motorola one ZOOM

Telefón motorola one ZOOM je najmladší prírastok zo série smartfónov rady one. Telefón disponuje najmodernejšími vychytávkami vlajkových lodí telefónov dnešnej doby. Na začiatok vyberáme: odtlačok prsta zabudovaný priamo v Max Vision OLED displeji, kapacita batérie 4000 mAh, slot pre dve SIM karty a priestorom pre SD kartu, procesor telefónu a hlavná štvorica fotoaparátov s technológiou Quad Pixel na zadnej strane zariadenia. Telefón pre krajšie fotografie používa optickú stabilizáciu obrazu (OIS), aby výsledné fotografie boli ostré.

Okrem možnosti nasnímať čo najlepšiu fotografiu v klasickom režime máme možnosť použiť 3-násobné optické priblíženie alebo 117° širokouhlé snímanie.

V našom krátkom porovnaní nasnímaných fotografií nás zaujala možnosť využiť funkciu nočné videnie, ktorú telefón motorola one ZOOM ponúka.

Funkcia nočné videnie smartfónu motorola one ZOOM

Ak si chcete nasnímať nočné fotografie, pri mnohých telefónoch je to veľký problém. Fotografiám chýba ostrosť, farby, majú veľký šum – zrnenie.

Nočné fotografie nasnímané v režime nočné videnie a klasické snímanie fotografií

Čo dodať?  Posúďte sami.  Určite vidíte rozdiel.

Určite sa zhodneme, že hneď je vidieť rozdiel. Áno, fotografie nasnímané funkciou nočné videnie dostali iný rozmer. Vynikli farby, sú jasnejšie, zvýraznili sa detaily a vidíme veci, ktoré sme pri klasickom snímaní objektu nevideli, i keď je pravdou, že aj pri klasickom fotografovaní sú fotografie na veľmi slušnej úrovni.

Čo dodať na záver? Možno len to, že fotografie sme nasnímali priamo z ruky bez použitia oporného zariadenia. Výsledok vidíte sami.  Funkcia nočné videnie, ktorá je k dispozícii v telefóne motorola one ZOOM je vynikajúca. Fotografie sú živšie, jasnejšie, ostrejšie, no proste iné.

Martin Morávek

ZDIEĽAŤ

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here