Huawei AppGallery

Dovolenková sezóna je oficiálne tu a to znamená jediné – je najvyšší čas začať plánovať. Vďaka šikovným aplikáciám to teraz zvládnete rýchlejšie a efektívnejšie. Naplánujte si dokonalú dovolenku na mieru presne podľa svojich predstáv pomocou užitočných aplikácií, ktoré ľahko nájdete na jednom mieste – v treťom najväčšom obchode s aplikáciami Huawei AppGallery, ktorý je prvou voľbou na sťahovanie a inštaláciu appiek pre všetkých majiteľov smartfónov tohto výrobcu.

Skyscanner

Skyscanner

Skyscanner, ako jedna z popredných cestovateľských platforiem na vyhľadávanie leteniek, sa spojil s Huawei Mobile Services, a integroval svoje popredné rozhranie API na vyhľadávanie letov do natívnych aplikácií Huawei, ako sú Petal Search a Petal Maps. Vďaka tomu môžu používatelia jednoducho vyhľadávať a porovnávať lety, hotely a možnosti prenájmu áut po celom svete, a tým si uľahčiť proces plánovania dovolenky a ušetriť veľké množstvo času, ktoré by inak strávili hľadaním tej najvýhodnejšej ponuky.

Petal Search je vyhľadávací nástroj od Huawei, ktorý poskytuje jedinečné odporúčania a množstvo ďalších funkcií v rámci vlastného informačného kanála. Vďaka nemu už neprehliadnete rôzne ponuky a možnosti, ktoré vám pomôžu naplánovať nezameniteľné cestovateľské zážitky.

Booking.com

Booking.com

Jednu z popredných svetových digitálnych cestovných spoločností, Booking.com, zrejme netreba predstavovať – využijete ju na hľadanie a rezerváciu ubytovania. Možnosť porovnávať hotely podľa výberu používateľov a získavať najlepšie ceny, z nej robí mimoriadne obľúbenú aplikáciu na hľadanie ubytovanie online, navyše umožňuje rezerváciu už za pár klikov, čo je mimoriadne pohodlné. Platforma tiež poskytuje viac ako 135 miliónov overených recenzií, takže jej využitím určite neurobíte chybu.

Trivago

Trivago

V roku 2021 sa Trivago spojilo s Huawei s cieľom priniesť špičkové cestovné produkty v rámci platformy Huawei Mobile Services. Aplikácia Trivago, ktorá je k dispozícii v AppGallery, umožňuje okamžite porovnať milióny ubytovaní na celom svete zo stoviek rezervačných stránok. Okrem toho partnerstvo Huawei a Trivago prinieslo integrovanú funkciu vyhľadávania hotelov v rámci natívnych aplikácií Petal Search a Petal Maps.

Mapy.cz

Mapy.cz

S aplikáciou Mapy.cz sa nielenže nikdy nestratíte, ale ani sa nebudete nudiť. Využijete ju počas jazdy, aby ste sa dostali tam, kde chcete byť, pričom vám presne ukáže, kde máte odbočiť doprava alebo doľava, alebo dokonca kedy si dať prestávku. A všetko bez toho, aby ste museli mať internetové pripojenie. Prostredníctvom vášho zariadenia vás Mapy.cz od Seznam.cz prevedú svetom, doslova kamkoľvek vás vietor zaveje. Offline mapy vám ukážu každý turistický a cyklistický chodník a neunikne vám ani jeden hrad, rozprávkový výhľad či iná atrakcia. V Moje mapy si môžete ukladať svoje špeciálne miesta a trasy do súborov a jednoducho ich triediť podľa cesty alebo ich zdieľať s ostatnými. Môžete si tiež zobraziť reštaurácie, bankomaty, stanice verejnej dopravy, tipy na ubytovanie a ďalšie destinácie, ktoré sa môžu hodiť. V mestách dokonca nájdete aj prehľadný zoznam parkovacích zón či cestovných poriadkov MHD.

Aplikácie leteckých spoločností

Aplikácie leteckých spoločností

AppGallery poskytuje používateľom prístup ku globálnym prepravcom, ako sú Air France, KLM, Iberia a množstvo ďalších. Vďaka nim môžu majitelia smartfónov Huawei využívať zľavy alebo propagačné akcie, ktoré tieto letecké spoločnosti ponúkajú iba na svojich platformách.

Angry Birds 2

“Nahnevané vtáčiky” Angry Birds boli jednou z prvých hier, ktorá zmenila pohľad na mobilné hry a aj vďaka nej sa mobilné telefóny stali široko akceptovaným herným nástrojom. Pokračovanie Angry Birds 2 prinieslo novinky v podobe zábavných výziev. V nich majú hráči za úlohu vytvoriť ideálnu zostavu vtáčikov, ktorá porazí ich nepriateľov a zachráni vzácne vajcia. Angry Birds 2 sú zároveň vôbec prvým titulom od fínskeho vývojárskeho štúdia Rovio, ktorá je dostupná v AppGallery. A keďže dnes ide už o nestarnúcu klasiku, môžete si ňou skrátiť cestovanie do vysnívanej dovolenkovej destinácie.

Poisťovacie aplikácie

Vždy je lepšie mať istotu ešte pred cestou – a byť pripravený na neočakávané situácie, ktoré počas dovolenky môžu nastať. Presne na to slúžia poisťovacie aplikácie, cez ktoré vybavíte cestovné poistenie či doplnkové služby na pár klikov iba pomocou smartfónu. V AppGallery nájdete nielen najpopulárnejšie appky slovenských poisťovní, ako napríklad Union či Dôvera, ale môžete aj jednoducho spravovať svoje financie – v obchode sa nachádzajú aj internet banking aplikácie všetkých veľkých slovenských bánk.

smartfón Huawei nova 11

Zábava už počas cestovania vďaka nova 11

Na výnimočný herný zážitok je však potrebný aj výkonný smartfón – ako napríklad nedávno predstavená novinka nova 11 od Huawei.

Huawei nova 11 je nielen dokonalým spoločníkom na príležitostné hranie či krátenie si času na cestách. Dokáže totiž uspokojiť aj náročnejších a skúsených hráčov. S dostatkom výkonu, dlhou výdržou batérie a inteligentným chladením splní požiadavky hier s vysokým rozlíšením, a taktiež aj nároky vášnivých hráčov. Na Slovensku je aktuálne v predaji u vybraných maloobchodných predajcov za cenu 549 eur.

Stačí si vybrať a stiahnuť niektorú z tisícok zábavných hier. Na výnimočný herný zážitok je však potrebný aj výkonný smartfón – ako napríklad nedávno predstavená novinka nova 11 od Huawei.

Huawei nova 11 je nielen dokonalým spoločníkom na príležitostné hranie či krátenie si času na cestách. Dokáže totiž uspokojiť aj náročnejších a skúsených hráčov. S dostatkom výkonu, dlhou výdržou batérie a inteligentným chladením splní požiadavky hier s vysokým rozlíšením, a taktiež aj nároky vášnivých hráčov. Na Slovensku je aktuálne v predaji u vybraných maloobchodných predajcov za cenu 549 eur.

júl 2023

ZDIEĽAŤ