Huawei Watch GT 3 SE

Každodenný asistent s dvojtýždňovou výdržou za skvelú cenu

Bratislava, 29. novembra 2022 – Spoločnosť Huawei predstavuje najnovšie smart hodinky zo série Watch GT. Model s plným názvom Watch GT 3 SE sú ľahké inteligentné hodinky, ktoré stelesňujú potreby športových a fitness nadšencov.

Novinka v sebe spája štýl a funkčnosť, pričom pomáha používateľom venovať sa širokej škále športových aktivít. Vďaka širokému spektru použitia poskytujú Huawei Watch GT 3 SE až dva týždne nepretržitého používania na jedno nabitie, navyše s podporou rýchleho nabíjania.

Hodinky sú kompatibilné so smartfónmi so systémom Android a iOS a podporujú funkcie, vďaka ktorým dokonale spĺňajú úlohu osobného asistenta na každý deň. Nechýba možnosť zdieľať svoje výsledky cvičenia z aplikácie Huawei Zdravie, či prepojiť ju so svojim kontom v aplikácii Strava, čo je veľmi populárna aplikácia najmä pre tých, ktorí pravidelne cvičia.

Huawei Watch GT 3 SE

Ľahké smart hodinky plné funkcií

Ľahký dizajn smart hodiniek Huawei Watch GT 3 SE bol vytvorený pre športových nadšencov. Vďaka úplne novému vzhľadu poskytujú hodinky užívateľom prepracovanejšie možnosti na 1,43-palcovom farebnom displeji AMOLED, ktorý využíva rozlíšenie 466 x 466 s vysokým rozlíšením 326 PPI, čo umožňuje jasné zobrazenie farieb na obrazovke. Okrem toho sa používa obrazovka Corning Gorilla Glass, ktorá zaisťuje odolnosť proti opotrebeniu s vystuženým polymérovým vláknom pre vysokú mieru odolnosti.

Aj pri použití špičkovej technológie a odolných materiálov vážia Huawei Watch GT 3 SE iba 35,6 g (bez remienka) a majú celkovú hrúbku iba 11 mm (telo hodiniek). Hodinky sa dodávajú v dvoch farbách, Graphite Black a Wilderness Green, pričom si môžete vybrať z rôznych ciferníkov. Okrem tisícok tém ciferníkov môžu používatelia používať svoje vlastné fotografie a Portrétový režim na vytváranie vlastných, personalizovaných ciferníkov.

Huawei Watch GT 3 SE

Dokonalé pre každodenné fyzické výzvy

Fyzické prostredie, v ktorom cvičíme, môže byť niekedy drsné. Preto je nevyhnutné, aby športových nadšencov sprevádzali smart hodinky, ktoré odolajú akýmkoľvek extrémnym poveternostným podmienkam.

Huawei Watch GT 3 SE podporujú vodeodolnosť 5 ATM, ktorá spĺňa normu ISO 22810:2010, čo im umožňuje pracovať v hĺbke až 50 metrov po dobu 10 minút. Hodinky spolupracujú s piatimi hlavnými satelitnými systémami: GPS, BeiDou, GLONASS, Galileo a QZSS a využívajú vstavaný päťsystémový vysoko presný polohovací čip GNSS, ktorý poskytuje vynikajúci výkon napríklad pri cvičení.

Napríklad pri tréningu poskytujú Huawei Watch GT 3 SE viac ako 100+ športových režimov, inteligentné bežecké plány a dokonca aj vlastný algoritmus TruSport™ spoločnosti Huawei, ktorý poskytuje dômyselné športové hodnotenia a návrhy založené na rôznych údajoch o cvičení.

smart hodinky Huawei Watch GT 3 SE

Zdravotný asistent s vylepšeným Huawei TruSleep™ 3.0

Huawei Watch GT 3 SE pomáhajú pri monitorovaní zdravotného stavu a poskytujú presné hodnoty celkových životných funkcií používateľa. Prostredníctvom vlastného systému Huawei TruSeen™ 5.0+, Huawei TruSleep™ 3.0 a ďalšej technológie monitorovania zdravia série Tru, hodinky podporujú všestranné monitorovanie zdravia, ktoré sleduje srdcovú frekvenciu, kvalitu spánku, SpO2 a úroveň stresu.

Huawei TruSeen™ 5.0+ poskytuje presné monitorovanie srdcovej frekvencie a má zvýšenú dátovú kapacitu so zníženou mierou straty signálu. Vďaka výkonnej konštrukcii proti rušeniu a redukcii šumu sa Huawei TruSeen™ 5.0+ dokáže lepšie vyrovnať s pohybovým hlukom a ďalej zlepšiť presnosť merania srdcovej frekvencie pri cvičení.

Huawei TruSleep™ 3.0 je ďalšou súčasťou série Huawei Tru, ktorá využíva špičkovú technológiu založenú na infračervenom svetle na monitorovanie spánku. Huawei TruSleep™ 3.0 prináša vylepšenia, ktoré umožňujú presnejšie sledovanie spánku, ako je zaznamenávanie kvality spánku, nad rámec existujúcej schopnosti automaticky zisťovať dĺžku spánku používateľa a prezentovať komplexnú štruktúru spánku vrátane ľahkého spánku a hlbokého spánku, REM a bdelosti, analýzou viacerých fyziologických parametrov založených na pohybe tela, srdcovej frekvencii a HRV.

Okrem toho Huawei TruSleep™ 3.0 prostredníctvom aplikácie Zdravie (Huawei Health) sleduje kvalitu spánku a poskytuje užitočné informácie o spánkových návykoch. Taktiež dokáže automaticky a presne identifikuje šesť typických problémov so spánkom – vrátane ťažkostí so zaspávaním – a poskytuje viac ako 200 prispôsobených návrhov a rád, ako zlepšiť kvalitu spánku užívateľa.

Aplikácia Zdravie prichádza tiež s personalizovanými výzvami, týkajúcimi sa zdravého života – ako napríklad denný príjem vody, pripomienky liekov a množstvo ďalších.

hodinky Huawei Watch GT 3 SE

Praktický asistent pre inteligentné zážitky

Huawei Watch GT 3 SE ďalej rozširujú inteligentný ekosystém každého používateľa a poskytujú ešte pohodlnejší inteligentný zážitok. Či už ide o odpovedanie na telefónne hovory, vyhľadávanie informácií, sledovanie kondície a ďalšie, užívatelia to všetko budú môcť robiť len zo svojho zápästia.

Huawei Watch GT 3 SE ponúkajú užitočné funkcie pre širokú škálu scenárov. Pre používateľov, ktorí chcú cestovať, ponúkajú napríklad navigáciu na mape, v oblasti hrania a zábavy podporujú aplikácie MyTuner Radio, Infinity Loop, eSound Music a ďalšie. Čo sa týka zdravia, hodinky poskytujú TickTick Focus To-Do, domáce tréningy a ďalšie.

Cena a dostupnosť

Huawei Watch GT 3 SE sú na Slovensku dostupné od 189 eur v čiernej farebnej verzii u maloobchodných predajcov.

ZDIEĽAŤ