MOTOROLA EDGE

Nové motorola edge 20 pro, motorola edge 20, motorola edge 20 lite popustia uzdu vašej kreativite, aby ste mohli posúvať svoje hranice.

MOTOROLA EDGE 20 PRO 5G
MOTOROLA EDGE 20 PRO 5G

Hľadáte pokročilý systém fotoaparátu, obrazovku s neuveriteľnou technológiou zobrazenia, ultrarýchly procesor, fenomenálnu výdrž batérie a 5G rýchlosť novej generácie a všetko za dostupnú cenu? Zoznámte sa s novými motorola edge 20 pro, edge 20 a edge 20 lite.

Poslaním spoločnosti Motorola vždy bolo demokratizovať špičkové technológie a deliť sa o zásadné inovácie, aby ľuďom umožnila dosahovať v živote viac každý deň. Táto misia, spolu so zameraním na dizajn zohľadňujúci zákazníka, je hnacou silou novej rodiny motorola edge, ktorá bola dnes predstavená. Život spotrebiteľov sa v poslednej dobe výrazne zmenil, priority sa posunuli a Motorola sa vyvíja spoločne so zákazníkmi. Najnovšia rodina motorola edge je určená pre úplne novú skupinu mysliteľov, inovátorov a tvorcov zmien.

Nová rodina motorola edge prekonáva predchádzajúcu generáciu takmer v každej kategórii a prináša výkonnejšie procesory, hlavný fotoaparát s viac pixelmi a vôbec prvé Motorola priblíženie v štýle periskopu, s ktorým budete k svojmu objektu až 50-násobne bližšie. Nehovoriac o rýchlejšej obnovovacej frekvencii displeja, rýchlejšom nabíjaní batérie a rozšíreným zážitkom na softvérovej platforme Ready For. Všetky tieto neuveriteľné nové funkcie sú k dispozícii za dostupnejšie ceny, takže viac ľudí môže popustiť uzdu svojej kreativite a posúvať svoje hranice možného.

Nikdy neprestávajte tvoriť s motorola edge 20 pro

MOTOROLA EDGE 20 PRO 5G
MOTOROLA EDGE 20 PRO 5G

Spoločnosť Motorola sa zamerala na vylepšenie funkcií fotoaparátu v rámci rodiny motorola edge 20, pretože zákazníci sa čoraz viac spoliehajú na fotoaparáty svojich smartfónov a dnešná sociálna generácia pokračuje v objavovaní toho, ako vizuálne zdieľame zážitky, obrázky a videá sa používajú na posilnenie a prepojenie zmysluplnejším spôsobom. motorola edge 20 pro prichádza s novým 108 MPx hlavným fotoaparátom s vynikajúcou kvalitou, jedným z najväčších senzorov fotoaparátu v optickom formáte 1/1,5”. Je vybavený technológiou Ultra Pixel, vďaka ktorej je každých deväť pixelov skombinovaných do jedného veľkého ultra pixelu, čo 9-násobne zvyšuje citlivosť na svetlo a tak  vedie k lepšiemu výkonu pri slabom osvetlení. Ultraširokouhlý objektív so zabudovaným Makro Vision vám pomôže zachytiť viac a podrobnejšie bez ohľadu na to, ako ďaleko alebo blízko ste od fotografovaného objektu. Ultraširokouhlý objektív vám umožní zachytiť 4x viac scény, vidieť viac z vášho okolia a zahrnúť všetko do záberu. Zatiaľ čo  Macro Vision vám umožní priblížiť sa k fotografovanému objektu päťkrát bližšie, a to až do vzdialenosti 3 cm, vďaka čomu môžete snímať fotografie jedál, umeleckých remesiel, prírody a ďalších vecí.

MOTOROLA EDGE 20 PRO 5G

motorola edge 20 pro je vybavený vôbec prvým teleobjektívom v štýle periskopu, ktorý je v tejto triede zriedka viditeľný a ktorý ohýba svetlo o 90 stupňov pre vynikajúcu čistotu už od päťnásobnej vzdialenosti. Tento fotoaparát taktiež predstavuje 50-násobný Super Zoom, ktorý zachytáva detaily z neuveriteľných vzdialeností s neuveriteľnou čistotou. A ako ďalšie prvenstvo pre Motorolu, motorola edge 20 pro dokáže zaznamenávať video v neuveriteľnom 8K rozlíšení pre filmovú kvalitu.

motorola edge 20 pro prichádza s veľkým 6,7″ displejom Max Vision s technológiou OLED pre krištáľovo čistý zážitok zo sledovania, presne to, čo potrebujete na sledovanie televíznych programov a filmov. Tento displej ponúka 10-bitové farby, čím dosahuje farebný priestor DCI-P3. a štandardy HDR10 +, čo znamená, že môžete vidieť viac ako miliardu odtieňov farieb, ktoré sú živé, jasné a realistické. Spoločnosť Motorola vôbec prvýkrát ponúka obnovovaciu frekvenciu 144 Hz, najvyššiu obnovovaciu frekvenciu dostupnú pre bežné telefóny – 140 % rýchlejší ako 60 Hz priemyselný štandard z pred niekoľkých rokov a o 60% rýchlejší ako prvá generácia motorola edge. Všetko je nastavené tak, aby sa výrazne zlepšili vaše zážitky pri zapojení sa do dynamického, vysoko pohyblivého obsahu, akým je hranie hier alebo akčné videá.

Spoločnosť Motorola sa zaviazala k demokratizácii 5G a motorola edge 20 pro je najnovším zariadením, ktoré prináša 5G viac ľuďom na celom svete, ako aj rýchlosť novej generácie s Wi-Fi 61 za dostupnú cenu. Ultra rýchly procesor Qualcomm® Snapdragon™ 870 vám poskytne všetok potrebný výkon. Vďaka 256 GB vstavaného úložiska je tu veľa priestoru pre fotografie, filmy, hry a hudbu.2 A s 12 GB pamäte najnovšej generácie všetko beží plynulo a hladko, zataľ čo vaše aplikácie a informácie sú pripravené na pozadí.3

Najlepšie na tom je, že na 5G môžete byť viac ako 30 hodín bez toho, aby ste museli dobíjať batériu.4 Potrebujete rýchlu vzpruhu energie, predtým ako vyrazíte? TurboPower™ 30 vám poskytne 9 hodín energie za 10 minút nabíjania.5

Nikdy neprestaňte mať štýl s motorola edge 20

MOTOROLA EDGE

motorola edge 20 je jeden z najtenších 5G smartfónov na trhu s hrúbkou iba 6,99 mm, čím je ideálny pre každého, kto si cení moderný elegantný dizajn. Toto zariadenie je vybavené rovnakým neuveriteľným 108 MPx hlavným snímačom, ultraširokouhlým objektívom a makroobjektívom ako aj motorola edge 20 pro, plus teleobjektívom s 30-násobným Super Zoomom, aby bol každý záber dokonalý. A všetok vytvorený obsah si môžete pozrieť na veľkej 6,7-palcovej obrazovke so špičkovou obnovovacou frekvenciou 144 Hz. motorola edge 20 je nabitý výkonným procesorom Qualcomm® s až o 55 % rýchlejšou grafikou a reakciami v porovnaní s prvou generáciou motorola edge.6 Ultrarýchly procesor Qualcomm® Snapdragon ™ 778G podporuje Wi-Fi 6 a je navrhnutý špeciálne pre 5G telefóny. Vďaka vstavanému úložisku až do 256 GB máte veľa priestoru pre fotografie, filmy, hry a hudbu.2 A s pamäťou najnovšej generácie až 8 GB zostanú vaše aplikácie a informácie pripravené na pozadí, takže všetko pobeží hladko.3 S batériou s kapacitou 4 000 mAh sa nemusíte dobíjať celý deň,4 a ak potrebujete vzpruhu energie, rýchle nabíjanie TurboPower™ 30 vám poskytne 8 hodín energie už za 10 minút.5

Nikdy neprestávajte objavovať s motorola edge 20 lite

MOTOROLA EDGE 20 LITE
MOTOROLA EDGE 20 LITE

motorola edge 20 lite ponúka neuveriteľne rýchle 5G pripojenie s pokročilým kamerovým systémom v našej najvýhodnejšej cenovej kategórii. Snímajte neuveriteľne ostré fotografie s hlavným fotoaparátom s rozlíšením 108 MPx, alebo sa inšpirujte ultraširokouhlým záberom a funkciou Macro Vision. Váš zážitok umocní rovnaká ohromujúca 6,7 palcová OLED obrazovka, akú nájdete vo zvyšku rodiny motorola edge 20. motorola edge 20 lite ponúka energeticky efektívny čipset MediaTek, ktorý poháňa hry, fotografie a ďalšie aplikácie s energiou nazvyš. Poľahky sa prepínajte medzi aplikáciami a udržujte všetko v plynulom chode na pozadí s pamäťou najnovšej generácie až 8 GB.3 Batéria s kapacitou 5 000 mAh je jednou z najväčších spomedzi všetkých 5G smartfónov a ponúka vám dva dni v7dr6e na jedno nabitie,4 takže sa môžete pripájať vo vysokých rýchlostiach na cestách bez zastavenia kvôli dobíjaniu. Rýchle nabíjanie TurboPower™ 30 vám poskytne energiu na celý deň už za 10 minút nabíjania, takže sa môžete rýchlo dobiť a vrátiť sa k tomu, na čom záleží.5

Sila za objektívom

Fotoaparáty v novom rade motorola edge majú integrované nové nástroje na jednoduchšie, rýchlejšie a krajšie zachytenie obsahu ako kedykoľvek predtým. Režim duálneho snímania vám umožňuje nahrávať video alebo snímať fotografie ľubovoľnými dvoma fotoaparátmi súčasne, takže môžete zachytiť seba aj svoj objekt, aby vám nikdy neunikla žiadna akcia – ani vaša reakcia. motorola edge 20 pro a motorola edge 20 tiež obsahujú funkciu Audio Zoom a nový super spomalený pohyb. Audio Zoom používa pokročilé mikrofóny na zachytenie zvuku vášho objektu pri filtrácii okolitého hluku a hlasov, takže teraz vaše videá obsahujú iba zvuk, ktorý je určený.7 Taktiež predstavujeme super spomalený pohyb. Zaznamenáva 960 snímok vo vysokom rozlíšení za sekundu, čo je štyrikrát pomalšie ako spomalenie na predchádzajúcich telefónoch Motorola, takže uvidíte aj detaily, ktoré vašim očiam v bežnej rýchlosti uniknú8. Pre lepšie selfie pri slabom osvetlení teraz môžete využiť umelú inteligenciu, ktorá automaticky analyzuje vaše selfie pre potenciálne vylepšenie jasu a kvality bez toho, aby ste na konci museli robiť niečo navyše.

Uvoľnite plný výkon svojho smartfónu

Ready For

Softvérová platforma Ready For znásobuje všetko, čo váš telefón dokáže, a s novým bezdrôtovým pripojením a kompatibilitou s počítačom sú možnosti nekonečné.9 Vďaka novým možnostiam bezdrôtového pripojenia 8 je teraz jednoduchšie ako kedykoľvek predtým presunúť hry z vášho telefónu na veľkú obrazovku, mať počas videohovorov pocit, že ste priamo v miestnosti a používať svoje aplikácie na monitore počítača. Okrem toho, vďaka novej funkcii Ready For PC máte prístup k svojim aplikáciám v telefóne ako aj súborom z počítača na jednej obrazovke cez jednoduché bezdrôtové pripojenie a spustením Ready For. Práca na dvoch súboroch naraz alebo dokonca presun súborov medzi zariadeniami je hračka.

Softvérové ​​inovácie vytvorené s ohľadom na vás

Spoločnosť Motorola sa zaviazala využívať čistú verziu operačného systému Android 11™ bez neželaného softvérového skinu, duplicitných aplikácií – jednoducho Android 11™ tak ako bol stvorený. Namiesto duplikovania skvelých vecí, ktoré Google robí s Androidom™, sme sa rozhodli stavať na ňom jedinečnými spôsobmi, ktoré vylepšujú mobilný užívateľský zážitok prostredníctvom funkcie My UX.

My UX obsahuje všetky skvelé moto zážitky,  špecifické aplikácie pre moto a prispôsobenia, ktoré ľudia poznajú a milujú. Patria sem jedinečné gestá ako Rýchla snímka, Snímka obrazovky tromi prstami, Stlmiť zvonenie po zdvihnutí. Môžete si tiež vybrať ktorékoľvek z 20 000 prispôsobení tvarov ikon, farebných schém a zobrazeného písma tak, aby zodpovedali vášmu štýlu. Všetky zariadenia motorola edge sú optimalizované pre použitie jednou rukou. Funkcia Power Touch je integrovaná do ultrarýchleho a spoľahlivého snímača odtlačkov prstov v tlačidle vypnutia pre ľahký prístup k skratkám aplikácií. Dvojitým klepnutím na bočnú čítačku odtlačkov prstov napríklad otvoríte priamu cestu domov v Mapách Google, rýchle skenovanie QR kódov v reštauráciách a oveľa viac.

motorola

Predstavujeme biznisovú edíciu telefónov chránených ThinkShield pre mobilné zariadenia

Zatiaľ čo všetky naše zariadenia edge sú chránené technológiou ThinkShield pre mobilné zariadenia, na trh uvádzame aj biznisovú edíciu našich motorola edge telefónov10, aby mali naši B2B zákazníci prístup k ešte väčšej ochrane s dodatočnými aktualizáciami softvéru a certifikáciami na vládnej úrovni. Okrem toho sme nedávno nadviazali partnerstvo so spoločnosťou Zimperium, ktorá patrí k svetovým lídrom v mobilnej bezpečnosti, aby sme ponúkli funkciu  Moto Threat Defense, špičkovú  ochranu na trhu založenú na umelej inteligencii, ktorá chráni pred vznikajúcimi hrozbami ako phishing či malware.

ThinkShield pre mobilné zariadenia ponúka zvýšenú ochranu budovaním reťazca dôvery a ďalších bezpečnostných certifikácií a riešení, ktoré našim zákazníkom umožňujú pracovať bez obáv o bezpečnosť. Ak sa chcete dozvedieť viac o aplikácii ThinkShield pre mobilné zariadenia, navštívte stránku: motorola.com/thinkshield

Dostupnosť a cena

motorola edge 20 pro bude k dispozícii v septembri v 2 farbách:  midnight blue (tmavomodrá), a indigo vegan leather (modrá) s cenou  699 EUR.
motorola edge 20 bude k dispozícii v septembri v 2 farbách: frosted grey (šedá) a frosted white (biela) s cenou  499 EUR.
motorola edge 20 lite bude k dispozícii v septembri v 2 farbách: electric graphite (šedá), lagoon green (zelená) s cenou  349 EUR.

MOTOROLA EDGE 20 PRO

1 Služba 5G je k dispozícii s plánom 5G. Vyžaduje sa pokrytie sieťou 5G; k dispozícii iba vo vybraných oblastiach; zariadenie nie je kompatibilné so všetkými 5G sieťami. Podrobnosti získate od svojho poskytovateľa služieb.
2 Dostupné úložisko používateľa je menšie vďaka mnohým faktorom, vrátane operačného systému, softvéru a funkciám využívajúcich časť tejto kapacity;  s aktualizáciami softvéru sa môže zmeniť.
3 Líši sa podľa trhu.
4 Všetky údaje o výdrži batérie sú približné a založené na mediáne testovaného používateľa v rámci profilu zmiešaného použitia (ktorý zahŕňa použitie aj pohotovostný čas) za optimálnych sieťových podmienok. Skutočný výkon batérie sa bude líšiť a závisí od mnohých faktorov vrátane sily signálu, nastavení siete a zariadenia, teploty, stavu batérie a spôsobov používania.
5 Batéria musí byť výrazne  vybitá; rýchlosť nabíjania sa s postupujúcim nabíjaním spomaľuje. Všetky údaje o výdrži batérie sú približné a sú založené na mediáne testovaného používateľa v rámci profilu zmiešaného použitia (ktorý zahŕňa použitie aj pohotovostný čas) za optimálnych sieťových podmienok. Skutočný výkon batérie sa bude líšiť a závisí od mnohých faktorov vrátane sily signálu, nastavení siete a zariadenia, teploty, stavu batérie a spôsobov používania.
6 Na základe porovnania rýchlostí CPU a GPU pre motorola edge 20 vs. motorola edge. Skutočný výkon sa môže líšiť.
7 Priblíženie zdroja zvuku sa aktivuje iba pri priblížení najmenej dvakrát.
8 Nie je k dispozícii pre motorola edge 20 lite.
9 Pripravené pre bezdrôtové pripojenie je podporované u televízorov, ktoré podporujú iba zrkadlenie obrazovky smartfónu so systémom Android (Miracast). Platforma Ready For PC je dostupná na vybraných zariadeniach a na Windows 10 alebo 11.  Úplný zoznam kompatibility zariadení a softvéru nájdete na stránke s FAQ. Vyžaduje sa stiahnutie počítačovej aplikácie Na prepojenie počítača s mobilným zariadením cez bezdrôtové pripojenie musia zdieľať rovnaký prístupový bod Wi-Fi AP (access point) ALEBO musia byť prepojené pomocou kábla USB-C. Webkamera je dostupná na  motorola edge 20 pro a motorola edge 20.
10 Nie je k dispozícii pre všetky smartfóny rodiny edge.

ZDIEĽAŤ