SteelSeries Apex Pro Mini Wireless

Prináša kompaktný 60% layout a najrýchlejšie a najlepšie nastaviteľné spínače OmniPoint 2.0. Apex Pro Mini je jedinou klávesnicou pre všetky typy činností

Spoločnosť SteelSeries, popredný svetový výrobca herných, ešportových a konzolových periférií, uvádza na trh modely Apex Pro Mini a Apex Pro Mini Wireless. Najnovšie prírastky do portfólia hojne oceňovanej rady klávesníc Apex sa vyznačujú malým prevedením, dôrazom na rýchlosť a čo najlepšou prispôsobiteľnosťou. Vlastné spínače OmniPoint 2.0 v kompaktnom 60% layoute zaisťujú 11x rýchlejšiu odozvu, 10x rýchlejšiu aktiváciu klávesov a ponúknu 2x dlhšiu životnosť v porovnaní s klasickými mechanickými spínačmi.

Roku 2019 sa SteelSeries rozhodla poskytnúť všetkým hráčom lepšiu kontrolu nad klávesnicami. Či už sa ju rozhodnú použiť pre akékoľvek odvetvie, herné, či iné, Apex Pro je najprispôsobiteľnejšou klávesnicou s najrýchlejšími spínačmi. Pôvodné spínače OmniPoint priniesli plne nastaviteľnú aktiváciu klávesov, čo predstavovalo najväčší skok v inováciách herných klávesníc od vytvorenia prvých mechanických spínačov, a na novo umožnili užívateľom zvoliť si medzi hlbokým stlačením, alebo len letmým dotykom.

Okrem kompaktného prevedenia sa vylepšenia dočkali práve spínače OmniPoint, teraz vo verzii 2.0, pracujúce v rozmedzí 0,2 mm až 3,8 mm, ktoré dáva možnosť nastavenia aktivácie klávesov v 37 úrovniach a poskytuje ešte rýchlejšiu odozvu a aktiváciu, resp. maximálnu prispôsobiteľnosť. Hraničná hodnota 0,2 mm ponúka dobu odozvy 0,54 ms.

Spínače OmniPoint 2.0 ďalej ponúkajú tzv. Dual Action, funkciu umožňujúcu naprogramovať dve akcie na jeden kláves a prevádzať tak rôzne kombinácie, ako je voľba granátu a jeho hod jediným stlačením klávesu.

Obľúbená a oceňovaná rada klávesníc Apex ponúka nové kompaktné prevedenie, vďaka ktorému uvoľňuje miesto na stole pre výraznejší pohybový rádius myši, a pritom si zachováva plnú funkčnosť. Nové klávesnice majú ideálnu veľkosť, sú vhodné na prenos v batohu napríklad na cesty na ešportové turnaje, LAN párty alebo tých, ktorí mieria na internát alebo vysokoškolský domov.

SteelSeries Apex Pro Mini

Apex Pro Mini Wireless

Bezdrôtová technológia Quantum 2.0 zaisťuje hranie a prácu bez oneskorenia a umožňuje duálne pripojenie cez 2,4GHz sieť ideálnu na herné využitie a cez Bluetooth, a to kdekoľvek na cestách. Spínače OmniPoint 2.0 sú dimenzované na 100 miliónov kliknutí a využívajú unikátne klávesy, tzv. Double Shot PBT, ktoré taktiež poskytujú bezkonkurenčnú odolnosť. Hráč „Karrigan“ z tímu FaZe sa 23. mája 2022 stal prvým profesionálnym hráčom, ktorý vyhral turnaj CS:GO Major s bezdrôtovou klávesnicou Apex Pro Mini Wireless.

Apex Pro Mini

Vlastní všetky už zmienené vylepšenia, vrátane OmniPoint 2.0. Rovnako ako bezdrôtová verzia je vyhotovená z kvalitného leteckého hliníka a je možné ju nastaviť do troch polôh pomocou flexibilných nožičiek. Pripojenie je zaistené odpojiteľným USB-C opleteným káblom.

Nové klávesnice SteelSeries Apex Pro Mini a SteelSeries Apex Pro Mini Wireless sú celosvetovo dostupné prostredníctvom www.SteelSeries.com alebo u lokálnych predajcov za ceny:

ZDIEĽAŤ