NOKIA

Ak by sme mali menovať jeden kultový mobilný telefón, tak Nokia 3310 by zrejme bola najčastejšou voľbou. Vyslúžila si status „legendy“ i mnohých vtipov ako napríklad ten, že Nokia 3310 je tak pevný telefón, že rozbiť ho môže jedine Chuck Norris. Nokia sa rozhodla oživiť legendu a priniesla na trh novú verziu tohto modelu. A tento upgrade je rozhodne vydarený!

Kultový dizajn zostal zachovaný

Telefón Nokia 3310 zostane v histórii zapísaný originálnym dizajnom a mimoriadne pevnou konštrukciou. Ďalšia z úsmevných hlášok hovorí o tom, že ochranný kryt na Nokia 3310 patrí pri pevnosti tohto telefónu medzi najzbytočnejšie veci na svete. Poďme však k faktom. Nová verzia tohto telefónu zachováva kultový dizajn, ktorý je samozrejme výrazne odlišný od dnešných smartfónov. Ak hľadáte menší telefón, ktorý slúži takmer výhradne na telefonovanie alebo SMS, bude nová Nokia 3310 dobrou voľbou.

Určité rozšírenie funkcionality

V novej Nokii 3310 pribudli oproti pôvodnej verzii určité nové funkcie. K dispozícii je fotoaparát, možnosť pripojiť sa na wi-fi i Bluetooth. Veľkosť vnútorného úložiska sa začína na 16 GB a k dispozícii je FM rádio či MP3 prehrávač. Čo je v dnešných smartfónoch základný štandard, je pre Nokia 3310 vítaná nadstavba. Ak však túžite po kultovom telefóne aj s legendárnou hrou „hadík,“ je toto správna voľba.

Vlajkovou loďou batéria

Najsilnejším lákadlom Nokie 3310 je rozhodne výdrž batérie. Tá by mala po nabití vydržať až mesiac v pohotovostnom režime a zvládne nepretržitých 22 hodín telefonovania! Oproti smartfónom, ktoré je potrebné na noc nabiť, je to markantný rozdiel. Pri nižšej cene teda predstavuje Nokia 3310 prekvapujúcu a zaujímavú voľbu pre tých, ktorí preferujú základné funkcie telefónov a potrebujú vysokú výdrž batérie. A samozrejme, je nesmierne štýlové, ak sa v roku 2020 pochválite s legendárnou Nokia 3310.

Zdroj obrázka
Saikorn / Shutterstock.com

ZDIEĽAŤ

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here