Mio MiVue C545

Novšia sestra C545 oproti predchádzajúcemu veľmi obľúbenému modelu (C540) má navyše Pasívny parkovací režim, natáčanie so 60-timi snímkami za sekundu a vylepšený nočný režim natáčania s podporou HDR.

Mio, popredný svetový dodávateľ bezpečnostných kamier do vozidiel a cyklonavigácií, uviedol novú verziu veľmi obľúbeného modelu, teraz s názvom MiVue C545. Ide o nástupcu pôvodnej, veľmi predávanej autokamery C540, ktorá vo svojej triede vynikala kvalitnými snímkami, cenovou dostupnosťou a pritom bez GPS funkcií, ktoré mnoho vodičov nepotrebovalo. Nový model má navyše 60-snímkové natáčanie, HDR režim pre ešte lepšie nočné zábery a veľmi populárny parkovací režim i v pasívnom móde, teda bez prídavného napájania.

Autokamera MiVue C545 HDR je veľmi vhodným bezpečnostným riešením napr. pre flotilové parky, taxislužby, ale i vodičov, ktorým vyhovuje nenápadný dizajn a malá veľkosť, absencia integrovaného GPS modulu a vyžadujú spoľahlivé kvalitné natáčanie situácií na vozovke a automatické ukladanie nehôd do nepremazateľnej pamäte. K úplnosti patrí pasívny i aktívny parkovací režim, teda aktivácia natáčania pred/po prípadnej nehode na parkovisku alebo poškrabania vozidla. Kameru je možné rozšíriť i o ochranu vzadu, teda autokameru MiVue A50.

Výnimočný obraz i za zlých svetelných podmienok (60 fps, HDR)

Vďaka vysoko kvalitnému snímaču vytvára predná autokamera MiVue C545 záznamy so skvelým kontrastom, s jasnými a bohatými farbami, dokonca i za zlých svetelných podmienok. Vysoká kvalita videa je nevyhnutná, či chcete záznam použiť ako spomienku, alebo ako dôkaz k priebehu akejkoľvek  udalosti na vozovke.

MiVue C545 poskytuje záznam v plnohodnotnom rozlíšení Full HD 1080p pri 60 snímkach za sekundu, prípadne 30 fps, prípadne pre nočné natáčanie Full HD 30 fps s HDR.

Mio MiVue C545

Samozrejmosťou je možnosť dopojenia zadnej kamery A50 (Sony STARVIS) a vysoko kvalitný senzor so svetelnosťou F1.8 a reálny široký uhol natáčania 140°.

Vyniká tiež decentným dizajnom, ktorý nemá žiadne výrazné prvky a ničím tak za čelným sklom nepriťahuje pozornosť.

HDR režim natáčania

Vysoký dynamický rozsah odráža schopnosť zobrazovať širší rozsah jasu od najtmavších až po najjasnejšie odtiene. Vďaka HDR (jeden z režimov autokamery Mio MiVue C545) zostávajú videá urobené za zlých svetelných podmienok ostré a plné detailov.

Mio MiVue C545

Pasívny i aktívny parkovací režim: nahráva i bez prítomnosti vodiča

Pri 48-hodinovom pohotovostnom režime s batériovým napájaním bude automaticky spustený záznam (v závislosti na počte aktivácií a stavu batérie), keď budú detegované vibrácie. Vďaka vstavanej batérii môžete využiť pasívny parkovací režim i bez nabíjania. V prípade aktívneho parkovacieho režimu sa automaticky aktivuje natáčanie pri detekcii pohybu a/alebo nárazu a nahrá video pred autom, v prípade pripojenej zadnej kamery (A30, A50) tiež z výhľadu zadného skla. S touto funkciou tak zbierate dôkazy, i keď nie ste vo vozidle. Aktívny režim vyžaduje trvalé napájanie, napr. MiVue SmartBox III (bit.ly/YT-SM3), ktorý je možné dokúpiť samostatne.

 

ZDIEĽAŤ