podporované operačné systémy: Android/Windows 10/Windows 11/Windows 7/Windows 8
Softvér: Áno
Hardvérové požiadavky: Zariadenie s portom USB-A
Technológia tlače na klávesnici: Dvojité vstrekovanie
Vstavaná pamäť: Áno
Profil prepínača: Vysoký
Štandardné rozloženie: ANSI-ISO
Materiál: ABS, Hliník
Funkcie:
Dostupné makrá
Dostupné profily
Vymeniteľné spínače „HOT SWAP“
Záznam makier: Áno
Anti-ghosting: Áno
Konektory: USB typu A
Farba: Čierna
Napájanie: USB (5V)
Dodávané príslušenstvo: 2 náhradné mechanické spínače, klip
Dĺžka: 355 mm
Šírka: 136 mm
Výška: 36 mm
Hmotnosť: 865 g

ZDIEĽAŤ