moto g50

chcete objaviť viac? získajte to s moto g50

Rodina moto g sa vždy zameriavala na sprístupnenie najmodernejších technológií a s rozširovaním dostupnosti siete 5G sa spoločnosť Motorola zamerala na sprístupnenie tejto konektivity novej generácie, ktorá spotrebiteľom poskytne potrebnú rýchlosť bez kompromisov v oblasti výkonu a výdrže batérie. Predstavujeme moto g50, výkonné zariadenie, ktoré vám poskytne rýchlosť 5G novej generácie*** za dostupnú cenu a ponúka najnovšie bleskurýchle pripojenie spolu s ultradlhou výdržou batérie, výkonné fotoaparáty pre všetky uhly a akékoľvek svetlá a pôsobivé zábavné zážitky.

moto g50

Moto g50 prináša vylepšený používateľský zážitok s väčšou šírkou pásma, nižšou latenciou, redukovaným oneskorením a rýchlosťou 5G novej generácie. Vďaka 5G pripojeniu prakticky bez oneskorenia môžete zachytávať a zdieľať neuveriteľné okamihy, streamovať filmy za pár sekúnd, intenzívne hrať online hry a sledovať videá na YouTube bez nepríjemného oneskorenia.
Posuňte svoj používateľský zážitok na ďalšiu úroveň s nádherným displejom moto g50. Obnovovacia frekvencia 90 Hz znižuje oneskorenie, takže vaše obľúbené hry hráte neuveriteľne hladko a plynulo, a pomer strán 20:9 na 6,5-palcovom displeji Max Vision HD+ maximalizuje priestor pre ešte pohlcujúcejšie sledovanie.

Zachyťte každodenné okamihy s ľahkosťou pomocou všestranného systému fotoaparátov so 48 MPx snímačom9 doplneného snímačom pre super ostré snímky v akomkoľvek svetle a z ľubovoľného uhla. Technológia Quad Pixel ponúka štvornásobne vyššiu svetelnú citlivosť a nočné videnie prináša z tmy ešte viac detailov, aby ste nikdy nepremeškali skvelý okamih. Špeciálny objektív Macro Vision vám prináša 2,5-násobne priblíženie k fotografovanému objektu ako štandardný objektív, takže uvidíte drobné detaily, ktoré by vám inak chýbali – ideálne pre úžasné zábery prírody. Ďalej jednoducho urobíte z bežných fotografií profesionálny portrét pomocou  senzora hĺbky a s bleskurýchlou sieťou 5G*** môžete zdieľať okamih s ľuďmi, ktorých máte radi, ešte rýchlejšie ako kedykoľvek predtým.

moto g50

Všetky tieto neuveriteľné vlastnosti si zaslúžia výkonný procesor, ktorý im zabezpečí bezproblémový chod. Mobilná platforma Qualcomm® Snapdragon™ 480 5G vám umožní rýchle zdieľanie obsahu a vychutnávanie si hier s grafikou, ktorá sa neuveriteľne rýchlo vykreslí a navyše so 64 GB vstavaného úložiska máte dostatok miesta na fotografie, filmy, piesne, aplikácie a hry.
V neposlednom rade, na ultravysokú rýchlosť siete 5G potrebujete výkonnú batériu. Masívna batéria s kapacitou 5000 mAh udrží smartfón nabitý na viac ako 2 dni, takže môžete vydržať celý víkend a ešte trochu viac len na jedno nabitie. Využite naplno všetky neuveriteľné funkcie svojho telefónu bez obáv z hľadania zásuvky.

batéria moto g50

užitočné softvérové inovácie

Softvérové inovácie majú nielen schopnosť vylepšiť každodenné zážitky, ale tiež významne ovplyvňujú spôsob, akým sa cítime zahrnutí v technológiách, ktoré používame. Spoločnosť Motorola dnes zdieľa novú softvérovú iniciatívu, ktorá skutočne zahŕňa misiu „inteligentnejšie technológie pre všetkých“. Smartfóny Motorola teraz podporujú domorodé jazyky, ktorými sa hovorí v Amazónii a zavádzajú do zariadení Motorola prostredníctvom systému Android dva latinskoamerické jazyky. Toto je dôležitý krok k inklúzii mobilnému zážitku pre všetkých používateľov – a spoločnosť Motorola sa tiež rozhodla otvoriť zdroje k jazykovým nastaveniam a zdieľať túto vzrušujúcu inováciu s ostatnými OEM výrobcami a pripraviť tak cestu pre ďalšie domorodé jazyky, ktoré budú v budúcnosti k dispozícii v systéme Android.

Rovnako ako tieto nové jazykové nastavenia, aj nové smartfóny spoločnosti Motorola prichádzajú s funkciami Moje používateľské prostredie – My UX, ktoré používateľom umožňuje prispôsobiť si telefón podľa vlastného želania a obsahuje aj gestá, ako napríklad Rozdeliť potiahnutím prsta, ktoré vám umožní rozdeliť obrazovku na dve časti. Robte viac vecí naraz, napríklad sledujte video a chatujte s priateľmi alebo pracujte na viacerých dokumentoch súčasne. Moje používateľské prostredie nijako nestojí v ceste čistému zážitku zo systému Android 11, takže vám nebudú prekážať žiadne zbytočné úpravy vzhľadu softvéru ani duplicitné aplikácie. Preskúmajte lepší manažment konverzácií v aplikácii na posielanie správ, vylepšenú kontrolu nad pripojenými zariadeniami a praktickejší prístup k ochrane údajov v tejto úžasnej aktualizácii od spoločnosti Google.

Portfólio produktov ThinkShield pre mobilné zariadenia od spoločnosti Motorola, ktoré prispieva k úsiliu  spoločnosti Google v oblasti ochrany údajov a zabezpečenia,  poskytuje pre svoje smartfóny v rámci svojej neustálej ponuky B2B špičkové zabezpečenie, správu, produktivitu a servisné funkcie pre svoje smartfóny vo svojej triede. Bezpečnosť bola a aj je pre spoločnosť Motorola vždy prioritou a s vývojom mobilných hrozieb sa neustále zvyšuje aj záväzok značky ďalej posilňovať ochranu svojich zariadení a spotrebiteľov.

moto g50

moto g50 bude na Slovensku dostupný v druhej polovici apríla 2021 za odporúčanú maloobchodnú 249  eur.

moto g50 Technical Specifications
Operating System Android™ 11
System Architecture / Processor Qualcomm® Snapdragon™ 480
Memory (RAM) 4GB
Storage (ROM) 64GB/128GB built-in | Up to 1TB microSD card expandable
Dimensions 164.9 x 74.9 x 8.95mm
Weight 192g
Display 6.5″ Max Vision, HD+ (1600×720) | 269ppi, 20:9 , IPS , Display AA to device ratio: 85%
Battery 5000mAh, Over two days fo battery life
Charging 10W charger inbox
Water Protection Water repellent design
Bands 5G NR: 1/3/5/7/8/20/28/38/40/41/77/78
4G LTE 1/2/3/4/5/7/8/12/13/17/18/19/20/26/28/32/38/40/41/42/43/66
3G: 1/2/4/5/8/19
2G: 2/3/5/8
Rear Camera 48MP | 1.6um | f/1.7 | Quad Pixel technology
Camera 2 5MP Macro Vision | 1.12um [f/2.4]
Sensor 3 2MP depth sensor | 1.75μm [f/2.4]
 

Front Camera

13MP | 1.12um, f/2.2
HDR, Timer, Face beauty, Auto smile capture, Gesture selfie, Shot optimization, Active photos, Pro mode, Portrait mode, Spot color, Cinemagraph, Group selfie, Live filter
Video Capture Rear camera: Macro video, Slow motion video, Timelapse video, Hyperlapse video, Spot color
SIM Card Single SIM (1 Nano SIM + 1 microSD);
Hybrid Dual SIM (2 Nano SIMs / 1 Nano SIM + 1 microSD)
Connectivity Type-C port (USB 2.0), 3.5mm headset jack
FM Radio Yes (except France)
Audio Single Speaker with smart PA, 2 Microphones
Bluetooth Technology Bluetooth® 5.0
Wi-Fi Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac | 2.4GHz & 5GHz | Wi-Fi hotspot
NFC WE | Yes
PRC | No
Location Services GPS, A-GPS, LTEPP, SUPL, GLONASS, Galileo
Sensors Proximity sensor, ambient light sensor, accelerometer, Gyroscope, Sar sensor (compatible), barometer (TMO: yes, others: no)
In-box accessories Headset, protective cover, protective film,  charger, USB Type-C cable, guides, SIM tool
Design Plastic
Colors Steel Grey and Aqua Green
Experiences Personalize: Styles, Wallpapers
Display: Peek Display, Attentive Display, Screenshot toolkitGestures: Quick capture, Fast flashlight, Three-finger screenshot, Pick up to silence, Flip for DND, Swipe to split,
Lift to unlock
Play: Gametime, Audio effects, Media controls

 

ZDIEĽAŤ