AVerMedia Live Gamer MINI
Cenovo dostupná, výkonná a užívateľsky prívetivá strihová karta

Praha 20. 3. 2019 – Spoločnosť AVerMedia, popredný svetový výrobca zariadení pre zdieľanie herného obsahu, uvádza na trh Live Gamer MINI. Nástupca najpredávanejšej karty Live Gamer Portable Lite ponúka Full HD rozlíšenie pri 60 snímkach za sekundu.

Live Gamer MINI disponuje technológiou plug and play pre vysielanie a nahrávanie obsahu prostredníctvom USB 2.0 bez nutnosti inštalácie ovládačov. V kombinácii s novo navrhnutým  AVerMedia Stream Engine softvérom pre podporu aplikácií tretích strán je schopná pracovať s nulovým využitím procesora.

AVerMedia Live Gamer MINI

„Čakanie streamerov, YouTuberov a hráčov na plnohodnotnú, cenovo dostupnú strihovú kartu, je na  konci,“ hovorí Ellen Yen, AVerMedia produktový manažér, a dodáva: „Live Gamer MINI bola navrhnutá veľmi starostlivo i s ohľadom na začiatočníkov. Výkonné, užívateľsky prívetivé zariadenie na záznam umožňuje tvorcom zdieľať obsah prakticky okamžite.“

Strihová karta spolupracuje so streamovacími aplikáciami tretích strán, ako sú Streamlabs, OBS a Xsplit. AVerMedia Stream Engine poskytuje užívateľom prostredie na nahrávanie originálneho herného obsahu bez ďalšieho zaťaženia  procesora, zatiaľ čo môžu i naďalej vysielať s webkamerou a grafikou tak, ako sú zvyknutí. Pre tvorcov vyžadujúcich vysielanie na viacerých platformách zároveň, napr. na YouTube, Twitch či Facebook a iné, je k dispozícii vlastný AVerMedia softvér RECentral s možnosťou nastavenia rozlíšenia a dátového toku zvlášť pre jednotlivé sociálne siete a to v rámci jedného počítača.

AVerMedia Live Gamer MINI je k dispozícii  za odporúčanú koncovú cenu 3 350 Kč s DPH v Českej republike a 129,90 Eur s DPH na Slovensku.

Tlačová správa