moto g04

Spoločnosť Motorola predstavuje nový smartfón moto g04, ktorý nerobí kompromisy v oblasti štýlu ani pohlcujúcej zábavy. Od elegantného dizajnu až po pohlcujúci displej a pokročilé funkcie fotoaparátu poháňané umelou inteligenciou – moto g04 nanovo definuje očakávania používateľov od toho, čo môže ponúknuť cenovo dostupný smartfón.

Moto g04 je precízne vyrobený z prvotriednych materiálov a obsahuje efektívne puzdro fotoaparátu a bočnú čítačku odtlačkov prstov pre pohodlie používateľa. Nový moto g04 prichádza v palete žiarivých farieb – Concord Black, Sea Green, Satin Blue a Sunrise Orange. Vodoodpudivý dizajn tiež zaisťuje odolnosť a ochranu proti poliatiu alebo postriekaniu, vďaka čomu je moto g04 skutočným spoločníkom pre každodenné dobrodružstvá.

moto g04

Moto g04 má mimoriadne jasný 6,6-palcový HD+ displej bez výrezu, ktorý mení zážitok zo sledovania. Vďaka 90 Hz obnovovacej frekvencii pre plynulé posúvanie a inteligentnému nastaveniu obnovovacej frekvencie pre efektívne využívanie batérie je moto g04 navrhnutý pre vizuálnu dokonalosť. Či už sa na obrazovku pozeráte pri jasnom slnečnom svetle alebo v noci v posteli, režim vysokého jasu a režim nočného svetla sa postarajú o optimálny zážitok zo sledovania. Zatiaľ čo Dolby Atmos® poskytuje bohatý, viacrozmerný zvuk prostredníctvom reproduktora alebo slúchadiel, čím pozdvihuje zvukový zážitok do nových výšin.

moto g04

moto g04 má fotoaparát so 16 MPx snímačom poháňaný umelou inteligenciou, ktorý nie je iba objektívom, ale rozprávačom príbehov. Automatické vylepšenia zabezpečujú zábery pripravené na sociálne médiá a schopnosť rýchleho zaostrovania zaručuje ostré a detailné fotografie. Inteligentné funkcie ako HDR a režim Portrét prinášajú profesionálny nádych do fotografovania, zatiaľ čo funkcia retuše tváre predného fotoaparátu vylepšuje selfie.

moto g04

Zažite rýchly výkon s funkciou RAM Boost, ktorá premieňa úložisko na virtuálnu pamäť RAM a pridáva až 4 GB/8 GB virtuálnej pamäte RAM (podľa potreby), čo vedie k rýchlejšiemu spúšťaniu aplikácií a plynulejšiemu multitaskingu. Toto zariadenie poháňané osemjadrovým procesorom ponúka bezproblémové zážitky – od videohovorov až po možnosti fotografovania s umelou inteligenciou. Moto g04 je skonštruovaný pre konzistentne plynulý a svižný výkon počas rôznych činností a predstavuje výkonnú jednotku vo svete cenovo dostupných smartfónov.

Tento smartfón so svojím štýlovým dizajnom, pohlcujúcim displejom, pokročilými funkciami fotoaparátu a solídnym výkonom ponúka presvedčivý balík pre používateľov, ktorí hľadajú cenovo dostupné, ale prémiové zariadenie. Zostaňte v spojení, zachytávajte úžasné okamihy a užívajte si nerušenú zábavu – a to všetko za veľmi prijateľnú cenu.

moto g04

Dostupnosť

Nový moto g04 bude dostupný s počiatočnou odporúčanou cenou 119,99 eur.

ZDIEĽAŤ