Taipei, Taiwan 29. 8. 2016 – Spoločnosť Cooler Master, líder v oblasti dizajnu a výroby počítačových komponentov a periférií, predstavuje hernú myš MasterMouse Pro L. Ponúka vstavaný 32bitový procesor s 512 kB vlastnou pamäťou, kvalitný optický senzor s 12 000 DPI a RGB podsvietenie. Vďaka dodávaným vymeniteľným panelom je vhodná pre rôzne štýly držania.

Symetricky vyvedená myš tmavej farby s matným nekĺzavým povrchom je ozvláštnená plne nastaviteľným RGB podsvietením troch zón – scrollovacieho kolieska, LED indikátorov zvoleného DPI po oboch stranách a lúčom vedúceho po zadnej časti. Podsvietenie na palete 16,7 miliónov farieb je možné nastaviť v niekoľkých režimoch (statický, dýchanie, prelínanie farieb a ďalšie) a uložiť do 5 užívateľských profilov v prehľadnom intuitívnom softvéri.

Zaujímavým dizajnovým a najmä funkčným prvkom myši Cooler Master MasterMouse Pro L sú dva dodávané typy vrchných a bočných panelov. Najmä hlavné kryty odlišnej dĺžky optimalizujú tvar myši pre vyšší (CLAW) či plytší (PALM) úchop. Bočné diely sa líšia svojím povrchom, zatiaľ čo hladký s UV lakom zamedzí opotrebeniu či zašpineniu, hrubý s textúrou zaistí pevný a istý stisk. Pokročilejší užívatelia si môžu zadarmo stiahnuť šablónu pre 3D tlač a vytvoriť si vlastné bočné panely.

Ľavé i pravé tlačidlo myši je osadené kvalitnými spínačmi Omron s dlhou životnosťou. Trvanlivosť podčiarkuje taktiež použitie extra výstuhy v oblasti vstupu opleteného kábla.

Bohaté vnútornosti reprezentuje kvalitný optický senzor PixArt PMW3360 s rozlíšením až 12 000 DPI s možnosťou nastavenia v 4 úrovniach, ktorý sleduje pohyby v reálnom čase s nulovou akceleráciou a žiadnym softvérovo dopočítavaným rozlíšením. Cooler Master MasterMouse Pro L je vybavená 32bitovým ARM procesorom s vlastnou 512 kB pamäťou, umožňujúcou vytváranie vlastných profilov dostupných po uložení cez funkciu plug and play na každom zariadení. Užívateľský profil môže obsahovať nastavenie DPI, špecifické namapovanie tlačidiel, podsvietenie a pod. Prepínanie profilov je dostupné tzv. „za behu“ prostredníctvom tlačidla na myši.

Myš disponuje 7 resp. 14 programovateľnými tlačidlami. Toto rozšírenie poskytuje funkcia Storm Tactix, ktorá je aktivovaná dodatočným tlačidlom, prepínajúcim, resp. zdvojujúcim každé programovateľné tlačidlo a ním spustenú akciu.

Cooler Master MasterMouse Pro L bude k dispozícii na trhu v nasledujúcich týždňoch za odporúčanú koncovú cenu 64 euro s DPH na Slovensku.

Viac informácií o spoločnosti Cooler Master nájdete na www.CoolerMaster.com

Tlačová správa

ZDIEĽAŤ

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here