null

Novinka je v Slovak Telekom dostupná vo verzii Single SIM vo farbe Lunar Gray.

Druhá generácia Moto Z2 Play prichádza s tenším a ľahším dizajnom, no zároveň s vysokým výkonom, na aký sú používatelia zvyknutí. Naďalej tiež ponúka zážitok z transformácie prostredníctvom Moto Mods.

Moto Z2 Play nielen skvelo vyzerá, ale je vďaka celokovovému prevedeniu odolný voči každodennému používaniu. Na 5,5″ Full HD Super AMOLED displeji si dokonale vychutnáte každý detail bez ohľadu na to, na čo sa pozeráte. Batéria udrží váš smartfón v akcii až 30 hodín a s osemjadrovým procesorom s taktom 2,2 GHz vás ľahko prenesie do ďalšieho dňa. A ak si svoj Moto Z2 Play zabudnete v noci nabiť, vďaka Turbo Charging si batériu na 8 hodín používania nabijete už za 15 minút.

Skvelý fotoaparát s laserovým autofokusom a technológiou dual autofokus pixel na Moto Z2 Play vám zabezpečí jasnejšie a ostrejšie fotografie, aj v prípade slabého osvetlenia. Laserový autofokus novej generácie má rozšírenú vzdialenosť až na 5 metrov, takže dokážete zaostriť na objekty v tme na trikrát väčšiu vzdialenosť. S 5 MPx prednou kamerou a bleskom s dvojitým farebným vylepšením budú vaše selfie fantastické – ráno, na obed aj v noci.

Moto Z2 Play ponúka skvelé Moto zážitky a je tiež plne kompatibilný s Moto Mods. V priebehu pár sekúnd ho môžete premeniť na Moto GamePad, reproduktor JBL SoundBoost 2, alebo si zvýšiť kapacitu batérie pomocou Moto TurboPower Pack či pridať Moto Style Shell s podporou bezdrôtového nabíjania.

Tlačová správa

ZDIEĽAŤ