smartfón moto g 5g
Smartfón Motorola moto g 5g je teraz dostupný na slovenskom trhu v novej atraktívnej cene.

moto g 5G otriasa tým, čo očakávate od strednej triedy smartfónov a zároveň pokračuje v misii spoločnosti Motorola sprístupňovať technológiu 5G siete za dostupnú cenu. Mobilná platforma Qualcomm® Snapdragon™ 750G 5G nabitá výkonom založeným na umelej inteligencii, ktorý je optimalizovaný pre najintenzívnejšie úlohy, vám umožní zažiť neuveriteľne vysokú rýchlosť 5G siete, stiahnuť si vaše obľúbené filmy behom niekoľkých sekúnd, bez prerušenia streamovať online hry a počas videohovorov sa budete cítiť ako priamo v miestnosti.

moto g 5G

Smartfón je poháňaný batériou s kapacitou 5 000 mAh, ktorá vám vydrží na jedno nabitie viac ako dva dni a najnovší procesor Snapdragon 750G zvyšuje energetickú účinnosť, takže sa môžete pripájať rýchlosťou 5G bez obáv z vybitia batérie.

snapdragon

moto g 5G disponuje systémom troch kamier so 48 MPx snímačom a technológiou Quad Pixel pre neuveriteľne živé a dynamické snímky, 16 MPx hlavným selfie fotoaparátom a vďaka 128 GB vstavaného úložiska a 1 TB rozšíriteľného úložiska pomocou slotu na kartu microSD môžete mať v telefóne a pri sebe všetok svoj obľúbený obsah, nech ste kdekoľvek.

moto g 5G

Masívny 6,7-palcový displej MaxVision FHD+ smartfónu moto g 5G urobí tiež veľký dojem vďaka technológii HDR10, ktorá poskytuje živé a realistické farby s vylepšeným jasom a kontrastom, vďaka čomu váš obsah vyzerá vždy najlepšie. Nehovoriac o tom, že jedinečný pomer strán 20:9 ponúka efektívny dizajn, ktorý elegantne pojme veľkú obrazovku.

Motorola moto g 5G je aktuálne dostupný za výnimočnú cenu 249 €.

ZDIEĽAŤ