motorola

Fanúšikovia značky motorola sa môžu v týchto letných dňoch tešiť z nových prírastkov. A to konkrétne z telefónov moto G PRO a motorola one FUSION+.

Obe novinky disponujú kvalitným setom fotoaparátov, veľkou kapacitou batérie a prepracovaným dizajnom.

Marek Tóth z divízie motorola vám vo videu tieto novinky predstaví

Čo môžeme od noviniek očakávať?

Smartfón moto G PRO

Telefón disponuje 6,4″ FHD+ Max Vision displejom, batériou s kapacitou 4000mAh, 4GB RAM, 128GB úložného priestoru, ktorý je možné rozšíriť na kapacitu 512GB pomocou microSD karty. Inžinieri na plynulý chod telefónu použili procesor Qualcomm® Snapdragon™ 665. Zariadenie beží na operačnom systéme Android 10.

moto g PRO

Tak, ako som v úvode spomenul, novinky sa môžu pochváliť fotoaparátmi s parametrami hlavných zadných šošoviek: 48MP Sensor (f/1.7, 1.6μm) s Quad Pixel technológiou, Macro Vision (2mp, f/2.2) minimum 2cm zaostrovacia vzdialenosť. Nasleduje Action Cam (16mp, f/2.2, 2.0μm) s technológiou Quad Pixel a pozorovacím uhlom 117° a výbavu kamier uzatvára Laser autofocus (TOF). Predná selfie kamera má rozlíšenie 16MP (f/2.0, 1μm).

Túto hardvérovú a softvérovú výbavu dopĺňa ešte jedna vychytávka, ktorú motorola v G PRO ponúka a to je stylus pero. Pero sa nachádza priamo v telefóne na spodnej strane. Pero je možné použiť na písanie poznámok alebo na ovládanie telefónu pomocou dotyku na displeji.

Novinku motorola G PRO je možné si zaobstarať v modrej farbe za 299 €.

Smartfón motorola one FUSION+

Telefón FUSION+ rozširuje sériu telefónov one. Tieto telefóny sú charakteristické svojou skvelou hardvérovou nádielkou za prijateľnú cenu. Zariadenie na prvý pohľad je veľmi elegantné a vynikne najmä v prevedení bielej. Okrem tejto farby je k dispozícii aj modrý variant.

motorola one FUSION+

Telefón je vybavený procesorom z dielne Qualcomm® Snapdragon™ 730, ktorému sekunduje 6GB RAM. Úložný priestor má kapacitu 18GB, ktorý je možné rozšíriť pomocou microSD karty až do veľkosti 1TB. Pre maximálne využitie tohto mobilu je k dispozícii kapacita batérie s hodnotou 5000mAh, ktorú si dobijete 15W TurboPower nabíjačkou.

Moto one FUSION+ má 6.5” Total Vision, FHD+ displej s rozlíšením 2340x1080px. Parametre hlavných kamier sú: 64MP (f/1.8, 0.8um), 16MP (f/1.8, 1.6um) Quad Pixel, 8MP (f/2.2, 1.12um) s ultraširokým záberom 118°, 5MP (f/2.2, 1.12um) Macro Vision camera a hĺbkový senzor 2MP (f/2.2, 1.75um).

motorola one FUSION+

Predná selfie kamera je výsuvná s parametrami 16MP (f/2.0, 1um). To znamená, že displej nemá žiadny otvor alebo výrez. Užívateľ tak má pri používaní mobilného telefónu k dispozícii celú plochu displeja.

Podrobnejšie sa pozrieme na obidve novinky v redakčnom teste. Prinesieme vám skúsenosti z ich používania, otestujeme výdrž batérie a budete si môcť pozrieť kvalitu nasnímaných fotografií.

Martin Morávek

ZDIEĽAŤ

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here