HONOR Watch GS 3

Inteligentné hodinky HONOR Watch GS 3 s najmodernejším monitorovaním zdravotného stavu a štýlovým, elegantným dizajnom sú dokonalým partnerom pre každú príležitosť počas dňa.

[Bratislava, 4. júla 2022] – Práve dnes štartuje predaj horúcej novinky v kategórií inteligentných hodiniek. Elegantné a štýlové HONOR Watch GS 3 s nadčasovým dizajnom, 8-kanálovým procesorom s podporou umelej inteligencie (AI) a s pokročilým meraním srdcového tepu. K dispozícii je široký výber meraní športových výkonov, zdravotných funkcií alebo rýchleho nabíjania.

Prémiový dizajn a konštrukcia

Inteligentné hodinky HONOR Watch GS 3, sú ideálne na všetky náročné športové aktivity, no dokonale sa hodia aj na formálne píležitosti. Môžu sa pochváliť štýlovým, 10,5 mm[1] ultratenkým dizajnom vyrobeným výhradne z leštenej, nehrdzavejúcej ocele 316L. Vážia len 44 g[2] a počas celého dňa sa tak môžete spoľahnúť nielen na perfektný pokročilý monitoring, ale aj na komfort pri nosení.

HONOR Watch GS 3 majú 3D zaoblené sklíčko okolo ciferníka a 1,43“ AMOLED dotykový displej, ktorý je navyše rezistentný proti odtlačkom prstov. Displej s jasom 1 000 nitov poskytuje dokonalú čitateľnosť aj na priamom slnečnom svetle a môžete sa tak tešiť na kvalitu rozlíšenia 326 PPI. Zákazníci si môžu vybrať z niekoľkých možných štýlov, ktoré sa najlepšie hodia k ich každodennému oblečeniu a na každú príležitosť.

Pokročilý monitoring zdravia

Vďaka práci výskumných a vývojových laboratórií spoločnosti HONOR, sú hodinky HONOR Watch GS 3 vôbec prvými inteligentnými hodinkami so zabudovanými 8-kanálovými PPG snímačmi srdcovej frekvencie, ktoré dokážu zachytiť ešte viac optických signálov. Snímače využívajú niekoľko prepojených algoritmov na zachytávanie presnejších údajov a zrýchlenie času spracovania s menšou spotrebou batérie. Hodinky HONOR Watch GS 3 vďaka integrácii softvéru a hardvéru výrazne zvyšujú presnosť monitorovania srdcovej frekvencie na viac ako 97 %[3], prakticky okamžite máte k dispozícii veľmi presné údaje o srdcovej frekvencii a kondícii[4].

Hodinky HONOR Watch GS 3 majú aj funkciu merania okysličenia krvi (SpO2)[5], ktorá vám pomôže rýchlo identifikovať prvé príčiny dýchacích ťažkostí alebo život ohrozujúce stavy.

HONOR Watch GS 3

Široké portfólio monitoringu športov

Ideálny partner pre fitness a extrémne športy. Hodinky HONOR Watch GS 3 sú vybavené viac ako 100 predinštalovanými športovými režimami a automatickou detekciou 6 rôznych športových aktivít. Vďaka tomu je veľmi jednoduché zaznamenať alebo neskôr zobraziť všetky podrobnosti. Na ešte presnejšie sledovanie aktuálnej polohy počas športovania v exteriéri sú hodinky vybavené dvojfrekvenčným pásmom GNSS. Okrem toho bez problémov zvládnu intenzívne teploty od -20 °C do 45 °C a sú vodotesné do hĺbky 50 m[1].

Môžete tiež využiť 12 predinštalovaných fitness kurzov s celkovo až 44 príkladmi cvičenia. Cvičenie tak môžete ľahko zvládnuť doma alebo aj počas obedňajšej prestávky v kancelárii.

Mimoriadne dlhá životnosť[2] batérie a superrýchle nabíjanie

Vďaka novým a vylepšeným snímačom a zabudovanému algoritmu inteligentného ukladania vydržia hodinky HONOR Watch GS 3 bez problémov až 14 dní bežného používania.[3] Pri väčšej záťaži, napr. pri zapnutom systéme GPS, vydržia hodinky na jedno nabitie až 30 hodín[4].

Navyše vďaka superrýchlemu nabíjaniu dodáte hodinkám enegiu na celý deň len počas 5 minút nabíjania[5].

Okrem toho môžete displej kedykoľvek prepnúť do režimu „Always-on“ alebo túto funkciu vypnúť a predĺžiť tak výdrž hodiniek.

Inteligentné rozhranie

Okrem sledovania športových výkonov sú hodinky HONOR Watch GS 3 vybavené aj hudobným prehrávačom s kapacitou až 500 skladieb. K dispozícii sú aj upozornenia na správy, nastavenia budíka, predpoveď počasia a možnosť prijať prichádzajúci hovor na spárovanom mobilnom telefóne.

Dostupnosť a Cena

Inteligentné hodinky HONOR Watch GS 3 budú na Slovensku dostupné od pondelka 4.7. u predajcov elektroniky NAY vo farbe Midnight Black iba za 229 eur.

[2] Všetky uvedené údaje sú založené na testoch vo vlastných laboratóriách spoločnosti HONOR. Údaje sa môžu medzi jednotlivými produktmi líšiť a môžu byť odlišné v závislosti od stavu zariadenia a konkrétneho používania hodiniek.
[3] Údaje pochádzajú z laboratórií HONOR. Výsledky sa môžu líšiť v závislosti od prostredia, používania a ďalších faktorov. Typické používanie: volanie cez Bluetooth 30 minút týždenne, prehrávanie hudby 30 minút týždenne, stále zapnutý snímač srdcového tepu, cvičenie 90 minút týždenne (zapnuté GPS), zapnuté oznámenia (50 správ, 6 prichádzajúcich hovorov, 3 alarmy denne), zvýšenie jasu 200-krát denne. Skutočná výdrž batérie sa líši v závislosti od používania hodiniek.
[4]Údaje pochádzajú z laboratória HONOR. Výsledky sa vzťahujú na výdrž batérie hodiniek na 1 nabitie, ktorá má nezávislú časovú polohu. Výsledky skutočného používania sa môžu líšiť v závislosti od okolitého prostredia, zvykov používateľa a ďalších faktorov.
[5] Údaje o nabíjaní pochádzajú z laboratória HONOR. Pri teplote 25 ℃ a relatívnej vlhkosti 45 % až 80 % nabíjací adaptér s výkonom 5 V-1 A a vyšším spolu s pôvodnou základňou a pôvodným káblom nabíja adaptér od 3 %, keď je displej vypnutý. Výkon a údaje sa môžu mierne líšiť v závislosti od rôznych výrobkov, spôsobu manipulácie s výrobkom a okolitého prostredia.
[1] 10,5 mm je výška v najtenšom bode (od povrchu po vonkajšiu štruktúru, okrem oblasti snímača).
[2] 44 g je iba hmotnosť tela hodiniek bez remienka.
[3] Údaje pochádzajú z laboratórií HONOR. Presnosť pri 10bpm je viac ako 97 % pri sedení, čítaní, rýchlom tempe, vonkajšom behu, chôdzi a jazde na bicykli. Presnosť niektorých funkcií sa môže líšiť v dôsledku individuálnych rozdielov, návykov pri používaní a faktorov prostredia.
4 Tento výrobok nemá terapeutickú funkciu. Namerané údaje a výsledky slúžia len na osobné posúdenie a nie sú určené na stanovenie diagnózy alebo liečbu.
5 Dostupnosť monitorovania okysličenia krvi (SpO2) sa môže v jednotlivých krajinách líšiť. Výrobok nie je určený ako zdravotnícka pomôcka a nie je určený na diagnostiku, liečbu alebo prevenciu akejkoľvek choroby. Všetky údaje a merania by sa mali používať len na osobné účely.
6 Hodinky HONOR Watch GS 3 majú vodotesnosť 5ATM (50 metrov) podľa normy ISO 22810:2010 a sú vhodné do bazénov, na plávanie na morskom pobreží a iné aktivity v plytkej vode. Nie sú vhodné na potápanie, horúce sprchy, sauny, horúce pramene a iné aktivity vo vode s veľkou hĺbkou alebo rýchlosťou. Funkcia vodotesnosti nie je trvalá a môže sa znížiť nosením pri akomkoľvek kontakte s vodou.

ZDIEĽAŤ