Mio MiVue J30 WIFI

Mio, popredný svetový dodávateľ bezpečnostných kamier do vozidiel a cyklonavigácií, uviedol novú verziu autokamery z J-série, a síce MiVue J30 WiFi. Tá disponuje nielen skvelým 2.5K natáčaním a Night Vision 2. úrovne, ale je predovšetkým širokou možnosťou nastavení, ovládaní a aktualizáciami cez mobilnú MiVue PRO aplikáciu (Android i iOS), a v neposlednej rade Superkapacitorom s extrémnou odolnosťou. Diskrétna autokamera MiVue J30 WiFi je zároveň cenovo veľmi dostupným modelom.

Diskrétna a so širokou možnosťou nastavení v aplikácii

MiVue J30 WiFi je vyrobená pre šoférov, ktorí majú radi dokonalý výhľad cez čelné sklo, bez zbytočných predmetov, a preferujú jednoduché a moderné bezdotykové ovládanie najmä cez mobilné aplikácie. Tomu je prispôsobený moderný diskrétny dizajn novej MiVue J30 WiFi, ktorá je i jednoducho inštalovateľná za spätné zrkadlo, bez displeja a zbytočných tlačidiel, jednoducho ovládateľná cez pravidelne aktualizovanú mobilnú aplikáciu výrobcu, Mio MiVue PRO, dostupnú ako v iOS, tak v Androide.

autokamera Mio MiVue J30 WIFI

Nahrávanie v rozlíšení 2.5K 1440p a so širokým reálnym uhlom záberu

K dokonalosti potom stačí skvelý výhľad za čelným sklom, doplnený o reálny uhol záberu 140° širokouhlého objektívu a skvelým 2.5K natáčaním s 30 fps, variantne Full HD s 30 fps.

Integrovaná Wi-Fi pomôže s nastavením i prenosom videí

Zdieľanie videí je možné nielen cez vyberanie microSD karty, či cez dátový miniUSB kábel, ale pohodlne cez mobilnú aplikáciu vďaka integrovanému WIFI modulu.

To isté je možné (funkcia WIFI OTA) využiť pri aktualizáciách firmvéru alebo nastavení a ovládaní autokamery ako takej. Tieto nastavenia vďaka bezdisplejovému konceptu sú pri J-sérii omnoho prepracovanejšie a v širšom rozsahu, než pri bežných displejových modelov autokamier MIO.

Na prenos cez WIFI do mobilného telefónu sa štandardne odporúča prenášať náhľady či tie najdôležitejšie videá (nehody, núdzové záznamy), na zálohovanie bežných záznamov (napr. 100 GB) je vhodnejší prenos cez microSD kartu či dátový miniUSB kábel.

Mio MiVue J30 WIFI

Automatický záznam nehody či udalosti

Bezpečnostné zariadenie by malo byť primárne plne automatické, aby slúžilo i v prípade situácií, kedy šofér  nemôže alebo zabudne reagovať. Preto i MIO autokamera MiVue J30 WiFi má automatické funkcie, o.i. štart natáčania, uloženie nehody v prípade nárazu či náhlej zmeny pohybu (G-senzor) vrátane zaistenia videa proti prepísaniu.

Mio Night Vision technológia

Špičková technológia Mio Night Vision zaisťuje vďaka objektívu s vysokou svetelnosťou a zostave sklenených šošoviek plynulé a jasné záznamy i za zhoršených svetelných podmienok. MiVue J30 disponuje Night Vision 2. úrovne.

Cena

Mio MiVue J30 WiFi je aktuálne k dispozícii v českých a slovenských eshopoch už od 1800 Kč s DPH / 77 EUR.

ZDIEĽAŤ

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here