Spoločnosť Motorola uvádza na trh moto g24 power s cieľom pomôcť používateľom vyťažiť z každého dňa maximum. Tento smartfón je postavený na základoch energetickej účinnosti, a poskytuje dvojdňovú batériu s nabíjaním TurboPower™ 30. Napriek batérii s dlhou výdržou zostáva zariadenie tenké, ľahké a dokonca vodoodpudivé.

Moto g24 power je vybavený 6 000 mAh batériou, ktorá spotrebiteľom umožní fungovať takmer celý víkend na jedno nabitie. Dvojdňová batéria je ideálna na lety, festivaly alebo neskoré nočné streamovanie a robí z tohto zariadenia spoľahlivého spoločníka pre všetky dobrodružstvá. Keď sú používatelia pripravení doplniť energiu, nabíjanie TurboPower™ 30 poskytuje hodiny energie za pár minút nabíjania.

moto g24 power

Pokiaľ ide o výkon, 2,0 GHz osemjadrový procesor poskytuje spoľahlivejšie pripojenie a pohlcujúcu zábavu. Aby bol multitasking plynulejší a jednoduchší, zariadenie sa dodáva s až 84/16 GB pamäte RAM s funkciou RAM Boost. RAM Boost je k dispozícii pre používateľov, ktorí chcú rýchlejšiu odozvu a vyšší výkon, pretože dočasne premení úložisko zariadenia na virtuálnu pamäť RAM. Navyše, výkon moto g24 power je podporený 128/256 GB vstavaného úložného priestoru, takže používatelia majú dostatok miesta pre svoje obľúbené obrázky, videá a ďalšie.

Dizajn krytu moto g24 power je vyrobený z jedného kusu materiálu a ústi do krytu fotoaparátu, ktorý odhaľuje 50 Mpx snímač fotoaparátu s technológiou Quad Pixel. Táto kombinácia pomáha vytvárať živšie fotografie vďaka 4-násobne lepšej citlivosti pri slabom osvetlení. Funkcia Auto Night Vision, ktorá ďalej zlepšuje výkon pri slabom osvetlení, využíva AI na automatickú detekciu okolitého osvetlenia a príslušnú úpravu nastavení. Používatelia sa tak môžu spoľahnúť na režim náhľadu, ktorý spoľahlivo zachytí každý záber. Po priblížení môžu používatelia získať prístup k objektívu Macro Vision, aby odhalili tie najmenšie detaily, a s predným fotoaparátom s rozlíšením 8 Mpx môžu vytvárať selfie hodné sociálnych médií.

Moto g24 power ponúka aj extra jasný 6,56-palcový HD+ displej, ktorý používateľom poskytuje úplné pohltenie a menej rozptyľovania. Vďaka obnovovacej frekvencii 90 Hz je posúvanie obrázkov a webových stránok ešte plynulejšie a v automatickom režime sa obrazovka upraví od 90 Hz do 60 Hz, aby sa šetrila výdrž batérie.

Aby hry, filmy a hudba zneli ešte lepšie, toto zariadenie sa dodáva so stereo reproduktormi a pohlcujúcim zvukom Dolby Atmos®. S väčšou hĺbkou, čistotou a detailmi posúva Dolby Atmos obľúbenú zábavu používateľov na vyššiu úroveň a poskytuje dokonalý pohlcujúci zvukový zážitok.

moto g24 power

Android 14 hneď po vybalení

Okrem toho sa moto g24 power dodáva s operačným systémom Android 14, ktorý je osobnejší, chránený a prístupnejší, ponúka nové aktualizácie ochrany osobných údajov pre zdravie, bezpečnosť, údaje a použiteľnosť vrátane:

  • Aktualizácie zdieľania údajov, ktoré spotrebiteľom poskytujú ľahko pochopiteľné informácie o zhromažďovaní a zdieľaní údajov v aplikáciách.
  • Rozšírené zabezpečenie pomocou kódu PIN odporúča používanie 6-ciferného (alebo dlhšieho) PIN kódu na posilnenie zabezpečenia svojho zariadenia. Používatelia môžu tento proces zjednodušiť výberom možnosti automatického odomknutia po zadaní správneho PIN kódu.
  • Aplikácia Health Connect, ktorá synchronizuje osobné aplikácie týkajúce sa zdravia a kondície a ukladá všetky zdravotné údaje na jedno miesto. Spotrebitelia majú prístup k spáleným kalóriám, krvnému tlaku, počtu krokov, trasám cvičenia, menštruačným cyklom a ďalším.
  • Vylepšené zväčšenie pomáha ľuďom lepšie vidieť svoju obrazovku tým, že im umožňuje priblížiť a oddialiť zobrazenie podľa svojich potrieb.
  • Bleskové notifikácie upozorňujú používateľov na prichádzajúce upozornenia prostredníctvom vizuálnych svetelných zábleskov fotoaparátu alebo osvetlenia obrazovky.

moto g24 power

Dostupnosť

moto g24 power bude dostupný s cenou 159,99 eur.

ZDIEĽAŤ