Za posledný rok sa závislosť od mobilných zariadení dramaticky zvýšila. Smartfóny sú rozhodujúcim článkom, ktorý umožňuje ľuďom pracovať, hrať sa a spájať sa s okolitým svetom. Viac ako kedykoľvek predtým sme potrebovali schopnosť maximalizovať najvýkonnejšie funkcie našich zariadení, aby sme sa spojili s blízkymi, kolegami a umožnili nám viesť normálny život v období veľkých abnormalít. S ohľadom na túto globálnu situáciu je spoločnosť Motorola hrdá, že uviedla platformu Ready For na svoje vlajkové lode. Všestranná platforma nielen zlepšuje prístup k aktuálnym možnostiam vášho zariadenia, ale tiež zvyšuje výkon vášho smartfónu nad rámec kompaktného vreckového formátu.

platforma Ready For motorola edge+

Platforma Ready For nevyžaduje žiadnu ďalšiu aktualizáciu softvéru ani konfiguráciu nastavení, je ľahko dostupná v prostredí Experience Hub. Používanie platformy tiež nevyžaduje žiadne špeciálne káble, jednoducho pripojte svoj motorola edge+ k prenosnému monitoru alebo televíznemu displeju pomocou kábla USB-C na USB-C alebo USB-C na HDMI1. Funkciu Ready For je možné vylepšiť pomocou príslušenstva Bluetooth  ako je myš, klávesnica alebo herný ovládač, ktoré vám poskytnú väčšiu kontrolu.

Presunutím obsahu na väčšiu obrazovku a plným využitím hardvéru a softvéru na platforme smartfónu motorola edge+ budú spotrebitelia aj firemní zamestnanci pripravení na všetko. Pomocou platformy Ready for sa pripravte na lepší multitasking, vzrušujúcu zábavu a ešte oveľa viac.

platforma Ready For motorola edge+

Čarovný multitasking

V čase, keď skoro každý pracuje alebo sa hrá z prostredia domácností, môže byť ťažké získať pripojenie a priestor potrebný na dokončenie povinností. S platformou Ready For môžete pracovať kdekoľvek len chcete s pohodlím porovnateľným s prácou na klasickom desktope. Keď je motorola edge+ pripojená k prenosnému monitoru alebo televíznej obrazovke, Ready For umožní zobraziť viac okien naraz, zatiaľ čo stále používate svoj smartfón ako telefón. Zoznámte sa podrobnejšie s videami, umeleckými dielami a dokumentami na väčšom displeji. Získate tak dokonale prehľadný pracovný priestor poháňaný bleskovou rýchlosťou. Pripojiť tiež môžete Bluetooth® klávesnicu a myš pre vychutnanie si dokonalého zážitku ako na desktope bez potreby samotného počítača.1

Vytvorte spojenie

Či už používate videokameru na pracovné videohovory alebo len niečo nahrávate pre zábavu, zaslúžite si vyzerať čo najlepšie – tak prečo nevyužiť možnosti prepojenia nového telefónu a špičkového fotografického hardvéru pre lepšie výsledky? Teraz máte možnosť zvoliť si medzi hlavným objektívom 108 MPx, ktorý pomáha každej scéne vyzerať živo a jasno, alebo 16 MPx ultraširokouhlým objektívom, ktorý vám umožní zachytiť viac ľudí v jednom zábere pre dokonalý skupinový videohovor. Technológia Quad Pixel kompenzuje slabé osvetlenie, aby zaistila, že všetko bude viditeľné naozaj ostro a zreteľne.

platforma Ready For motorola edge+

Hrajte sa vo svojom štýle

Ste pripravení na vzrušujúcejší a pohlcujúci herný zážitok s motorola edge+? S bleskurýchlym procesorom smartfónu motorola edge+ sa už nemusíte obávať umiestnenia na konci výsledkovej tabuľky. Navyše si môžete užiť nefalšovaný zážitok podobný hre na konzole jednoduchým prenesením svojej obľúbenej hry2 zo smartfónu na väčšiu obrazovku1, či dokonca môžete napárovať Bluetooth ovládač, aby ste dosiahli intuitívnejšie a praktickejšie hranie.

Užite si veľkolepý obraz

Posuňte zážitok zo zábavy s motorola edge+ na ďalšiu úroveň pripojením vášho smartfónu k externému displeju. Ready For spolupracuje s väčšinou televízorov alebo obrazoviek1 , takže nepotrebujete žiadny nákladný Smart TV. Aj keď ste práve na cestách, môžete si so sebou vziať celú knižnicu obsahu bez zbytočného strachovania sa o zapamätanie hesiel. Spúšťač televízora vám umožní vidieť všetky vaše obľúbené aplikácie a zábavu na jednom mieste na ľahko čitateľnom prístrojovom paneli.

platforma Ready For motorola edge+

Ready For ukazuje až transformačné možnosti technológie pri využívaní jej plného potenciálu. Ponúka nám nové možnosti mimo zabehnutých koľají tradičného využitia smartfónov. Na tejto všestrannej platforme plánuje spoločnosť Motorola stavať, a tak sa inovatívnymi spôsobmi posúvať vpred a objavovať nové možnosti na zlepšenie každodenného života, práce a hrania s našimi smartfónmi.

Dostupnosť 

Ready For je teraz k dispozícii vo vybraných krajinách po celej Európe. Táto aktualizácia  obsahuje aj upgrade OS na Android 11, ktorý používateľom poskytuje nové a vylepšené ovládacie prvky zariadenia, jednoduchšie spôsoby správy konverzácií, nastavenia ochrany osobných údajov a ešte oveľa viac.

1 Vyžaduje sa kábel USB-C s povoleným videom alebo adaptér USB-C-na-HDMI; televízor alebo monitor musí mať port HDMI alebo port USB-C pre vstup videa.
2 Hra musí podporovať vstup ovládača Bluetooth®.

ZDIEĽAŤ