ZOWIE by BenQ, značka produktov pre eSport, predstavuje klávesnicu Celeritas II. Je určená pre eSport hráčov a ponúka špeciálne vyvinuté optické spínače a jednofarebné podsvietenie v kompaktnom dizajne.

ZOWIE by BenQ Celeritas II je vyhotovená v tradičnom dizajne značky. Pevnú konštrukciu čiernej farby dopĺňa tmavoružové logo ZOWIE a podsvietenie rovnakej farby s nastaviteľnou intenzitou. Klasické rozloženie kláves obsahuje taktiež numerický blok, dlhý ľavý shift a funkčnú klávesu na ovládanie multimediálnych tlačidiel a už spomínanej intenzity podsvietenia.
Klávesnicu je možné plne využívať bezprostredne po zapojení bez nutnosti inštalácie ovládačov. Vlastné špeciálne navrhnuté optické spínače zabraňujú nepopulárnemu dvojkliku a na rozdiel od štandardných optických spínačov disponujú novo navrhnutým optimálnym a presným „predstlačením /nacvaknutím“ a konzistentným odporom kláves. Samozrejmosťou je dlhá životnosť.

ZOWIE by BenQ Celeritas II bude k dispozícii na trhu v priebehu júna 2017 za odporúčanú koncovú cenu 154,99 eur s DPH na Slovensku.

Tlačová správa

ZDIEĽAŤ