moto e7 power

Sila a výkon sa k sebe vždy perfektne hodia a spoločnosť Motorola vďaka novému moto e7 power robí obe tieto stránky prístupnejšie ako kedykoľvek predtým. Toto zariadenie poskytuje úžasnú výdrž batérie, neuveriteľnú spoľahlivosť a výkon, ktoré zákazníci potrebujú na poskytnutie energie počas svojich najrušnejších dní a nocí, spolu s vynikajúcimi zážitkami z fotoaparátu a displeja, ktoré sú v tejto cenovej hladine extrémne zriedkavé.

moto e7 power

Hrajte, učte sa alebo pracujte bez jedinej starosti vďaka masívnej 5 000 mAh batérii, ktorou disponuje moto e7 power. Prehrávajte hudbu až 76 hodín, videá až 14 hodín alebo prehliadajte web až 12 hodín na jedno nabitie.1 S až dvoma dňami výdrže batérie2 na dosah ruky môžete niekam vyraziť na celý víkend bez toho, aby ste museli myslieť na nabíjanie.

6,5-palcový displej Max Vision HD+ ponúka jeden z najlepších zážitkov zo sledovania v rámci série moto e, s pomerom strán 20:9 budú filmy, hry a videohovory vyzerať čo najlepšie. A ultraširokouhlá obrazovka znamená, že váš obľúbený obsah bude vždy riadne viditeľný.

mobilný telefón moto e7 power

Užite si neuveriteľnú odozvu vďaka osemjadrovému procesoru s taktom 2,0 GHz, ktorý vám umožní viac hrať, viac sledovať a chatovať bez oneskorenia.

Systém dvoch fotoaparátov, ktorým je moto e7 power vybavený vám postačí, či už chcete snímať väčšie snímky alebo sa sústrediť na malé detaily v živote. Hlavný fotoaparát s rýchlym zaostrovaním a rozlíšením 13 MPx s PDAF (ostrenie pomocou fázovej detekcie) vám umožní robiť rýchle fotografie. Objektív Macro Vision vás dostane 4x bližšie k fotografovanému objektu ako štandardný objektív a zachytí aj drobné detaily. Navyše si môžete byť istí, že s 5 MPx selfie fotoaparátom budete vždy vyzerať čo najlepšie.

moto e7 power

Všetky tieto neuveriteľné fotografie a videá môžete bez námahy ukladať do 64 GB spoľahlivého zabudovaného úložiska. Ak potrebujete viac miesta, môžete kedykoľvek úložisko rozšíriť až na 1 TB pridaním karty microSD.

Spoločnosť Motorola sa venuje dodávaniu hardvérových a softvérových funkcií, vďaka ktorým bude váš čas s telefónom ešte ľahší a príjemnejší. Čítačka odtlačkov prstov diskrétne umiestnená v logu „batwing“ na zadnej strane telefónu vám umožní odomknúť telefón jediným dotykom. Špeciálne tlačidlo Asistenta Google na bočnej strane každého zariadenia vám navyše pomôže rýchlo nájsť odpovede a realizovať veci iba pomocou vášho hlasu.

smartfón moto e7 power

Cena

moto e7 power je teraz na Slovensku dostupný za odporúčanú maloobchodnú cenu 114,90 eur.

ZDIEĽAŤ

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here