funkcia Auto Enhance v aplikácii Fotky Google

Viac ako 93 % spotrebiteľov spoločnosti Motorola bez námahy otvorí aplikáciu fotoaparátu a zachytí fotografie bez použitia ďalších nastavení alebo úprav po zachytení. S ohľadom na to spoločnosť Motorola pridáva funkciu Auto Enhance – automatické vylepšenie Fotiek Google do softvéru fotoaparátu nových telefónov motorola edge 40 neo a moto g84 5G.

Používatelia môžu v používateľskom rozhraní fotoaparátu prepnúť možnosť automatického vylepšenia, aby po nasnímaní fotografie okamžite vylepšili farby a osvetlenie. Po použití algoritmus založený na umelej inteligencii upraví zložky každej fotografie, pričom starostlivo analyzuje snímku a automaticky zlepší vyváženie bielej, expozíciu, svetlá, tiene, kontrast, sýtosť a ďalšie.

Efekt automatického vylepšenia Fotiek Google je jemný, ale pôsobivý a spracovanie snímky sa automaticky vykoná na pozadí, takže používateľ sa nemusí obávať, že by zmeškal daný okamih.

funkcia Auto Enhance v aplikácii Fotky Google

Okrem toho smartfóny Motorola používajú aplikáciu Fotky Google ako natívnu aplikáciu pre všetky fotografie a videá, ktoré automaticky organizuje tak, aby sa v nich dalo vyhľadávať podľa osôb, miest a vecí. To znamená, že fotografie a spomienky používateľov sa dajú vždy ľahko nájsť a zdieľať.

ZDIEĽAŤ